Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Partnerská půjčka bez doložení příjmu

Přemýšlíte o nějaké dobré půjčce s co nejlepšími podmínkami? Na trhu jich jistě bude nespočet, ovšem nalézt ji není jen tak. Kdekdo vám slibuje nejnižší úrokovou sazbu, dlouhou dobu splatnosti nebo půjčku zadarmo, ale když pak přijde na věc, najednou zjistíte, že reklamní fráze dostávají první trhlinu. Někdy vám půjčí úplně zadarmo, ale třeba jen na týden a ještě omezenou sumu peněz a nebo vám stanoví dlouhou dobu splatnosti, ale když pak chcete udělat mimořádnou splátku nebo jednorázově celou půjčku zaplatit, už vám naskakují další sankce a úroky. Najít tedy dobrou půjčku je umění. Ale aby to nebylo tak složité, existují na internetu určité nástroje, které vám s výběrem vhodné půjčky pomohou. Stačí, když jen do systému zadáte své požadavky a už máte obratem seznam všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů odpovídajících daným kritériím před sebou. Rovnou vidíte i podmínky, za kterých jsou půjčky poskytnuty. Takto získáte mezi půjčkami mnohem lepší přehled, než když budete v paměti lovit různé reklamní slogany, které vám tam uvízli. Když se nad všemi půjčkami zamyslíte, vyjde vám jednoduchý výsledek, a to takový, že máte-li odpovídající příjmy a nejste vedeni v registru dlužníků, v podstatě není žádný důvod k tomu, aby vám půjčku neschválili. Když budete ale žádat jako jednotlivec, možná někde nastane menší zádrhel, když ale o půjčku požádáte i s manželem nebo partnerem, rázem je všechno jinak. Zkrátka, partnerská půjčka má mnohem jednodušší podmínky.

Chci půjčit

Partnerská půjčka

Máte-li nízké příjmy a tudíž jste poskytovateli půjček ohodnoceni za klienta s nízkou bonitou, můžete si díky partnerské půjčce poněkud vylepšit svůj profil. O partnerskou půjčku můžete žádat prakticky s kýmkoli, nemusí se jednat jen o vašeho životního partnera s nímž žijete ve společné domácnosti, může to být prakticky jakákoli jiná osoba. Samozřejmě, že se předpokládá, že váš partner nebude zadlužený až po uši a exekutoři si nepodávají u něj doma kliku od dveří. S takovou půjčkou byste asi mnoho neuspěli. Když budete mít ale oba dva plnohodnotné příjmy, které se díky partnerské půjčce znásobí, můžete jen díky nim dosáhnout na mnohem lepší podmínky. Obzvlášť, pokud příjmy doložíte patřičným potvrzením a jejich výše bude odpovídat požadované sumě. S takovými nároky se setkáte zejména v bance, kde se žádná úvěrová žádost bez doložení příjmu neobejde. Budou-li vaše příjmy nižší, než kolik peněz požadujete, může vám banka nabídnout půjčku v nižší hodnotě a je pak tedy otázka, zda na ni přistoupíte či nikoli. Pokud ale banka usoudí, že výše příjmu je natolik nízká, že neodpovídá žádnému charakteru bankovní půjčky, pak úvěrovou žádost zamítne. Nehledě na to, že kromě příjmů si v bance proklepnou každou osobu a bude-li mít záznam v centrálním registru klientských informací, s bankovní půjčkou prostě nepochodíte, i když jste na její splácení dva. V takovém případě je možno nalézt řešení v nebankovní sféře, kam odchází značná většina žadatelů o bankovní půjčku.

Partnerská půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní poskytovatelé jsou ke svým klientům více vstřícní a snaží se jim vyhovět za každé životní situace. Proto mají pochopení i pro nízké příjmy žadatelů a je jim jasné, že řada lidí z tohoto důvodu nemůže dosáhnout na klasickou půjčku v bance. A to ani tehdy, pokud se jedná o partnerskou půjčku a žadatelé jsou vlastně dva. Možná je takový paradox, že s větší potřebou peněžních prostředků, obzvlášť pokud jste nezaměstnaní nebo pobíráte sociální dávky, zcela úměrně klesá možnost úspěšného vyřízení úvěrové žádosti. Když vyděláváte a jste v pracovním poměru a prakticky se nepotkáte s dennodenním nedostatkem financí, pak se šance na půjčku podstatně zvyšuje. Ovšem nikdy není nic ztraceno. Partnerská půjčka u nebankovní společnosti neklade na žadatele tak vysoké nároky a snaží se jim všemožně pomoci.

Sjednat půjčku

Partnerská půjčka pro každého

Partnerská nebankovní půjčka je řešení především pro jedince, kteří nemají stálé zaměstnání a díky partnerské půjčce mohou získat potřebné finanční prostředky. Jedná se zejména o osoby pobírající podporu v nezaměstnanosti, dávky státní sociální podpory, mateřskou, rodičovský příspěvek, důchod, stipendium a v neposledním řadě na ni snadno dosáhnou i začínající podnikatelé nebo lidé pobírajcí příjmy jen z dočasné brigády. Vzhledem k tomu, že podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je zákonnou povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele, také nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně. Proto zde mají šanci na úspěch nejen lidé bez prokazatelného příjmu, ale i se záznamem v registru dlužníků, v exekuci nebo insolvenci. Výše partnerské půjčky není nijak stanovena, půjčit si můžete jak jen několik málo tisícovek, tak si lze sjednat úvěr v hodnotě několika desítek tisíc korun. Výši úvěru zcela adekvátně budou odpovídat i podmínky splácení a je celkem samozřejmé, že jednodušeji si vyřídíte malou drobnou půjčku než úvěr v řádu stovek tisíc korun. V každém směru vám však partnerská půjčka nabízí širší možnosti a podstatně jednodušší cestu k půjčce, kterou si u nebankovní společnosti vyřídíte jen na internetu za pár minut. Nebankovní půjčka se obejde bez rozsáhlé administrativy, nemusíte skenovat žádné doklady. Tím pádem i partnerská půjčka je opravdovým pomocníkem v nouzi.

Partnerská půjčka bez  doložení příjmu je jedním z nebankovních úvěrových produktů, které si lze snadno sjednat jen v prostředí internetu. Půjčka nevyžaduje poplatky předem, výši úvěru i dobu splatnosti si zvolíte sami.