Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon První půjčka zdarma

Připadá vám, že jsou všechny půjčky příliš drahé? Máte obavy ze skrytých poplatků? Pak záleží na tom, jakého poskytovatele si právě vyberete. Na jednu stranu je sice pravda, že se na trhu vyskytují i firmy, které se k zákazníkům nechovají právě férově, ale když si dáte s výběrem vhodné půjčky trochu práci, najdete spoustu solidních férových společností, které vám půjčí za běžných podmínek. K tomu přispěla také novela zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech, která vyčistila zrno od plev. Většina malých firem nedokázala jejich nové zákonné podmínky naplnit a musela ukončit svoji činnost. A to je dobře. Těžit z tíživé finanční situace druhých lidí určitě není právě jednání na férovku. Vždyť do problémů s financemi se dnes může dostat kdekdo. Doba je nelehká, pracovní pozice nejistá a i když máte nějaké úspory, ani ty nejsou bezedné a mnohdy se stane, že prostě nestačí a nebo jednoduše dojdou. Co pak? Vypomoci si krátkodobě půjčkou je určitě rozumné řešení a nelze na něm spatřovat nic zvláštního. Proto by také poplatky za půjčku a sjednanou službu měly být přiměřené. Pokud se vám zdá, že je půjčka příliš drahá a ještě víc by prohloubila vaši finanční krizi, pak raději hledejte možnosti jinde. Tak jako všude jinde i v půjčkách platí zlatá střední cesta. Vše musí být tak akorát, to znamená, že podle výše půjčky jsou stanoveny celkové podmínky splácení. Je jasné, že třeba půjčenou pětistovku do výplaty nebudete splácet jeden rok a ručit za ni nemovitostí.

Půjčka bez poplatků

K výběru nejvhodnější půjčky slouží různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu, které vám samotný výběr půjčky v mnoha směrech usnadní. Do systému zadáte jen své požadované parametry a ihned se před vámi zobrazí široká škála bankovních i nebankovních půjček a úvěrů. Pro větší přehlednost jsou půjčky řazeny dle kategorií, a tak bez problému můžete zvolit přesně takový typ, který odpovídá vaší dané životní situaci. Najdete tu půjčky do výplaty, bez doložení příjmu, bez registru, pro ženy na mateřské, pro důchodce, studenty, začínající podnikatele, nezaměstnané, atd. Pokud hledáte půjčku úplně bez poplatků, i takovou zde najdete. Jen možná nebude mezi bankovními úvěrovými produkty, protože tam se s takovou půjčkou jen stěží setkáte. Banka půjčuje jen s úroky a navíc klasický úvěr je půjčka v řádu minimálně několik desítek tisíc na předem stanovenou dobu. Půjčit si v bance tisícovku je téměř nemožné, s výjimkou případů, kdy vlastníte kreditní kartu a nebo máte povolený kontokorent u běžného účtu. U některých bank se můžete setkat sice s krátkým bezúročným obdobím, kdy musíte peníze splatit, ale takové podmínky se řídí vnitřními směrnicemi každého bankovního ústavu. Pokud ale účet v bance nemáte a nebo takovými bankovními produkty vůbec nedisponujete, pak se můžete obrátit na nebankovní sféru a využít jejich služeb.

Chci půjčit

Půjčí vám opravdu zadarmo?

Konkurence mezi poskytovateli půjček je velmi vysoká a boj o zákazníka velmi tvrdý. Proto se jednotlivé firmy snaží co nejvíce zaujmout své zákazníky a neustále připravují jednu lákavou nabídku za druhou. Jednou z nich je třeba také půjčka poskytnutá úplně zadarmo. Ano, je to tak, půjčí vám bez jakýchkoli dalších poplatků a úroků. U některé půjčkové společnosti vám nabídnou třeba půjčku na 14 dnů úplně zadarmo. Prostě tolik kolik si půjčíte zase vrátíte, ani o korunu víc. Půjčku zdarma poskytují také firmy jako promo akci prvním zákazníkům, většinou se jedná o půjčky sjednané na krátkou dobu, zpravidla jeden měsíc. I když se vám to možná bude zdát jako sen, nic za tím nehledejte. Není to nic neobvyklého, půjčkou se k ničemu dalšímu nezavazujete. Rozhodně si nemusíte u dané společnosti brát v budoucnu další půjčku. Pokud vám podmínky takové půjčky vyhovují a potřebujete jen několik tisícovek na několik dní či týdnů, určitě stojí za to takové možnosti využít.

Online půjčka

Půjčka zdarma je součástí mnoha akčních nabídek nebankovních společností, které mají větší pochopení na akutní nedostatek financí než banky. Proto se snaží poskytovat půjčky s takovými podmínkami, aby jim dokázali vyhovět i zákazníci, pro pro které je bankovní půjčka prakticky nemožná. Lidé se záznamem v registru dlužníků, bez trvalého zaměstnání, v exekuci, matky na mateřské nebo důchodci jen stěží se žádostí o půjčku v bance uspějí. Aby půjčku získali, musí hledat mezi nebankovními subjekty, které jim do cesty nekladou žádné překážky. Dokonce kvůli půjčce nemusíte chodit nikam na pobočku, vše si vyřídíte sami doma kompletně na internetu. Doménou nebankovních společností jsou zejména rychlé online půjčky, které spadají mezi specifickou kategorii mikropůjček. Ta se stává pro mnoho klientů okamžitým zdrojem financí a tudíž s jejich pomocí vyřešíte jakýkoli nenadálý finanční problém. Navíc, u mikropůjček se velmi často setkáte právě s první půjčkou zdarma, což pro vás znamená jen další benefit navíc. Žádost o online půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte krátký formulář. Ihned po tom co jej odešlete, je okamžitě zpracován za pomoci plně automatizovaného systému a vy jste tak obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný peníze odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Minimální časová náročnost celého procesu sjednání půjčky je dána zejména tím, že některé společnosti se u tak malých půjček nezdržují ani kontrolou registru dlužníků a nevyžadují potvrzení o příjmu. Naopak riziko poskytnutého úvěru je vyváženo na druhou stranu vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Vše tedy vyřídíte bez jakékoli administrativy za pár minut a za půjčenou částku, v případě, že jste první žadatel, neplatíte ani žádné poplatky. Taková rychlá finanční výpomoc se skutečně vyplatí.

První půjčku zdarma nabízí řada velkých renomovaných firem, které působí na trhu již delší dobu, takže u nich máte vždy jistotu kvalitních služeb. U takových poskytovatelů se rozhodně nemusíte obávat žádných skrytých poplatků, jelikož vám vždy předloží jasnou  a transparentní smlouvu.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.