Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka bez doložení příjmu na ruku

Žádali jste o půjčku v bance a tam po vás chtěli potvrzení o vašem příjmu? Narazili jste na problém, že nejsou ochotni akceptovat jen příjmy než z klasického zaměstnaneckého poměru? A vy nic takového nemáte, jelikož jste momentálně nezaměstnaní, na mateřské, v důchodu, studujete nebo máte jen dočasnou brigádu? I v těchto komplikovaných životních situacích se nabízí řešení. A to poměrně snadné. Můžete si sjednat nebankovní půjčku, jejíž vyřízení se obejde bez jakéhokoli papírování a během chvilky máte chybějící peníze k dispozici. Dokonce si nemusíte ani lámat hlavu s tím, jak to udělat, když nemáte účet v bance, případně dočasně omezena dispoziční práva. I jen taková exekuce vám zabrání v tom, abyste se ke svým peněžním prostředkům na účtu dostali. Akutní nedostatek financí vás většinou překvapí v tu nejméně vhodnou chvíli a zejména tehdy, kdy to vůbec nepotřebujete. Zaměstnavatel se opozdí s výplatou nebo čekáte na výplatu nemocenské či sociálních dávek a malér je hned na světě. Ani začínající podnikatelé to nemají při žádosti o bankovní půjčku dvakrát jednoduché, jelikož ani oni nemají jak doložit své příjmy. Jen stav bankovního konta bývá v mnoha případech nedostačující. Nemáte-li tedy žádné úspory nebo jen mizivé, které ani zdaleka nepokryjí vaši naléhavou potřebu peněz, nezbývá než se obrátit o pomoc na některou z nebankovních společností a sjednat si u nich rychlou půjčku. Nemusíte se obávat, bude to poměrně snadné.

Chci půjčit

Nebankovní půjčka bez příjmu

Nebankovní společnosti jsou známy svým benevolentním přístupem ke klientům a na žadatele nekladou tak vysoké nároky jako bankovní půjčka. Proto se pyšní vyšší schvalovatelností půjček a úvěrů. Bývá pravidlem, že klienti, kteří neuspějí s půjčkou u banky odchází ke konkurenci právě v podobě nebankovních společností. Vzhledem k tomu, že je povinností každé finanční společnosti, nebankovních subjektů nevyjímaje, předem si ověřit platební schopnost žadatele, je zcela na každé firmě, jak tento požadavek uvede do praxe. Doložení příjmu ze zaměstnání není tedy podmínkou pro schválení půjčky u všech nebankovních firem. Některé z nich tento požadavek nemají  vůbec, jiné si příjmy ze zaměstnání ověří sami telefonicky přímo na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Druhá varianta však může být někomu nepříjemná z hlediska diskrétnosti. A také existují společnosti, které tolerují jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Může se jednat o krátkodobou brigádu, výplatu sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, rodičovského příspěvku, důchodu, stipendia a určitou šanci na úspěch mají i začínající podnikatelé, kteří rovněž nemají jak doložit své příjmy.

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Kromě častého požadavku na doložení vašich příjmů je druhým kriteriem pro schválení půjčky kontrola registru dlužníků. Ta je pro některé nebankovní společnosti daleko více rozhodující než vaše příjmy. Avšak i zde lze nalézt řešení. Existují společnosti, které poskytnou půjčku jak bez doložení příjmu, tak i bez kontroly registru dlužníků. To se týká zejména malých půjček, když chcete půjčit třeba pětistovku nebo tisícovku do výplaty. Avšak v tomto případě musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou, jelikož i nebankovní společnost musí riziko poskytnuté půjčky nějak vyvážit. Sankce při nesplacení malé půjčky nebo-li mikropůjčky jsou poměrně vysoké, avšak jejich splatnost bývá až jeden měsíc. Náhledem do registru dlužníků se snaží finanční společnosti zjistit, jaká je vaše platební morálka a jak jste na tom byli v minulosti s dluhy. Když zjistí, že máte vše uhrazeno a vaše jméno zde přetrvává jen z důvodu dlouhodobé evidence, pak nad vámi mohou přimhouřit oko a půjčku vám poskytnou. Nebankovní společnosti totiž na rozdíl od bankovní konkurence vždy přihlíží k individuálním okolnostem klienta a snaží se mu pomoci při řešení jeho finančních záležitostí. Pokud byste požadovali větší půjčku v řádu několika desítek či stovek tisíc korun, ani tady není nic ztraceno. Předem se ale připravte na to, že společnost bude požadovat adekvátní záruky splacení, což může být formou ručení jak další osobou, tak i majetkem. I zde je možno si vyjednat individuální podmínky a doložení příjmu není rozhodujícím dokladem o schválení půjčky.

 

Sjednat půjčku

Půjčka od soukromého investora

Půjčky ze soukromých zdrojů jsou jistou alternativou nebankovních půjček a zpravidla se na ně spoléhají lidé, kteří už vyčerpali všechny možnosti. V případě, že se jedná o seriózní nabídku, nelze na nich spatřovat nic špatného. Rozsáhlou nabídku půjček od soukromých investorů naleznete v řadě inzertních serverů, kde je přímo speciální sekce určené jak pro nabídku, tak i poptávku po půjčce. Avšak při tomto typu půjčky buďte velmi obezřetní a dříve než podepíšete jakoukoli úvěrovou smlouvu, nejprve si daného poskytovatele řádně prověřte. Poptejte se v různých internetových diskuzích, na sociálních sítích, známých v okolí na zkušenosti a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte. Předejdete tak mnoha nepříjemnostem, které by vás v krajním případě mohly připravit až o veškerý váš majetek. Výhodou půjček od soukromého investora je jejich vyplacení přímo na ruku, nemusíte se zdržovat žádným bankovním převodem. Navíc nikoho nezajímá vaše platební morálka, nikdo nekontroluje registry dlužníků a ani nepožaduje doklad o výši příjmy. Půjčka je poskytnuta jen na základě podepsané smlouvy o půjčce.

Online půjčka na ruku

Nebankovní půjčky z důvodu úspory času a rychlého vyplacení peněz mají svoji podobu online půjčky, která umožňuje kompletní sjednání půjčky jen na internetu. Od podání žádosti až po vyplacení peněz. Přitom peníze nemusí být převedeny jen na bankovní účet, ale stejně rychle je můžete získat i v hotovosti na ruku. Stačí si pro ně zajet na benzinku nebo dojít do nejbližší trafiky. Zde vám peníze vyplatí obsluha platebního terminálu, pokud ji sdělíte kód z SMS zprávy která vám přišla na mobilní telefon při schválení půjčky. Nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá naprosto diskrétně bez jakékoli administrativy. Nebankovní online půjčka je pohotovým řešením v každé finanční krizi a jednoduchým způsobem, jak si nechat okamžitě vyplatit peníze rovnou na ruku.

Vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností. Nezapomeňte, že každý dluh je dluhem a všechny nesplacené závazky vás jednoho dne dostihnou.