Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka bez doložení příjmu online

Potřebujete půjčku, ale všude po vás chtějí nějaký příjem? A vy žádný nemáte a nebo jen takový, který je stěží akceptovatelný? Nevíte, jak si rychle poradit? Řešením může být rychlá půjčka bez zdlouhavého papírování. Je samozřejmé, že bez doložení příjmu se v bance jen těžko obejdete. Tam po vás chtějí potvrzení přímo od zaměstnavatele a pokud jej nemáte, máte prostě smůlu. A navíc doložení příjmu není u banky jedinou podmínkou, aby vám půjčku přiklepli. Napřed si vás stejně ještě prolustrují v registru dlužníků, takže pokud máte někde nějaké další nesplacené závazky, ani potvrzení ze zaměstnání, že dostatečně vyděláváte vám k ničemu nebude. Přitom by se vám půjčka tak hodila. Naštěstí doby, kdy banky byly jedinou finanční institucí, kde jste si mohli půjčit peníze, jsou už dávno pryč. V dnešní době jim konkuruje řada nebankovních společností, jejichž služby jsou na minimálně srovnatelné úrovni. Někteří lidé k nim mají možná z počátku nedůvěru, ale jakmile jim schválí první půjčku a poznají jejich služby v praxi, využívají je k plné spokojenosti i opakovaně. Proč by taky ne, když je to tak snadné. Nemusíte nikam chodit, stačí se jen připojit k internetu a mít po ruce mobilní telefon. Nic víc po vás nikdo chtít nebude. Není to nádhera? Žádné složité vyřizování na pobočce, kde za vámi stojí fronta dalších netrpělivých lidí, kteří usilují o totéž co vy.

Nemáte žádný příjem?

Většina finančních společností vyžaduje k žádosti o půjčku doložit potvrzení o výši vašich příjmů z klasického zaměstnaneckého poměru. Aby vám práci usnadnily, v některých případech se můžete setkat s možností, že si vaše příjmy ověří sami telefonicky na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Tudíž vy s tím nemáte žádnou práci navíc, jen některým lidem to nemusí být dvakrát příjemné. Brzy budou totiž všichni vaši kolegové určitě vědět, že chcete půjčku, a tak diskrétnost je ta tam. Z toho důvodu je možná lepší využít nebankovní společnosti, které doložení příjmu nevyžadují vůbec (to se týká hlavně malých mikroúvěrů) a nebo jsou ochotny akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Tím pádem se otevírají široké možnosti všem nezaměstnaným, lidem pobírajícím sociální dávky, důchodcům, matkám na mateřské, studentům, začínajícím podnikatelům, atd. Stejně je možno doložit příjem jen z krátkodobé brigády. Půjčky bez příjmu jsou zcela specifickou kategorií nebankovních společností a rozhodně stojí za to je využít.

Chci půjčku

Rychlá půjčka bez papírování

Rozsáhlou nabídku nebankovních půjček bez doložení příjmu naleznete na internetu, kde vám s výběrem může nejlépe pomoci online srovnávač půjček. Zde si jednoduše do systému zadáte vaše požadované parametry a obratem se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Už jen na první pohled je zřejmé, jak se navzájem liší svými podmínkami. Ono je také důležité , kolik peněz vlastně požadujete. U malé mikropůjčky v řádu několika málo tisícovek je zpravidla riziko poskytnutého úvěru vyváženo jen vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Naopak u půjček v řádu několika desítek či stovek tisíc korun si vás poskytovatel možná ještě proklepne v registru dlužníků a bude vyžadovat odpovídající záruky splacení. Ty mohou být například ve formě ručitele jako dalšího spolužadatele o půjčku a nebo bude nutno zastavit nemovitost. Záleží tedy na konkrétní situaci, kterou právě řešíte, ale jisté možnosti vždy existují.

Půjčka bez příjmu na účet v hotovosti

U nebankovních společností je zcela běžné, že si u nich úvěr sjednáte jen na internetu. Nemusíte nikam chodit, pěkně doma, kde vás nikdo neruší si za pár minut úvěr vyřídíte. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde k tomuto účelu slouží krátký interaktivní formulář. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu, kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který je v provozu ve dne v noci. Proto není nejmenší problém získat půjčku třeba i v sobotu o půlnoci. Navíc nemusíte totiž vůbec nic dokládat, skenovat žádné doklady. Vše vyřídíte kompletně online. Když vám půjčku schválí, což je proces tak na pět minut, jste informováni jednak emailem a jednak vám na mobilní telefon přijde krátká SMS zpráva s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Takto si lze nechat i půjčku třeba předschválit  a využít ji až v případě, kdy ji budete skutečně potřebovat. Máte tak vždy jistotu, že jsou nějaké peníze v záloze. Následně poté jsou peníze ihned odeslány na váš bankovní účet a nebo vyplaceny v hotovosti. I druhá alternativa není časově nijak náročná. Dávno pryč jsou doby, kdy jste museli čekat na poštovní složenku. Peníze máte připraveny k vyzvednutí buď třeba v trafice a nebo na benzince za stejnou dobu, jako kdyby se jednalo o klasický bankovní převod. Jaký způsob si vyberte, to už je na vás, ale možností, jak se dostat rychle k penězům máte nespočet.

Půjčka, která nevyžaduje dokládat příjmy ze zaměstnání, je bezúčelová, takže ji lze brát jako rychlý zdroj finančních prostředků. Pomůže vám zaplatit jakékoli nečekané výdaje. Půjčku si vždy sjednejte u renomované nebankovní společnosti, která je pro vás zárukou kvalitních služeb.

 

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.