Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka bez doložení příjmu

Potřebujete půjčit peníze a každá úvěrová společnost od vás požaduje potvrzení o výši příjmu? Nemáte čas zabývat se složitým papírováním a přitom potřebujete půjčku vyřídit v poměrně krátké čase? V takovém případě může být pro vás optimálním řešením půjčka bez doložení příjmů. Tu hravě vyřídíte jen v prostředí internetu, jelikož celý schvalovací proces má pouze elektronickou podobu. Navíc, nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti a tudíž vše vyřídíte pohodlně doma. Peníze z půjčky lze využít na cokoli, není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. Proto je půjčka bez doložení příjmu pohotovým zdrojem financí v jakékoli situaci. Pomůže vyrovnat domácí rozpočet před výplatou, zaplatit nečekané složenky, případně odvrátit hrozbu exekučního vymáhání dlužné částky. Půjčka je určena pro všechny osoby starší 18-ti let.

Rychlá půjčka bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmů je zejména specifickým produktem nebankovních společností, které se snaží řešit naléhavé životní situace svých klientů co nejednodušším způsobem. Nebazírují na zbytečné administrativě tak jako banky, a z toho důvodu se jejich klienty stávají zpravidla lidé, pro něž je bankovní půjčka z nějakého důvodu nemožná. U půjčky bez doložení příjmů u nebankovní společnosti není požadováno dokladování příjmů, jelikož poskytovatel půjčky si tyto informace dokáže zjistit sám. Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru totiž všechny úvěrové společnosti musí dopředu prověřit bonitu žadatele. Přitom není ani tak rozhodující výše příjmů jako spíš jeho pravidelnost. Každá půjčka je schválena na základě individuálních kritérií.

Online půjčka bez papírování

Rychlou online půjčku bez sebemenší administrativní zátěže vyřídíte na internetu během chvilky. Půjčit si můžete třeba jen pětistovku do výplaty nebo i několik tisíc na pokrytí nenadálých výdajů. Vzhledem k tomu, že u půjčky bez doložení příjmu není vyžadováno potvrzení od zaměstnavatele a úvěrová společnost si vše zjistí sama, celý schvalovací proces je zkrácen na opravdové minimum. Je samozřejmé, že časová náročnost se odvíjí také od výše požadovaného úvěru. V zásadě platí, že čím méně peněz požadujete, tím rychleji půjčku vyřídíte. Každá nebankovní společnost však nabízí rozdílné podmínky poskytnutého úvěru. Někdo nabízí malý úrok, jiný zase delší dobu splácení, případně další benefity navíc. Proto dříve, než o půjčku požádáte, dobře uvažte své možnosti a požadavky na výši úvěru.

Sjednat půjčku

 

Jak podat online žádost?

O rychlou půjčku bez papírů požádáte na internetu na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký online formulář. Zadáte své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile jej odešlete, následně ihned je zpracován plně automatizovaným systémem a vy jste vzápětí informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, pak je půjčka okamžitě vyplacena na váš bankovní účet. Po celou dobu vyřízení půjčky máte k dispozici neustálou online podporu na chatu případně na telefonu. Pokud by bylo ve vašem případě něco nutné doplnit, budete kontaktováni pracovníkem zákaznického centra, se kterým se dohodnete na konkrétních podrobnostech. V případě, že máte záznam v registru dlužníků, není tato informace automaticky na závadu. Některé společnosti tomuto faktu nepřikládají žádný podstatný význam, samozřejmě pokud se nejedná přímo o chronického neplatiče, který už dluží kdekomu.

Půjčky bez doložení příjmu jsou primárně určeny všem lidem, kteří se znenadání ocitli ve finanční nouzi. Velmi často jsou tyto půjčku poskytovány po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu. Vždy si ale půjčte jen tolik peněz, kolik aktuálně nezbytně nutně potřebujete a nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností. Mějte na paměti, že každá půjčka je závazek, který je nutno jednoho dne splatit.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.