Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka bez registračního poplatku

Nechce se vám platit předem za něco, co jste ještě nedostali? V případě půjček to platí dvojnásob. Opatrnosti není nikdy dost a bohužel se najdou mezi lidmi tací, kteří na svoji důvěřivost doplatili. Je nutné platit předem poplatky, když nedržíte peníze v ruce? Řada solidních společností je ani nevyžaduje a z toho důvodu existují půjčky bez registračního poplatku. Každá platba půjčené peníze prodražuje, a proto je potřeba uvážit vždy celkové náklady na půjčku jejichž ukazatelem je RPSN. Kromě úroků finanční společnosti požadují různé poplatky za posouzení žádosti, podepsání smlouvy, vedení úvěrového účtu, atd. Úrok se o několik procent navýší, a tak celková částka za vypůjčené peníze podstatně povyskočí nahoru. Proto skládání peněz předem, ještě před podpisem smlouvy není dobrá metoda, jak si sjednat půjčku a v konečném výsledku se vám takové služby prodraží. Půjčky bez registračního poplatku naopak nic nevyžadují. V jejich případě splatíte jen tolik, kolik jste si původně půjčili. Pokud navíc zvolíte k okamžitému vyřešení vaší nenadálé finanční krize její podobu rychlé SMS půjčky, vystačíte si jen s mobilním telefonem. Předem neplatíte vůbec nic, jelikož registrační poplatek má nulovou hodnotu.

Nebankovní půjčka bez poplatku

Nebankovní půjčka bez poplatku je doménou zejména nebankovních společností, v bankovním sektoru byste ji jen těžko hledali. Avšak i mezi soukromými firmami můžete shledat značné rozdíly. Některé rychlé online půjčky se na první pohled tváří jako okamžitý zdroj financí, avšak jakmile podáte žádost, zjistíte, že poskytovatel půjčky vyžaduje ověření vašeho bankovního účtu. Tím se samotný proces sjednání půjčky značně komplikuje a prodlužuje. Zvlášť, pokud o půjčku žádáte ve večerních hodinách, ve svátek nebo během víkendu. Pak musíte zpravidla vyčkat na následující pracovní den, což ztrácí požadovaný efekt. U některých společností je nutností odeslat jednu korunu z bankovního účtu žadatele na účet poskytovatele půjčky. Teprve až tato transakce proběhne, vyplatí vám půjčku na váš bankovní účet. Poskytovatelé půjček sice mají z tohoto důvodu svá konta u řady bankovních domů, ale i tak nemusí jít jen o minutovou záležitost. Záleží na podmínkách konkrétní banky, jak rychle dokáže požadovaný bankovní převod uskutečnit. I když pak třeba žádáte o rychlou SMS půjčku, kterou vám schválili, čekáte několik hodin nebo i dnů, než se vám peníze skutečně připíší na bankovní účet.

Chci půjčku

Rychlá půjčka

Půjčka bez registračního poplatku je určena k tomu, aby finanční záležitosti řešila okamžitě a nezdržovala žadatele o půjčku jakoukoli administrativou. Takovou půjčku je možno si sjednat jen na internetu nebo případně s pomocí mobilního telefonu. Žádost o půjčku podáte na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jednoduchý online formulář. Zadáte své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte paramtery půjčky, tedy její výši a dobu splatnosti. Po odeslání je žádost ihned zpracována plně automatizovaným systémem o jehož výsledku jste obratem informováni. Je-li kladný, není nutno se zdržovat žádnými dalšími administrativními kroky či převádět jednu korunu na účet poskytovatele. Na mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, který přepíšete do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté vám peníze odchází neprodleně na bankovní účet. Pokud žádáte o půjčku opakovaně, stačí už jen požádat prostřednictvím rychlé SMS zprávy. O schválení půjčky jste informováni během několika minut a v případě, že jste minulý úvěr bez sebemenších problémů splatili, může vám společnost nabídnout podstatně vyšší částku nebo další bonusy navíc. Třeba vám prodlouží dobu splatnosti nebo si sjednáte odklad první splátky, atd.

Půjčka bez poplatku pro každého

V případě půjček bez poplatku se zpravidla jedná o malé půjčky, které mají řešit jakýkoli akutní problém s penězi. Proto se jedná většinou o malé půjčky v řádu několika tisícovek či desítek tisíc korun. Do této kategorie spadají různé půjčky před výplatou, půjčky pro ženy na mateřské, studenty, důchodce, začínající podnikatele, nezaměstnané, atd. Některé společnosti při posuzování žádosti nahlíží do registru dlužníků, avšak většina z nich posuzuje každou žádost individuálně. Máte-li tedy malý prohřešek z minulosti, mohou nad vámi přimhouřit oko. Jiné společnosti zase vyžadují doložení pravidelného měsíčního příjmu, což pro jisté žadatele nemusí být problém. Nebankovní společnosti jsou schopny akceptovat jakékoli příjmy z brigád, výplatu podpory v nezaměstnanosti, mateřské, rodičovského příspěvku, důchodu či sociálních dávek. Tím pádem se půjčky bez registračního poplatku stávají snadno dostupné pro široký okruh žadatelů. Nevyžadují ani ručení třetí osobou nebo majetkem, avšak riziko poskytnutého úvěru je naopak vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Vždy záleží na tom, jak vysokou bonitou vás společnost ohodnotí a podle toho vám nabídne podmínky, na které můžete a nemusíte přistoupit. Žádná solidní úvěrová společnost po vás nepožaduje poplatky předem a získané peněžní prostředky můžete použít na cokoli.

Půjčky bez registračního poplatku se vyznačují svojí rychlostí a snadnou dostupností. Zpravidla jsou žadatelům k dispozici 7 dní v týdnu po dobu 24 hodin, kdy si půjčku jednoduše sjednáte jen prostřednictvím SMS zprávy nebo na internetu.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.