Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka bez registru a doložení příjmů přes SMS

Počítáte v peněžence poslední drobné? Stejně tak je konto v bance na nule? Přemýšlíte, jak si rychle finančně vypomoci? Možností je několik, ale v každém případě si můžete sjednat rychlou půjčku, která zabere jen pár minut vašeho drahocenného času. Pokud nemáte kreditní kartu ani zřízený kontokorent u běžného účtu, abyste mohli účet přečerpat do předem sjednaného limitu, pak asi s rychlou půjčkou v bance nepochodíte. Navíc, máte-li záznam v registru dlužníků a marně byste někde sháněli potvrzení o příjmech, je lepší banku rovnou obejít obloukem a sjednat si půjčku jinde. Úvěrových společností je na trhu opravdu dost a dost a věřte, že nemají tak přísná měřítka jako v bance. Půjčka je u nich stejně kvalitní jako kdekoli jinde. Reklamní slogany na půjčku na vás koukají ze všech stran a často se ani nedají přehlédnout. Přitom každý z nich hlásá nízké úroky, půjčku zadarmo, atd. Člověk pak velmi snadno nabude dojmu, že s penězi to nemůže být žádný problém. A něco na tom je. Skutečně si můžete sjednat rychlou půjčku, jen musíte vědět, která úvěrová společnost je pro vás ta pravá a tomuto přizpůsobit kritéria samotného výběru. Když víte, že jste vedeni v registru dlužníků, rozhodně neztrácejte čas v bance a raději si sjednejte rychlou půjčku u nebankovní společnosti.

Chci půjčit

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Nebankovní společnosti se prezentují svým benevolentním přístupem ke klientům, a tudíž šanci na úspěšné schválení půjčky má u nich téměř každý. Oproti bankám prostě nemají tak přísná pravidla. Některé nebankovní společnosti totiž do registrů dlužníků nenahlíží vůbec a pokud ano, pak k zákazníkovi přistupují individuálně. Samozřejmě, že je vždy lepší, když máte veškeré své dluhy dávno uhrazeny a vaše jméno přetrvává v registru jen z důvodu několikaleté evidence. Pak v takovém případě jsou ochotni nad vámi přimhouřit oko a půjčku vám schválí. Riziko poskytnutého úvěru třeba vyváží vyšší úrokovou sazbou nebo kratší dobou splatnosti. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je však povinností každé nebankovní společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele. K tomuto účelu některé subjekty využívají informace z centrálního registru klientských informací, jiné naopak zas vyžadují doložení potvrzení o vašich příjemch. Pokud však náhledem do registru dlužníků nebankovní společnost jasně vidí, že máte plno nesplacených závazků a další půjčka již přesahuje únosnou mez, případně jedna exekuce stíhá druhou, pak ve vašem vlastním zájmu vám půjčku zamítnou. Certifikované nebankovní společnosti si totiž zakládají na zodpovědném přístupu ke klientovi a snaží se ho ochránit před dluhovou pastí z níž není úniku. V tak extrémních případech pomůže už snad jen osobní bankrot.

Půjčka bez doložení příjmu

Pokud úvěrová společnost opomíjí registry dlužníků, pak se zpravidla jedná o malou rychlou půjčku, jejíž riziko je vyváženo třeba vyšší úrokovou sazbou. V takových případech se jedná například o rychlé půjčky před výplatou, půjčky pro důchodce, studenty, pro nezaměstnané apod., kdy si můžete během několika málo minut půjčit jen nezbytnou pětistovku do další výplaty. Splatnost takové půjčky je rozložena na několik dní až týdnů. Není výjimkou, že některé nebankovní společnosti nabízí prvním klientům půjčku zdarma bez poplatku. Avšak při nesplácení jsou sankce poměrně tvrdé. U některých nebankovních subjektů se můžete také setkat s absencí doložení o příjmech. To nevyžadují takové společnsoti, které si buď sami zjsití výši vašich příjmů přímo na mzdové účtárně firmy, kde pracujete a nebo si vystačí jen s informací o vašich pravidelných příjmech. Není tedy nutno dokládat potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru. Taková půjčka je pak snadno dostupná i všem lidem bez příjmu, tedy nezaměstnaným, lidem pobírajícím sociální dávky, důchodce, studenty, začínající podnikatele, matky na mateřské apod. Půjčky bez doložení příjmu patří mezi klasické nebankovní mikropůjčky, které jsou pro své žadatele okamžitým zdrojem finančních prostředků.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka přes SMS

Nebankovní společnosti jsou co se týče půjček poměrně akční. Celý schvalovací proces půjčky se snaží co nejméně komplikovat, spíš naopak je v jejich zájmu, aby se peníze ke klientovi dostaly co nejjednodušším způsobem a co nejdříve. Z toho důvodu je možné si rychlou půjčku sjednat jen na internetu a za pomoci krátké SMS zprávy. Většina nebankovních společností při žádosti o půjčku jako první krok vyžaduje vaši registraci na daném webovém portále. Ten zahrnuje uvedení vašich identifikačních a kontaktních, výši půjčené částky a dobu splatnosti, na jak dlouho si chcete půjčit. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který je schopen vás ve dne v noci vyrozumět o jeho výsledku. Je-li vám půjčka schválena, pak obdržíte jen krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím svůj opravdový zájem o půjčku stvrdíte. V případě, že první půjčku splatíte řádně a včas, můžete o půjčku žádat opakovaně. Tentokrát je celý proces daleko jednodušší. Z vašeho mobilního telefonu už jen odešlete SMS zprávu v příslušném tvaru, obratem získáte odpověď o schválení půjčky a poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet. Odpadá už jakékoli vyplňování formuláře, vše je hotovo během několika málo minut. Tuto půjčku si můžete sjednat jen s pomocí mobilního telefonu kdekoli na cestách, a v každé situaci, když se ocitnete v nouzi a nevíte kudy kam. Okamžitá SMS půjčka je pro klienty vždy pohotovým zdrojem financí a můžete se na ni kdykoli spolehnout. Velkou předností SMS půjčky je také to, že není omezena časem, půjčku si lze sjednat nejen 24 hodin denně, ale také během víkendu nebo ve svátek. U SMS půjčky odpadá rovněž jakékoli papírování, nemusíte mít ani ručitele a není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. Jak s penězi naložíte, je jen a jen na vás.

Nebankovní půjčka bez kontroly registru dlužníků a nutnosti doložení příjmu přes SMS je jednou z možností, jak vyřešit nenadálou finanční krizi a rychle přijít k penězům. Půjčka je poskytována bez poplatku předem a dle výše půjčky je splatnost rozložena na několik dnů až jeden měsíc.