Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka bez registru a doložení příjmu

Potřebujete půjčit peníze ještě dnes? Všude se k vám obracejí zády, jelikož je vaše osoba vedena v registru dlužníků? Nezoufejte, nic není tak horké, jak na první pohled vypadá. Problém je v tom, že jste jako poskytovatele půjčky zvolili nevhodnou společnost. Je totiž spoustu firem, které doslova bazírují na nekonečné administrativě a právě kontrola registru dlužníků je prvním vstupním kriteriem při žádosti o půjčku. S takovým přístupem se setkáte zejména u bankovních domů, kde si vaši osobu prolustrují ještě dříve, než stačíte žádost o půjčku podepsat. Když pak obcházíte ve městě jednu banku za druhou a čekáte, že někde vám to projde, je to úplně zbytečné. Standardní podmínky bank jsou nekompromisní a právě dlužníky zde nevítají s otevřenou náručí. Když s registry je to jedna velká potíž. Nedá se říci, že všechny osoby vedené v registru jsou lidé vyhýbající se svým povinnostem, kteří si nelámou hlavu s žádným dluhem a nesplacené závazky jsou běžnou součástí jejich života. Pokud je tvrdě nepřitlačíte k zemi, prostě nezaplatí. Na takové jedince je možná třeba exekuce oprávněným prostředkem, jak dlužnou částku vymoci. Ale na druhou stranu jsou i lidé, kteří se do registru dostali shodou životních náhod a okolností. Přestože chtějí dostát svým závazkům, vlastně neví jak. Pokud se vám náhle změní měsíční rozpočet, třeba proto, že najednou onemocníte, přijdete o práci nebo se rozejdete s partnerem, pak vám sotva tak zbude na zaplacení nájmu a pokrytí základních životních potřeb. Na splátky různých půjček prostě nezbývá a místo toho, aby oslovili věřitele a danou situaci řešili, raději nechají své závazky ležet ladem a čekají co se stane. Jakmile začnou dluhy narůstat, evidenci v registru neplatičů máte více než jistou.

Nebankovní půjčka bez kontroly registru

Bankovní domy nejsou naštěstí jedinou institucí na trhu, kde si můžete půjčit peníze. Velmi silně jim konkurují firmy v podobě nebankovních společností, které mají ve většině případů podmínky půjček nastaveny zcela jinak než v bance. Je všeobecně známo, že se specializují zejména na klienty, kteří by  se žádostí o půjčku v bance neuspěli. Proto není problém sjednat si u nich půjčku, i když máte třeba záznam v registru dlužníků. Samozřejmě, že i zde není na dlužníky jednotný metr. I nebankovní společnosti se snaží klienty ochránit před dluhovou pastí a důsledně dbají na zodpovědné půjčování. Pokud zjistí, že jste zadluženi až po uši, ve vašem vlastním zájmu vám další půjčku neposkytnou. Ale to jsou jen ojedinělé případy, kdy lidé mají několik exekucí najednou a v takové výši, že své závazky nejsou schopni naplnit pomalu ani do konce svého života. Jedinou nadějí pak pro ně zpravidla zůstává insolvence, pokud je vůbec z důvodu zákonných podmínek možná. Máte-li ale na svém kontě jen malý prohřešek, který vám zajistí evidenci v registru neplatičů, pak existuje způsob, jak si i s tímto škraloupem na těle sjednat další půjčku. Velkou předností nebankovních společností je zejména také fakt, že každou žádost o půjčku posuzují individuálně, a tak tedy záleží konkrétně na tom, jakého charakteru jsou vaše dluhy.

Chci půjčit

Okamžitá půjčka bez registru

Nebankovní společnosti se při sjednávání půjček vyznačují extrémní rychlostí s jakou jsou schopny realizovat celý proces od podání žádosti až po vyplacení peněz. A to je také důvod, proč jim lidé v mnoha případech dávají přednost před bankovními úvěry. Nemusíte vyplňovat stohy papírů, dokládat různá potvrzení, chodit na pobočku a stát dlouhou dobu ve frontě, než na vás přijde řada. A když už se k přepážce dostanete, zase máte za sebou další zástup netrpělivých jedinců, kteří stejně jako vy chtějí půjčku. Sjednat si bankovní úvěr vyžaduje pevné nervy, nikdy nevíte na čem jste a než vám žádost přiklepnou, zpravidla prožijete několik dnů nejistoty. Když chcete půjčku rychle, pak zcela ztrácí svůj smysl a hledáte jiné možnosti. A ty se právě nabízí u nebankovních společností. Zde si půjčku vyřídíte na internetu jedna dvě. Na webových stránkách poskytovatele vyplníte jednoduchou online žádost, v ní uvedete jen jméno, příjmení, emailovou adres, telefonní číslo, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete o další zpracování se postará plně automatizovaný systém na jehož základě je vám půjčka schválena. Pokud vyhovíte, obdržíte krátkou SMS zprávu a půjčka je vaše. Určitě oceníte to, že takto si půjčku lze vyřídit v kteroukoli denní či noční dobu, nejste omezeni žádnou otevírací dobou pobočky.  Pokud si necháte peníze vyplatit na bankovní účet, můžete v řádu několika minut disponovat volnými peněžními prostředky. Ani varianta výběru peněz v hotovosti není nijak časově náročná. Peníze máte připraveny k vyzvednutí za stejně dlouhou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Jen pro ně budete muset zajít třeba do nejbližší trafiky a nebo zajet na čerpací stanici. To už záleží na vás, jak jste akční, ale v každém případě platí, že peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o ně požádáte.

Půjčka bez příjmu

Extrémní rychlost nebankovních půjček je také dána jejich jednoduchostí. Jelikož neprobíhá klasická kontrola registru dlužníků, případně její kontrole není přikládán žádný podstatný význam a nemusíte nic dokládat, vše je jednodušší. Takové parametry splňují zejména malé půjčky, které vám půjčí ihned třeba jen pětistovku do výplaty a nebo několik tisíc na zaplacení složenek. I když si podle zákona musí všechny finanční společnosti dopředu ověřit platební schopnost žadatele, každá k tomuto faktu přistupuje jinak. Velmi často o půjčce rozhodují vaše konkrétní situace a možnosti, jaké momentálně máte. U malých půjček je zpravidla riziko poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Pokud vám takové podmínky vyhovují, proč ne. Ale u velkých půjček, i když kontrola registru dlužníků není přímo nutností, počítejte s požadavkem na vyšší záruky splacení. Ty mohou být například v podobě doložení příjmu, ručitele nebo zástavy nemovitosti.

Nebankovní půjčka bez registru a doložení příjmu je mezi klienty velmi často vyhledávaným finančním produktem z důvodu absence jakékoli administrativy a jednoduchosti. Zpravidla se jedná o drobné půjčky, u kterých můžete využít i různé benefity navíc. Některé společnosti nabízí třeba první půjčku zdarma bez poplatku, což se vám určitě vyplatí.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.