Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka bez registru a zástavy

Jste evidováni v registru dlužníků a nevíte kam jít pro půjčku? Máte už dopředu obavy, že neuspějete? V prvé řadě záleží na tom, kam se vydáte a kolik peněz vlastně požadujete. Pokud se vám pod pojmem půjčka představí pouze vaše banka, pak možná narazíte na problém. I když zde máte vedený běžný účet, neznamená to automaticky, že vám dají i půjčku. Je zcela běžnou praxí, že všechny bankovní společnosti si důkladně prověřují každého žadatele a jakmile nevyhovíte jejich náročným podmínkám, máte prostě smůlu. Když oslovíte jakoukoli banku s žádostí o úvěr, nejprve si vás proklepnou v registru dlužníků. Už jen samotný záznam je důvodem k tomu, aby vám žádost zamítli. Je celkem jedno jak jste se do seznamu dostali, zda už máte veškeré své závazky uhrazeny a jen zde přetrvává po několik let vaše jméno. Jednou jste tu a to stačí. Z toho důvodu, než vůbec oslovíte banku, je dobré si ověřit, jak na tom aktuálně jste  a nechat si vyhotovit výpis z registru dlužníků. K tomuto účelu slouží příslušné webové stránky nebo můžete zkusit i rychlejší formu krátké SMS zprávy. Tato služba je sice zpoplatněna, ale těch pár stokorun navíc se vám jistě vyplatí. SMS zprávu odešlete v uvedeném tvaru a záhy obdržíte informaci, zda jste v registru vedeni či nikoli. Na jejím základě bude potom pro vás jednodušší rozhodnout se, koho se žádostí o půjčku oslovit.

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Kromě tradičních bankovních domů existují na finančním trhu rovněž nebankovní společnosti a oba sektory si navzájem velmi silně konkurují. Pokud víte, že máte záznam v registru dlužníků a tudíž jen mizivou šanci na získání bankovního úvěru, je zcela zbytečné tímto pokusem ztrácet čas. Daleko lépe uděláte, když se rovnou obrátíte na nebankovní společnost, která je připravena poskytnout půjčku i lidem evidovaným v registru dlužníků. Nebankovním půjčkami se to na trhu jenom hemží, a tak zcela určitě není právě jednoduché se v nich správně orientovat. Reklamní slogany na vás útočí ze všech stran, všude na vás vysypou jen samé úroky, ale jaké jsou konkrétní podmínky, to se už nedozvíte. Z toho důvodu mají finanční půjčky svůj srovnávač, kde si zadáte jen požadované parametry a záhy se před vámi objeví všechny úvěrové produkty s danými podmínkami. Pokud chcete půjčku bez kontroly registru dlužníků, i ta je jednou z nich. Tím pádem získáte také větší přehled, porovnáte si úrokovou sazbu, dobu splatnosti a další benefity, které velmi často společnosti k půjčkám nabízí, aby zvýšily atraktivnost daného úvěrového produktu. Jen dejte pozor a nevybírejte půjčku pouze podle úroků. Nezapomeňte také na to, že celkovou cenu půjčky určuje RPSN, ten zahrnuje veškeré poplatky s půjčkou spojené – za podání žádosti, schválení půjčky, samotnou transakci peněžních prostředků, vedení úvěrového účtu, výpisy z účtu, atd.

Sjednat půjčku

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní společnosti se vyznačují zejména svojí rychlostí s jakou jsou schopny realizovat každé sjednání půjčky od podání prvotní žádosti až po samotný převod peněz. Je běžnou praxí, že celá záležitost netrvá déle než několik minut. Nikdo vás nezatěžuje žádnou zbytečnou administrativou, nevyžaduje různá potvrzení a v případě malé půjčky, tzv. mikropůjčky nepotřebujete mít ani ručitele. Prostě peníze se dostanou až k vám jedna dvě. Z toho důvodu realizace nebankovní půjčky probíhá v prostředí internetu, které je klientům nejblíže. Nejenže je již v dnešní době internet samozřejmou součástí téměř každé domácnosti, ale mnoho lidí využívá jeho služby i v mobilním telefonu. Proto není problém si sjednat půjčku kdekoli, třeba i v parku na lavičce. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti, a žádost odešlete. Ta je následně ihned zpracována plně automatizovaným systémem, který vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím pádem stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku, Poté jsou vám peníze vyplaceny buď převodem na bankovní účet nebo v hotovosti.

Půjčka bez zástavy

V případě, že chcete jen malou půjčku a vystačíte si s několika desítkami tisíc, není nutno hned hledat ručitele nebo zastavovat majetek. U tak malých půjček je velmi často riziko poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Půjčka bez zástavy ani nevyžaduje kontrolu registru dlužníků a i když některé společnosti do registru nahlíží, vaše případná evidence není rozhodujícím kriteriem pro schválení půjčky. Každá žádost je u nebankovních společností posuzována individuálně, takže pokud máte v registru dlužníků záznam, záleží také na tom jakého je charakteru. Pokud máte již všechny své závazky uhrazeny a vaše osoba zde přetrvává jen proto, že k samotnému výmazu dochází až za několik let, pak nad vámi mohou přimhouřit oko a půjčku vám schválí. Ovšem s výjimkou případů, kdy je na první pohled evidentní, že patříte mezi chronické neplatiče, jste v exekuci či insolvenci. Pak se vás zamítnutím žádosti nebankovní společnost snaží ochránit před prohlubující se dluhovou pastí. U některých společností se můžete setkat s požadavkem na uvedení výši vašich příjmů, když je doložíte, zvýšíte tím svoji bonitu a tím pádem jsou šance na získání půjčky zase o něco vyšší.

Nebankovní společnosti se snaží co nejvíce zaujmout své potenciální klienty, a tak nabízí k půjčkám i různé benefity navíc. Často tak můžete narazit na možnost získání první půjčky zdarma, kdy za půjčku nezaplatíte ani o korunu víc. Je-li ve vašich možnostech půjčku splatit třeba do 14 dnů, určitě stojí za to takové příležitosti využít. Férové podmínky půjček nabízí velké renomované společnosti, proto jim dejte vždy přednost před ostatními poskytovateli.

 

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.