Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka do 20000 hotově

Postrádáte pár tisíc v hotovosti a chtělo by to nejlépe nějakou půjčku? Stačilo by vám jen 20000 korun? Pak máte jistě šanci na úspěch. Jen si dopředu ujasněte, k jakému účelu budou peníze sloužit a jak chcete půjčku splácet. Pokud se budete pohybovat v kosmických sférách a doufat, že nějak to splatíte, hlavně když vám teď někdo půjčí, můžete také v konečném výsledku pěkně narazit. Jestliže už teď máte domácí rozpočet natolik napjatý, že se do něj další splátky půjčky ani zdaleka nevejdou, raději přemýšlejte o jiném zdroji příjmu. Když nebudete hradit měsíční splátky, může se vám i taková malá půjčka pěkně prodražit. Nesplacené závazky nakonec přerostou v dluhy obohacené o sankční poplatky a úroky zprodlení. Budete-li navíc hrát mrtvého brouka a zcela ignorovat upomínky věřitele, může mu také dojít trpělivost a začne po vás peníze vymáhat v rámci exekuce. Proto je velmi vhodné před podpisem jakékoli úvěrové smlouvy zvážit své reálné možnosti a dle nich se zařídit. Máte-li tedy ve všem jasno, pak se před vámi otevírá široký trh půjček a úvěrů, kde si stačí jen vybrat. S lákavou nabídkou se setkáte téměř na každém rohu, reklamní slogany na vás útočí v televizi, rozhlase, na internetu se to půjčkami jenom hemží a vylepených plakátů v tramvaji či obchodním centru si opravdu nelze nevšimnout. Tak co, která půjčka vás na první pohled zaujala natolik, že využijete její služby?

Kde si vybrat vhodnou půjčku?

Půjčku si lze sjednat kdekoli, můžete se vydat do města a na první pobočce banky požádat o úvěr. Nebo můžete oslovit některou z nebankovncíh společností a sjednat si půjčku pohodlně doma. Záleží na tom, co vlastně preferujete. Půjdete-li žádat o bankovní půjčku, možná vás překvapí, co všechno po vás paní za přepážkou bude chtít. Pouhý doklad totožnosti ji určitě stačit nebude. Sjednání bankovní půjčky je totiž značně zdlouhavý administrativní proces, který se řídí interními směrnicemi jednotlivých bank. V prvé řadě si vás jako klienta proklepnou v bankovním i nebankovním registru dlužníků, pokud zjistí, že zde máte záznam, máte smůlu. Bankovní instituce nejsou nakloněny půjčkám lidem v exekuci, případně insolvenci stejně tak jakýmkoliv dlužníkům s nedůvěryhodnou platební morálkou. V případě, že registrem projdete, přijde dotaz na váš zdroj příjmů. Abyste půjčku dostali, musíte dostatečně vydělávat, takže pokud jste momentálně bez práce, v důchodu, na mateřské nebo studujete a nemáte jak prokázat svůj příjem, označí vás banka za méně bonitního klienta a z tohoto důvodu vám žádost o půjčku zamítne. Pokud se vzpamatujete z prvního neúspěchu a připustíte si, že svoji životní situaci musíte přizpůsobit i vhodné půjčce, pak můžete využít široké možnosti nebankovního sektoru, kde máte šanci na úspěch téměř jistou.

Chci půjčku

Nebankovní půjčka online

Nebankovní půjčky jsou oproti klasickým bankovním úvěrům v mnoha ohledech mnohem jednodušší. Zvlášť proto, že nebazírují na zbytečné administrativě jako banky a umožňují si půjčku za daleko jednodušších podmínek sjednat jen v prostředí internetu. A začít můžete hned u samotného výběru konkrétní půjčky. Stačí si jen ve vyhledávači zadat adresu srovnávače půjček a okamžitě se vám zobrazí webové stránky, které vám po zadání vámi požadovaných kritérií rychle zobrazí seznam půjček aktuálně dostupných na trhu. Pro větší přehlednost jsou půjčky u nebankovních společností členěny do jednotlivých kategorií, proto zde najdete třeba půjčky do výplaty, bez registru, bez příjmu, v hotovosti, do 20000, malé půjčky, atd. Pokud tedy chcete půjčku jen v desítkách tisíc vyplacenou nejlépe v hotovosti na ruku, vybírejte mezi poskytovateli, které toto umožňují. V opačném případě by se vám mohlo stát, že by vám žádost o půjčku zamítli a vy byste v registru měli záznam jako neúspěšný žadatel o půjčku, což je úplně zbytečné. Jakmile vyberete vhodného poskytovatele, žádost o půjčku podáte přímo na jeho webových stránkách, kde má podobu krátkého interaktivního formuláře. V něm uvedete jen své identifikační údaje a posuvníkem si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její zpracování se postará plně automatizovaný systém, který vás obratem informuje i výsledku. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpětně do systému. Tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a peníze odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Vzhledem k tomu, že vše probíhá pouze elektronickou cestou, můžete si tak půjčku vyřídit kdykoli po dobu 24 hodin, třeba i o víkendu. A tím se právě nebankovní půjčka zásadně liší od bankovní kolegyně, jelikož ta je závislá na otevírací době pobočky.

Půjčka v hotovosti

Nebankovní společnosti nabízí půjčky s rozličnými podmínkami a mají pochopení pro řadu problémových situací, v kterých se jejich klienti často nacházejí. Z toho důvodu si můžete třeba sjednat půjčku, aniž byste k tomu potřebovali vlastní bankovní účet. Třeba jím nemůžete disponovat z důvodu právě probíhající exekuce nebo účet v bance prostě nemáte. Tak jako tak si můžete nechat peníze vyplatit v hotovosti. Přitom se nemusíte obávat, že byste čekali na poštovní poukázku několik dnů. Peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o ně požádáte. Vyzvednout si je můžete v nejbližší trafice nebo si můžete zajet na benzinku. Zde vám je vyplatí jen na základě elektronického kódu, který sdělíte obsluze platebního terminálu. Nemusíte se ničím prokazovat, takže vaše osoba zůstává v naprosté anonymitě. Ani pracovník, který vám předává hotovost přímo do ruky absolutně netuší, že se jedná o peníze z půjčky.

U nebankovní společnosti si můžete sjednat půjčku v jakékoli výši, proto ani 20000 korun není nejmenší problém. U tak malé půjčky není potřeba mít ručitele, avšak konkrétní podmínky se liší dle poskytovatele. Někde vám půjčí za cenu vyšší úrokové sazby, jinde požadují doložení příjmu a nebo vám může společnost nabídnout i nějaké benefity navíc. Třeba možnost jednorázového splacení zdarma či odklad splátek na určitou dobu. Tak jako tak si půjčku sjednejte vždy u renomované firmy, kde máte jistotu kvalitních služeb.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.