Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka do 5 minut

Minuty hrají v životě většinou osudovou roli. Stejné to je i v případě finančních záležitostí. Pokud se vám nedostává peněz a potřebujete půjčku opravdu rychle, během minuty může být rozhodnuto o tom, zda vám ji dají či nikoli. Jestliže chcete penězi řešit dost zásadní problém, například vyplatit exekuci či splatit jiné neodkladné dluhy, pak vám taková půjčka dokáže jasně rozdat karty. Buďto vám pomůže nebo si budete muset poradit jinak. Avšak s půjčkou nemusíte hned zoufat, možností, jak přijít k penězům existuje nespočet. Záleží jen na tom, co vlastně potřebujete, a co hodláte získanými penězi financovat. Na trhu najdete mnoho bankovních i nebankovních úvěrových společností a každá z nich se snaží zaujmout potenciální zákazníky co nejlepší nabídkou. V podstatě jedna předhání druhou, reklamní slogany na vás útočí ze všech stran a nedají se přehlédnout. V televizi, radiu, nákupním centru, v tramvaji, metru, autobuse, … všude tam se dozvíte, jak vám někdo jednoduše a rychle půjčí peníze. Je to ale tak? Opravdu budete mít půjčku do pěti minut? Možné to je, ale… Za vším se něco skrývá a to vám nikdo napoprvé neřekne. Proto než si sjednáte hned první půjčku co vám utkvěla v paměti, raději se zastavte a trochu popřemýšlejte. I když vás trápí nedostatek financí, přeci jen to není důvod k tomu, abyste udělali nějaký neuvážený krok. Nejprve se seznamte s celkovou nabídkou úvěrového trhu. K tomuto účelu vám velmi dobře poslouží online srovnávač půjček, kde si jednoduše zadáte do systému vaše požadavky na půjčku a záhy se před vámi objeví celá škála aktuálně dostupných bankovních i nebankovních úvěrových produktů. Navzájem si je porovnejte a uvažte své reálné možnosti.

Chci půjčit

Chcete rychlou půjčku?

Pokud je pro vás čas rozhodujícím kriteriem při sjednání půjčky, pak velmi dobře uvažte, jakou cenu za takovou rychlost zaplatíte. V případě, že chcete jen malou půjčku a vystačíte si třeba jen s pětistovkou do výplaty, pak si můžete prostřednictvím kreditní karty nebo kontokorentu okamžitě půjčit peníze od banky. Pakliže ale takovými bankovními produkty nedisponujete nebo požadujete půjčku v řádu několika desítek tisíc korun, rozhodně nepočítejte s tím, že vám banka půjčí do pěti minut. Kdepak, bankovní schvalovací proces je pěkně zdlouhavá záležitost. Nejprve si vás řádně prověří ze všech stran, proklepnou v bankovním i nebankovním registru dlužníků a pak vznesou požadavek na řadu dokladů a potvrzení na jejichž základě teprve posoudí, zda jste důvěryhodný klient či nikoli. Pokud tedy chcete půjčku ještě dnes, určitě v bance neztrácejte čas, tam musíte počítat až s několika dny. Tím se vám ale nezavírají brány k půjčce. Spíš naopak, nabízí se vám nespočet dalších možností.

Okamžitá online půjčka

Bankovní domy nejsou jedinou institucí, kde si můžete půjčit peníze. Na trhu najdete i spoustu nebankovních společností, které nabízí stejně kvalitní služby jako banky. Avšak jsou daleko pružnější a mají pro své klienty daleko větší pochopení. V prvé řadě nebazírují tolik na administrativě a dokážou tolerovat třeba i záznam v registru dlužníků nebo malé příjmy. Nebankovní společnosti jsou v povědomí lidí známy zejména svými expresními službami, kdy vám dokáží opravdu půjčit během několika málo minut. Ptáte se čím je způsobena taková extrémní rychlost? Odpověď je velmi jednoduchá. Nebankovní společnosti mají celý proces sjednání půjčky značně jednoduchý. To je dáno tím, že kvůli nebankovní půjčce nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti, ale vystačíte si jen s internetem a mobilním telefonem. Pakliže máte internet v mobilu, vyřídíte si rychlou půjčku klidně i v restauraci nebo v parku na lavičce. Záleží jen na vaší internetové zběhlosti. Jakmile máte jasno kolik a u koho si chcete půjčit, můžete si zobrazit webové stránky poskytovatele  a podat rychlou online žádost. Ta je zde už pro vás připravena v podobě krátkého formuláře. V něm uvedete jen základní identifikační údaje, emailovou adresu, telefonní číslo, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Žádost odešlete a ta následně ihned prochází okamžitým schvalovacím procesem. Jelikož se vše děje pouze elektronicky, nemusíte nic dokládat, vzápětí jste informováni o tom, zda půjčku schválili či nikoli. Je-li odpověď kladná, na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím dáte pokyn k vyplacení půjčky. To vše bez jakékoli administrativy, ručitele nebo skenování dokladů. V případě opakované žádosti o půjčku, za předpokladu, že jste předchozí půjčku splatili řádně a včas, stačí už jen odeslat SMSku v příslušném tvaru. Tím je proces sjednání půjčky zkrácen na totální minimum. Navíc si můžete zvolit, zda chcete peníze vyplatit na účet nebo v hotovosti.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru a bez příjmu

Jedním z kritérií, které se podílí na rychlosti s jakou jsou vám peněžní prostředky vyplaceny, je také výše vámi požadovaného úvěru. Je samozřejmé, že u půjčky v řádu několika stovek tisíc korun budete muset společnosti poskytnout daleko větší záruky splacení než u půjčené tisícovky. Ta si vystačí jen s vyšší úrokovou sazbou, proto také již zmiňovanou tisícikorunu můžete mít do 5 minut na účtu nebo připravenu k vyzvednutí v hotovosti. Jen si pro peníze budete muset zajet na čerpací stanici nebo zajít do nejbližší trafiky. Zde vám je vyplatí obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. U takto malých půjček se také nebankovní společnosti nezdržují kontrolou registru dlužníků a nevyžadují potvrzení o vašich příjmech. Určitě dobrá zpráva je, že každá nebankovní společnost posuzuje podanou žádost na základě individuálních kritérií, takže pokud máte všechny dluhy uhrazeny a přesto je vaše osoba evidována v registru dlužníků, je možno tuto skutečnost akceptovat. Také výše vašich příjmů není rozhodujícím faktorem pro schválení půjčky. Některým společnostem stačí prokázat jakékoli pravidelné měsíční příjmy, ty mohou mít podobu dočasné brigády, výplaty sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, stipendia, nemocenské, atd. Tím pádem na nebankovní půjčku má reálnou šanci dosáhnout široký okruh žadatelů.

Nebankovní půjčka je zpravidla dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu, bez problému si ji vyřídíte i během víkendu. Dokonce existují půjčky, které ke svému sjednání nevyžadují bankovní konto a jsou vyplaceny v hotovosti.