Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka na auto bez doložení příjmu

Zvažujete koupi nového auta? Přemýšlíte nad tím, jak celou záležitost nejlépe zafinancovat? Přestože máte dostatek peněz na účtu, nechce se vám za auto vydávat všechny peníze? Pak jistě přemýšlíte správně. Proč se zbytečně vydávat z peněz, když si nové auto můžete pořídit i na splátky. Určitě je daleko lepší mít alespoň něco málo v rezervě. Pokud se vám pravidelné splátky v pohodě vejdou do zaběhnutého domácího rozpočtu, pak je jistě úvěr na auto optimálním řešením. Půjček a úvěrů je na trhu dost a dost. Stačí si jen vybrat dle svých potřeb a možností. K výběru vhodné půjčky můžete využít nejlépe online srovnávač půjček, který vám po zadání vámi požadovaných kritérií ihned zobrazí aktuální nabídku všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů. Kromě toho vám jistě určitou formu financování nabídne i prodejce aut, kde jste si nový vůz vyhlédli. Řada značkových autosalonů a velkých autobazarů přímo spolupracuje s finančními společnostmi, které nabízí přímo půjčku na auto ať už prostřednictvím leasingu nebo půjčky na auto. Jaký způsob financování bude nejlepší právě pro vás, to už je na uváženou. Záleží také na tom, zda se chystáte pořídit zcela nový vůz a nebo auto, které má již desítky či stovky kilometrů najeto. Při rozhodování nezapomeňte vzít do úvahy nejen pořizovací cenu vozu, ale i nutné pojištění a technický stav vozidla. Ne vždy se vyplatí šetřit na nepravém místě.

Chci půjčku

Účelová nebo neúčelová půjčka na auto

Koupi vozu lze financovat několika způsoby. Na finančním trhu se setkáte s řadou úvěrových produktů, které jsou určeny přímo na koupi auta. Když si sjednáte půjčku na auto, finanční společnost vám zpravidla nabídne nižší úrokovou sazbu, ale připravte se na to, že budete muset doložit veškeré faktury na co jste peníze použili. Složitému papírování se tak zdaleka nevyhnete obzvlášť u bankovní půjčky, kde počítejte s tím, že po celou dobu splácení bude i velký technický průkaz od vozidla uschován u finanční společnosti. Teprve až zaplatíte poslední splátku a vůz přejde výhradně do vašeho osobního vlastnictví, banka vám vydá také veškeré doklady od vozidla. Pokud se chcete takové administrativě vyhnout, pak se nabízí možnost prakticky jakékoli bankovní či nebankovní půjčky, kde získanými peněžními prostředky zaplatíte cenu pořizovaného vozidla. Avšak taková půjčka bude úročena vyšší úrokovou sazbou, avšak majitelem vozu se stáváte ihned po jeho koupi. Také je třeba uvážit jakým způsobem chcete platit povinné pojištění. Zda si ho vyjednáte zvlášť a nebo v některých případech je součástí kupní smlouvy.

Nebankovní půjčka na auto

Chcete-li si půjčit peníze na koupi nového vozu a je celkem jedno zda se jedná o účelovou či neúčelovou půjčku, pak se podmínky sjednaného úvěru budou odvíjet od klasických úvěrových produktů. Všeobecně se dá říci, že pokud si přejete vyjednat půjčku od banky, pak musíte počítat s důkladným prověřováním vaší osoby. Stejně jako u každé jiné půjčky si vás nejprve proklepnou v centrálním registru klientských informací a na základě zjištěných informací vám přisoudí určitou bonitu. Pokud zjistí, že máte další nesplacené závazky, případně jste v minulosti měli potíže s platební morálkou, ohodnotí vás velmi nízkou bonitou, která však bude nedostačující pro úspěšné schválení úvěrové žádosti. Pokud registrem projdete, banka vznese požadavek na doložení vašich příjmů. Jestliže nemáte potvrzení o příjmu z trvalého pracovního poměru na dobu neurčitou, jen stěží u banky s půjčkou pochodíte. Banka totiž takové žadatele řadí mezi značně rizikovou klientelu a neschválí vám ani půjčku na auto. Jelikož takové případy nejsou nijak ojedinělé a stávají se celkem běžnou praxí, řada žadatelů o půjčku přechází ke konkurenci v podobě nebankovní sféry. Kolikrát totiž stačí, abyste měli jen hypotéku na dům, případně k tomu ještě nějakou spotřebitelskou půjčku na vybavení domácnosti a už vás banka vede jako zadlužené klienty. U nebankovních společností je situace podstatně jednodušší a bylo by jen škoda ji nevyužít.

Sjednat půjčku

Půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní společnosti jsou všeobecně známy zvýšenou benevolencí vůči klientům a to se týká i sjednání půjčky na auto. Nejenže zde najdete vhodnou půjčku přímo ze sekce půjček na auto, ale můžete si vzít jakýkoli nebankovní úvěr. Pro získání nebankovní půjčky stačí otevřít příslušné webové stránky poskytovatele, kde vyplníte jen jednoduchý formulář a obratem získáte informaci, zda na vámi vyhlédnutý vůz vám finanční společnost poskytne peněžní prostředky či nikoli. K tomuto účelu slouží jen krátký formulář, v něm uvedete veškeré informace o vozidle, které máte v úmyslu zakoupit, pak své identifikační a kontaktní údaje a vyčkáte pár minut na schválení. O výsledku schvalovacího procesu jste neprodleně informováni emailem nebo SMS zprávou. Následně po schválení půjčky jste kontaktováni pracovníkem nebankovní společnosti a spolu se dále dohodnete na podrobnostech. Buďto celou záležitost dořešíte jen online a dodáte veškeré doklady týkající se vozidla, nebo se dohodnete na osobní schůzce nejlépe přímo na prodejně, kde jednoduše vyřídíte celou administrativu. Pokud ničemu nebrání technický stav vozidla, do hodiny můžete odjíždět v novém voze. Jestliže jste se rozhodli pro půjčku na auto nebo financování vozu prostřednictvím leasingu, pak se stáváte skutečným majitelem vozidla až po jeho úplném splacení. Do té doby je v majetku leasingové společnosti. Když ale zaplatíte za auto jakoukoli jinou půjčkou, kde není výhradně určeno, na co využijete peněžní prostředky, pak je auto okamžitě ve vašem vlastnictví. Velkou předností nebankovních půjček na auto je také to, že k půjčce nedokládáte potvrzení o příjmu a společnosti zpravidla ani nekontrolují  registry dlužníků. Řada finančních společností si vystačí jen s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech, tudíž máte podstatně vyšší šanci na schválení.

Půjčku na auto bez doložení příjmu poskytuje řada nebankovních společností, kdy některé z nich rovnou spolupracují s danými prodejci aut. Kromě toho vám s výběrem vhodné půjčky může pomoci online srovnávač půjček, kde jednoduše naleznete půjčku dle svých potřeb a požadavků.