Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka na dluhy bez nahlížení do registru

Máte dluhy a chcete se s nimi jednou provždy vypořádat? Vzhledem k tomu, že vám schází finance, lze vhodnou půjčku považovat za optimální řešení. Pro extrémně předlužené jedince však existuje možnost osobního bankrotu, kdy za jasně daných podmínek po dobu pěti let splatíte nejméně třetinu svých závazků a zbytek vám odpustí. Jenomže osobní bankrot nelze aplikovat na každého a jeho schválení je zcela v kompetenci příslušného soudu. Proto se ani na oddlužení nemůžete spoléhat, že vás automaticky zbaví všech stávajících dluhů. Do jisté míry také záleží na tom, jakého charakteru vaše dluhy jsou, zda pochází z podnikání, z nesplacených půjček a úvěrů, kreditních karet, atd. Pokud máte jen malé dluhy, pak mnoho věcí dokážete vyřešit vhodnou půjčkou. Jen s výběrem vhodného úvěrového produktu to budete mít trochu obtížnější, jelikož nemůžete počítat s tím, že by vám půjčila každá společnost u níž si podáte úvěrovou žádost. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je totiž zákonnou povinností všech poskytovatelů předem si ověřit platební schopnost žadatele. Solidní certifikované společnosti důsledně dodržují zásady zodpovědného půjčování a snaží se své klienty ochránit před dluhovou  pastí. Proto když zjistí náhledem do registru dlužníků, že jste zadluženi až po uši raději ve vašem vlastním zájmu vám další půjčku neschválí. Někteří lidé stěží dokážou posoudit své reálné možnosti a zbytečně podstupují značné riziko, které je nakonec dovede až k neúměrné zadluženosti z níž není úniku.

Chci půjčit

Půjčka na dluhy

Na finančním trhu existuje nespočet úvěrových společností, které jsou schopny poskytnout půjčku i za předpokladu, že máte další nesplacené závazky. Ovšem je třeba rozlišit, zda se jedná o závazky, které v pohodě každý měsíc splácíte a tudíž je ještě míra zadluženosti v rámci vašich možností a nebo jste například už v exekučním řízení. Když půjdete do banky, počítejte s tím, že si vás nejprve prolustrují v centrálním registru klientských informací, aby zjistili jak na tom aktuálně jste. Pokud zjistí, že jste zde vedeni jako neplatič, už jen tato informace je rozhodujícím kritériem k tomu, aby vám úvěrovou žádost zamítli. Avšak s obdobným přístupem se setkávají i klienti bank, kteří jen splácí hypotéku a žádají banku o další půjčku. Pokud na základě zjištěných příjmů nabude banka pocit, že další úvěrové splátky by již byly nad rámec vašich možností a tudíž máte nedostatečné příjmy, pak i v takovém případě jen stěží s úvěrovou žádostí uspějete. Máte-li tedy na svých bedrech dluhy, hledejte řešení spíš v nebankovním sektoru, kde budou mít pro vás větší pochopení.

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní společnosti mají pro své klienty připravenu celou řadu úvěrových produktů, které lze vhodně aplikovat a za situace, že máte ještě jiné finanční závazky. A je úplně jedno, zda jsou bankovního či nebankovního charakteru. Nebankovní společnosti se přímo specializují na osoby, pro které je získání bankovní půjčky naprosto nemožné a tomuto faktu mají i tedy přizpůsobeny podmínky u svých úvěrových produktů. Pro lepší orientaci jsou půjčky rozděleny do jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Máte-li tedy další nesplacené závazky, pak půjčku hledejte v sekci půjček bez kontroly registru dlužníků, půjčky pro zadlužené klienty, půjčky s exekucí, se zástavou nemovitosti, apod. Velkou předností nebankovních půjček je jistě i to, že každá úvěrová žádost je posouzena individuálně, tudíž nějaké řešení se vždycky najde. Samozřejmě, že lépe a snáz vyřídíte půjčku v hodnotě tisíc korun než několikasettisícový úvěr na bydlení. Velké půjčky i přesto, že máte dluhy mohou být lépe průchodné, pokud za vypůjčenou částku budete ručit nemovitostí v adekvátní hodnotě. Už jen tímto se bonita žadatele podstatně zvyšuje a u některých společností je možno dosáhnout díky tomu na lepší podmínky splácení. Třeba získáte dobrou úrokovou sazbu nebo možnost jednorázového splacení půjčky bez sankce či mimořádnou splátku bez poplatku.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru

Velkou překážkou pro zadlužené osoby je především samotný záznam v registru dlužníků, který je jedním z kritérií pro úspěšné schválení žádosti u některých finančních společností. Záznam v registru dlužníků opomíjí zejména nebankovní společnosti, obzvlášť, pokud si u nich sjednáte drobnou mikropůjčku. I takovou půjčkou můžete uhradit své stávájící závazky, jelikož se jedná o půjčku neúčelovou, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli. Do záznamu v registru dlužníků se dostanete ani nevíte jak a kolikrát je právě lepší sjednat si půjčku a zaplatit složenky, než riskovat, že byste kvůli nim měli být vedeni v registru dlužníků. Největší problém registrů spočívá v tom, že i když své závazky jednoho dne uhradíte, ze seznamu vás hned nevyškrtnou a na výmaz si počkáte ještě několik následujcích let. Z toho důvodu k těmto okolnostem některé společnosti přihlíží a jsou ochotny půjčku poskytnout lidem, kteří sice záznam v registru mají , ale veškeré své dluhy již dávno splatili. Obzvlášť k tomuto účelu slouží nebankovní sekce půjček bez kontroly registru dlužníků, které jsou snadno dostupné pro každého. Sami vidíte, že možnosti půjček a úvěrů jsou opravdu rozsáhlé a vždy lze nalézt řešení.

Pokud si chcete vzít půjčku na splacení dluhů, jednejte s rozmyslem a rozvahou. Vytloukat půjčku půjčkou by vás v konečném důsledku mohlo dovést až do dluhové pasti z níž není úniku.