Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka na mateřské na splátky

Jste na mateřské a potřebujete půjčit peníze? V ideálním případě je jistě vhodné požádat o pomoc někoho z rodiny, ale ne vždy taková prosba nalezne kladnou odezvu. Není se čemu divit, dnešní doba není právě jednoduchá, a tak hluboko do kapsy má dnes kdekdo. Nehledě na to, že ani výše peněžité pomoci v mateřství se zdaleka nevyrovná průměrnému platu. V případě mladé domácnosti, která se rozroste o dalšího člena rodiny, je pak rodina vlastně odkázána jen na jeden plnohodnotný plat. To je tedy i častý důvod k tomu, proč tolik maminek po mateřské rychle utíká do práce. Jakmile dítě trochu odroste a může být umístěno v předškolním zařízení, je to jistě pro rodinu velký přínos. Není se tedy čemu divit, že se matky na mateřské dennodenně potýkají s nedostatkem financí. Náklady na dítě rostou postupně s jeho věkem a když do toho přijde nějaký nečekaný výdaj, malér je na světě. Jak si tedy rychle poradit, když nikdo z blízkých nepomůže? Jako velmi efektivní řešení se nabízí v podobě půjčky, avšak jste-li právě na mateřské, má určitá omezení. Mateřský příspěvek je totiž řadou úvěrových společností považován za nedostatečný příjem, a tak musíte vědět, koho o půjčku vlastně požádat.

Chci půjčit

Bankovní půjčka pro ženy na mateřské

V případě nedostatku financí vás jistě jako první napadne půjčka od banky. Máte-li v peněžence kreditní kartu či povolený kontokorent u běžného účtu, nic jistě nebrání tomu, abyste tyto úvěrové produkty využili. V opačném případě, pokud je nemáte právě v období mateřské k dispozici a chcete banku požádat o jejich vydání, nemusí být váš požadavek kladně vyřízen. Banka od vás bude chtít doložit potvrzení o příjmu nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru a to prostě v současné době nemáte. Proto je možná také někdy lepší na některé finanční záležitosti myslet ještě v době, kdy jste v plném pracovním poměru a v této době si sjednat tyto úvěrové produkty. Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Když požádáte banku o klasickou půjčku, dopadnete úplně stejně. Matky na mateřské jsou řazeny mezi rizikové klienty a těm bankovní půjčky a úvěry nejsou nakloněny. Avšak tím vaše cesta k půjčce nekončí. Pořád máte možnost sjednat si půjčku v nebankovním sektoru, která má pro matky na mateřské daleko větší pochopení.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní společnosti se snaží vypomoci lidem v různých tíživých situacích a právě období mateřské dovolené je jedním z nich. V nebankovní sféře naleznete přímo specifickou kategorii půjček určených matkám na mateřské dovolené. Tyto půjčky již předem počítají s tím, že nemůžete doložit příjem z trvalého zaměstnání, proto jej po vás také nikdo požadovat nebude. Každá nebankovní společnost nabízí tento typ půjček za zcela specifických podmínek, proto je je jen a jen na vás, jakého poskytovatele si vyberete. Z toho důvodu je určitě dobré se nejprve porozhlédnout po nabídce trhu a udělat si malý přehled. S tím vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček, kdy do systému zadáte jednoduše vaše požadované parametry a záhy se před vámi zobrazí rozsáhlý seznam úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Z něj je již na první pohled patrné s jakými úroky kdo půjčku nabízí, jaká je doba splatnosti, případně jaké jsou další benefity. Není výjimkou, že narazíte na velmi dobrou akční nabídku, kterou by bylo jen škoda nevyužít. V rámci těchto různých akcí můžete na půjčce maximálně ušetřit a třeba na poplatcích nezaplatíte ani korunu navíc. Z toho důvodu je určitě dobré věnovat jen samotnému výběru půjčky dostatečnou pozornost.

Sjednat půjčku

Rychlá online půjčka

Půjčky na mateřské spadají u nebankovních společností mezi klasické mikropůjčky, které jsou určeny k tomu, aby svým žadatelům co nejrychleji pomohly. Výše takové půjčky není nijak omezena, půjčit si můžete třeba jen tisícovku do další výplaty nebo i několik desítek tisíc korun. Zpravidla se ale jedná o malou finanční výpomoc, jejíž splatnost je rozložena na několik dní až jeden měsíc. Kvůli mikropůjčce nemusíte nikam na pobočku a půjčku si pohodlně sjednáte sami doma. Žádost podáte přímo na webových stránkách daného poskytovatele. Zde je již pro vás předem připraven formulář žádosti, v něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si nastavíte kolik a na jak dlouhou dobu chcete půjčit. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který do několika málo minut rozhodne, zda vám bude půjčka schválena či nikoli. Pokud ano, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Taková malá online půjčka se obejde bez jakékoli administrativy a skenování dokladů. Vše probíhá pouze rychlou elektronickou cestou. Díky tomu je také online půjčka dostupná ve dne v noci 7 dní v týdnu. Dokonce existují nebankovní společnosti, které vám peněžní prostředky vyplatí ihned v hotovosti. Jen si pro ně musíte zajít do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Tím pádem se i pro ženy na mateřské stávají rychlé mikropůjčky okamžitým zdrojem peněžních prostředků a ihned vyřeší nejednu finanční tíseň.

Matky na mateřské dovolené mohou využít rozsáhlé nabídky půjček velkých certifikovaných nebankovních společností, které jsou pro vás zárukou kvality. Nikdy  se však nezadlužujte nad rámec svých možností a půjčte si jen tolik peněz, kolik aktuálně potřebujete.