Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka od soukromé osoby

Kdo jsou vlastně soukromé osoby, které jsou ochotny vám půjčit? Nalijme si čistého vína, zmínění lidé nepůjčují svým klientům peníze proto, aby jim pomohli vyřešit neblahou finanční situaci, ale jejich motivací je dosažení zisku — každou půjčenou tisícikorunu proto navyšuje o stanovený úrok. Ač by se mohlo z předešlých řádků zdát, že soukromé osoby haníme, pravdou je spíše opak. Oproti bankám totiž takový investor přichází s mnohem jednoduššími a snáze splnitelnými podmínkami pro poskytnutí úvěru. A vyžaduje za to prakticky jediné — uzavření příslušné úvěrové smlouvy.

Je třeba se bát ručení u půjčky?

pujcky-od-soukrome-osoby-na-smenku

Foto: FrameAngel / freedigitalphotos.net

Ručení není nic jiného, než nezpochybnitelné uznání dluhu. Má papírovou podobu a je na ní uvedena přesná výše částky, kterou je nutno splatit. Pro soukromou osobu slouží jako pomůcka pro případné vymáhaní vypůjčených peněz v případě, kdy se klient nemá k jejich uhrazení. Díky ručení může investor v právních úkonech snáze prokázat své právo na zaplacení peněz. Pokud by záruku neměl, bylo by nejprve nutno ověřit, zda-li vůbec investor někomu peníze půjčil a zda mají být tyto peníze zpětně uhrazeny. S ohledem na popsané skutečnosti nepřekvapí, že pokud investor získá jistotou v podobě poskytnuté záruky, je ochoten půjčit peníze za mnohem benevolentnějších podmínek — např. nevyžaduje výpis z registru dlužníků nebo se nezajímá o výši měsíční mzdy.

Najděte si svého investora

Pokud i vy uvažujte nad půjčkou od soukromé osoby, musíte nejprve získat kontakt na vhodného investora. S tím vám může snadno zdarma pomoci burza půjček nacházející se na tomto webu. Zmíněnou burzu sleduje řada investorů a soukromých osob, které jsou vám připraveny učinit nabídku. Jediné co pro to musíte udělat je vyvořit svoji poptávku po půjčce. V ní uveďte kolik potřebujete půjčit a jak by měla vypadat optimální měsíční splátka. Pochopitelně nezapomeňte na kontakt, aby se vám investoři mohli ozvat

Příchozí vyhledávání:

  • pujcka od soukrome osoby

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.