Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka po rozchodu s přítelem

Přestalo vám to klapat, a tak jste se spolu rozešli? Nevěště hlavu, raději rozchod, než se zbytečně trápit. Berte to tak, že jste si nebyli souzeni a na vás teprve ten pravý ještě někde čeká. Nikdy nevíte, kam vás život zavane a co vás ještě potká. V každém případě se teď soustřeďte sami na sebe. Berte to i z té druhé lepší stránky. To, že jste se spolu rozešli má i své pozitivní stránky. Konečně jste sami, nemusíte se na nikoho ohlížet, můžete si dělat co chcete a kdy chcete, nemusíte se nikomu přizpůsobovat. Žádné výčitky svědomí vůči druhému partnerovi. Po rozchodu s partnerem je ten pravý čas, abyste naplnili svá dávná přání, realizovali své koníčky a věci, ke kterým jste se doposud v životě nedostali. Přiznejte si, že také proto, že jste se v životě přizpůsobili i potřebám druhého partnerem a žili v naději, že tak spolu strávíte celý život. Avšak zasáhla mocná síla osudu, která vám jasně dala najevo, že máte daleko na víc, než se ubíjet v nefunkčním vztahu. Proto vztyčte hlavu a začněte jednat. To, že jste se spolu rozešli má i svoji praktickou stránku. Kde budete bydlet? Tam, kde doposud a váš přítel poputuje do podnájmu nebo naopak? Jak si rozdělíte společně pořízené věci, našetřenou finanční rezervu? Nebo jste jeli každý zvlášť na vlastní triko? A znamená rozchod s partnerem také nutnost změnit zaměstnání, nebo zdroj vaší obživy může zůstat zachován? To vše jsou základní otázky, které chtě nechtě musíte vyřešit. Snažte se v klidu, i když to půjde těžko, obzvlášť, bude-li se jednat o finance a majetek. Nezapomeňte také na půjčky a úvěry, pokud jste si za dobu společného soužití nějaké nabrali. Jistě se nechcete spolu setkat u soudu a jeden po druhém vymáhat, na co máte právo. Rozumná domluva vám pomůže od zbytečných starostí a vy se tak co nejdříve můžete naplno věnovat jen a jen vlastnímu životu.

Chci půjčit

Půjčka v bance

Jakmile s přítelem vyřešíte majetkové vztahy, pak bude nejvyšší čas se zamyslet sami nad sebou a udělat si zcela nový finanční rozpočet. A to od základu. Nezapomínejte na fakt, že díky jen jednomu vašemu platu si asi toho nebudete moct tolik dovolit jako když jste na všechno byli dva. Ale to vůbec nevadí, časem třeba přijdete k dalšímu zdroji příjmu, a naskytne se dobrá brigáda a svůj rozpočet krásně oživíte. V rozpočtu si stanovte pevné mantinely, určete částku na bydlení a nezbytné životní náklady a poté rozumně uvažte do čeho budete investovat. Zda budete užívat života ve sportovním duchu, cestovat či najdete jiné koníčky a záliby, nebo budete poctivě šetřit třeba na vlastní bydlení. Možná se časem dopracujete k hypotéce a pořídíte si malý domeček jen a jen pro sebe. Dnes je všechno možné, nikde není psáno, že by to nešlo. Pokud usoudíte, že by takové vaše přání lépe podpořila možnost půjčky, můžete o ní začít uvažovat. Porozhlédněte se po finančním trhu a zjistěte, jaké jsou aktuální nabídky. S výběrem vhodné půjčky vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček, kde do systému zadáte jen vaše požadavky a okamžitě se před vámi objeví rozsáhlý seznam všech bankovních i nebankovních úvěrových produktů současně i s podmínkami, za kterých je finanční společnosti poskytují. Z takového přehledu si velmi snadno vyberete půjčku vhodnou pro sebe.

Rychlá půjčka online na účet i v hotovosti

Krátce po rozchodu s partnerem se můžete potýkat s nedostatkem financí. Obzvlášť, pokud partnerova výplata z větší míry pokryla náklady společné domácnosti. Najednou zjistíte, že jste na vše sami a že je potřeba počítat každou korunu. Pokud byste potřebovali rychlou malou půjčku, i to je možné. Půjčit si můžete třeba jen pětistovku do další výplaty. Máte-li však v peněžence kreditní kartu nebo povolený kontokorent u běžného účtu, určitě není od věci využít i tyto úvěrové produkty. Když půjčku splatíte v rámci bezúročného období, získáte tak potřebné peněžní prostředky úplně zadarmo. V opačném případě se ale nevyhnete tučným sankčním poplatkům, které dokážou nesplacenou vypůjčenou sumu kolikrát až zdvojnásobit. Takže pozor na to, pečlivě uvažte, co potřebujete a podle toho se zařiďte. Ne každý má však kreditku v peněžence a je mnoho lidí, komu ji z důvodu malého příjmu ani banka nevydá. V takovém případě jistě není od věci obrátit se na nebankovní společnost, kde vám rychle, snadno a za dobrých podmínek poskytnou rychlou půjčku. Malou nebankovní půjčku si sjednáte jedna dvě.

Sjednat půjčku

Malá půjčka pro každého

Doménou nebankovních společností jsou zejména malé půjčky tzv. mikropůjčky, jejichž účelem je okamžitě poskytnout peněžní prostředky kdykoli se ocitnete ve finanční nouzi. Třeba i po rozchodu s partnerem. Pokud najednou nevíte kudy kam, půjčit si můžete v řádu jednotek či desítek tisíc korun a nemusíte nikomu uvádět, na co peníze využijete. Tím pádem se vám nabízí jedinečná možnost za pomoci půjčky vyřešit co vás v danou chvíli nejvíce tíží. Třeba s pomocí půjčky pronajmete bydlení, zaplatíte stěhováky, doplatíte společnou půjčku nebo si koupíte potřebné chybějící vybavení do domácnosti. Důvodů, proč si sjednat malou mikropůjčku se najde dost a dost. Malá mikropůjčka je mezi klienty také ve značné oblibě a to zejména z důvodu jejího snadného vyřízení. Abyste půjčku získali nemusíte nikam utíkat na pobočku a stát dlouhé hodiny ve frontě a dokládat různá potvrzení. Kdepak, malou mikropůjčku si pohodlně sjednáte jen doma na internetu a za pomoci mobilního telefonu. Žádost o půjčku podáte online přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti, kde vyplníte jen krátký internetový formulář. V něm uvedete základní údaje o své osobě, zanecháte na sebe kontakt (email, telefonní číslo) a posuvníkem si jen nastavíte kolik a na jak dlouhou dobu potřebujete půjčit. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, ten ji neprodleně vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li odpověď kladná, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti.

U některých nebankovních společností jsou poskytovány první půjčky úplně zdarma bez poplatku Třeba si můžete půjčit jen tisíc korun na čtrnáct dní a navíc nezaplatíte ani korunu. Vždy ale uvažte své reálné možnosti  a nikdy se nepouštějte do zbytečných rizik.