Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka pro invalidní důchodce

Chcete si půjčit peníze? Spěchá to? Finanční problém je natolik akutní, že nesnese odkladu? Možná jste už někde zkoušeli podat žádost o půjčku, ale bez úspěchu. Nenechte se však odradit. Na trhu působí tolik úvěrových společností, že máte opravdu z čeho vybírat. Navzájem se liší podmínkami, za kterých je půjčka poskytnuta, a tak musíte jen hledat, co bude odpovídat přesně vašim požadavkům. Někdo bazíruje na příliš velké administrativě, jiný přihlíží k záznamům v evidenci dlužníků a některé společnosti vám nepůjčí, pokud jim nedoložíte potvrzení o příjmu ze zaměstnání. A právě prokazování příjmu může být pro invalidní důchodce překážkou ke schválení úvěru. I přesto jsou však firmy, které výši invalidního důchodu akceptují. Půjčit si můžete na cokoli a dokonce během pár minut. Rychlou půjčku si sjednáte jen v prostředí internetu, tudíž nemusíte nikam na kamennou pobočku úvěrové společnosti.

Půjčka pro důchodce u banky

Bankovní instituce většinou půjčky pro důchodce nenabízejí, i když možná i zde naleznete drobné výjimky. Důvodem je zejména výše jejich příjmů, která je staví do kategorie rizikových klientů. Pro získání dostatečné bonity je tedy třeba mít důchod v odpovídající výši. Kromě toho každé schválení bankovní půjčky podléhá kontrole registru dlužníků. Pokud jste se někdy opozdili se splátkou úvěru či máte další dluhy, jen stěží bude vaše žádost kladně vyřízena.

Nebankovní půjčka pro důchodce

Ani u nebankovních společností není situace při poskytování úvěrů dvakrát příznivá. Přesto je zde šance na získání půjčky daleko větší než u banky. U nebankovních poskytovatelů nehraje ani tak velkou roli výše jejich důchodu, ale spíš věk žadatele. Jednotlivé společnosti mají horní věkovou hranici značně rozdílnou – někde vám půjčí pouze do 65 let věku. Jinde půjčují lidem i nad 70 let, ale pouze za předpokladu, že je půjčka podložena ručením. A to buď v podobě ručitele a nebo zástavou majetku. Půjčky pro důchodce se týkají všech starobních i invalidních důchodů a dá se říci, že pro invalidní důchodce je získání půjčky poněkud snadnější. Obzvlášť, pokud se jedná jen o malou částku.

Požádat o půjčku

Rychlá půjčka pro invalidní důchodce

Jako invalidní důchodce můžete vybírat ze specifické kategorie nebankovních úvěrů, která je určena právě pro vás. Podmínky splácení jsou zde upraveny tak, aby je lidé pobírající invalidní důchod byli schopni snadno naplnit. Můžete si půjčit libovolnou částku, třeba jen pětistovku na pokrytí nezbytných výdajů a nebo i několik tisíc. Půjčky jsou sjednávány na kratší dobu, zpravidla jeden týden až měsíc. Doba splatnosti se samozřejmě odvíjí od konkrétní výše poskytnutého úvěru. S výběrem vhodné půjčky vám pomohou různé online srovnávače na internetu, kde si zdarma porovnáte výši úrokové sazby a celkové poplatky za půjčku. Dříve než jednu z nich vyberete nejprve důkladně zvažte své reálné možnosti a nezadlužujte se víc než je potřeba. Rychlou půjčku si sjednáte jen v prostředí internetu.

Online žádost o půjčku

Okamžitá online půjčka může být pro invalidní důchodce rychlým zdrojem financí. Celý proces sjednání půjčky probíhá pouze v elektronické podobě. Každá žádost o půjčku je schvalována na základě individuálních kritérií klienta a ani vás nezatěžuje žádnou zbytečnou administrativou. Jakmile vyberete půjčku pro sebe, žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Vyplníte krátký online formulář a zadáte kolik a na jak dlouhou dobu chcete půjčit. Poté žádost odešlete, a ta je ihned automaticky zpracována plně automatizovaným systémem, který vás obratem informuje o výsledku schválení půjčky. Je-li kladný, peníze okamžitě odchází na vámi zadaný bankovní účet. V případě, že například nemáte bankovní čet k dispozici, můžete si u některých firem nechat vyplatit rovnou hotovost. Ta může proběhnout i různými alternativními způsoby, takže peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku pořádáte. Nikde není žádná časová prodleva.

Půjčka pro invalidní důchodce je bezúčelová, nikdo se vás neptá , na co peníze potřebujete.  O půjčku je zpravidla možné požádat kdykoli během 24 hodin včetně víkendu. Některé firmy nabízí i různé bonusy navíc. Půjčka je poskytována bez poplatku předem. Zárukou kvalitních služeb jsou především velké renomované firmy.

 

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.