Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka pro lidi na sociálních dávkách

Jste momentálně bez práce a čekáte na vhodnou pracovní příležitost? Odpovídáte na inzeráty, píšete emaily, chodíte na pohovory, ale  nemůžete nikde zavadit o solidní práci? Kdo byl jednou nějaký čas v evidenci úřadu práce, jistě o tom ví své. I když se kolikrát snažíte co to jde, nemůžete najít slušnou práci odpovídající vaší kvalifikaci. Nějaký čas pobíráte podporu v nezaměstnanosti, případně čerpáte odstupné z minulé firmy, avšak postupem času se i úspory na bankovním kontě pomalu krátí a finanční situace se stále více stává bezvýchodnou. Když už není kudy kam, začnete pobírat alespoň sociální dávky, které však ani zdaleka neodpovídají životnímu standardu na který jste byli zvyklí z doby, kdy jste ještě chodili do práce. Výplata sociálních dávek je podmíněna samotnou evidencí na úřadu práce, ale jejich výše sotva tak pokryje základní životní potřeby rodiny. Denně doslova obracíte každou korunu a když znenadání přijde nějaký nečekaný výdaj, jste totálně v koncích. Zachránit vás může jen rychlá půjčka, pokud se nechcete stát dlužníky a dostát svým závazkům včas.

Chci půjčku

Bankovní půjčka bez příjmu

I když máte konto v bance a skvělou platební morálkou, přeci jen s bankovní půjčkou je to poněkud složité. Sice si vás ne počátku projedou v centrální registru klientských informací, aby zjistili, jak jste na tom s dalšími závazky. Pokud narazí na fakt, že už splácíte hypotéku, máte leasing na auto a k tomu třeba drobnou spotřebitelskou půjčku, už zbystří pozornost a v další fázi se dožadují doložení potvrzení o příjmech. Jestliže ale pobíráte jen sociální dávky, nemáte vlastně co dokládat. Banky jsou ochotny akceptovat jen potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru, takže pokud jste momentálně na dávkách, jste bankou označeni jako osoba bez doložitelného příjmu. U takových žadatelů je velmi vysoké riziko, že nebudou schopni v budoucnu půjčku splácet, a proto z tohoto důvodu vám úvěrovou žádost zamítnou. Možná to bude znít jako paradox, ale půjčku od banky dostanete jen v případě, že nemáte žádný problém s financemi. Proto se spíš hodí na větší úvěry jako jsou hypotéky, půjčky na bydlení, auto, apod. Akutní nedostatek financí s bankou jen stěží vyřešíte. Snad jen za předpokladu, že máte kreditní kartu v peněžence a během bezúročného období můžete tak odčerpat peněžní prostředky do předem sjednaného limitu.

Nebankovní půjčka pro každého

Vzhledem k tomu, že banky mají pro schválení úvěrové žádosti velmi přísná kritéria, valná většina neúspěšných žadatelů odchází do nebankovního sektoru, kde získají půjčku jedna dvě. A to i v případě, že nemáte jak doložit své příjmy, případně jste vedeni v registru dlužníků. Nebankovní společnosti se vyznačují větším pochopením pro naléhavé finanční potřeby klientů a snaží se jim v prvé řadě pomoci. Z toho důvodu také každou podanou žádost posuzují na základě individuálních kritérií. Některé nebankovní společnosti sice vyžadují v žádosti o půjčku uvést informaci o vaší výši příjmů, avšak na rozdíl od banky se nejedná jen o potvrzení ze zaměstnání. Nebankovní sféra je schopna akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem, kam se samozřejmě počítá i výplata sociálních dávek. Kromě toho můžete mít příjmy třeba i z občasné brigády, výplatu podpory v nezaměstnanosti, nemocenskou, důchod, rodičovský příspěvek, apod. Tím pádem se nebankovní půjčka stává snadno dostupnou téměř pro každého a ani začínající podnikatelé nejsou žádnou výjimkou.

Sjednat půjčku

Rychlá online půjčka vyplacená na ruku

Nebankovní společnosti jsou si plně vědomi toho,  že se lidé na sociálních dávkách denně potýkají s nedostatkem financí, a proto se jim snaží všemožně pomoci. Proto také existuje specifická kategorie půjček určená lidem bez doložení příjmu, kterou je za dané životní situace vhodné využít. Pro lidi na sociálních dávkách je velmi efektivním řešením malá mikropůjčka, která vám půjčí třeba jen pětistovku do další výplaty a vy se nebudete zbytečně zadlužovat nad rámec svých možností. Takovou malou mikropůjčku si vyřídíte jen v prostředí internetu během chvilky. Dokonce kvůli tomu nemusíte ani nikam utíkat na pobočku. Žádost o malou půjčku podáte přímo na webu společnosti, u níž si chcete půjčit peníze a jakmile ji odešlete, potrvá je několik minut, než se dozvíte, zda vám půjčka byla schválena či nikoli. Pokud ano, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Tady je třeba podotknout, že tímto způsobem si můžete nechat i půjčku předschválit a o vyplacení peněz požádáte teprve až tehdy, až je budete skutečně potřebovat. Pak jen odešlete SMSku v příslušném tvaru a obratem vám zašlou peníze na účet nebo připraví k vyzvednutí v hotovosti. Pro tu si budete muset zajít buď do nejbližší trafiky nebo zajet na benzinku, kde vám ji do ruky předá obsluha platebního terminálu. Nikdo po vás nebude chtít ani doklad totožnosti, takže zůstáváte v naprosté anonymitě. Online půjčka je naprosto ideálním zdrojem peněžních prostředků, pokud se znenadání ocitnete v tísni. Nikomu nemusíte sdělovat, na co peníze využijete.

Lidé na sociálních dávkách mohou využít široké možnosti nebankovní sféry, která nabízí mnoho úvěrových produktů vhodných pro každého.