Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka pro lidi ve zkušební době

Najít dobrou půjčku vyžaduje trochu snahy. A když už na ni narazíte a jásáte nad tím, jak skvělou nabídku máte před sebou, může přijít první rozčarování. Během schvalovacího procesu totiž vzejde ze strany poskytovatele požadavek na doložení vašich příjmů. Přestože doložit měsíční příjmy není pro vás žádný problém, přeci jen malý háček v tom je. Některé úvěrové společnosti jsou totiž ochotny akceptovat jen příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru. Pokud jste právě nastoupili do nového zaměstnání a jste ve zkušební době, patrně ještě nemáte smlouvu na dobu neurčitou, což může být u některého typu půjček značný problém. Avšak existují možnosti, jak si s tímto faktem poradit, aniž byste se museli vzdát vidiny na sjednání půjčky. Naštěstí je na trhu úvěrových společností dost na to, abyste vždy dokázali nalézt půjčku odpovídající vašim požadavkům a možnostem. Když nemáte jak doložit příjmy z trvalého zaměstnání, běžte zkrátka jinam a zvolte jiného poskytovatele. Vždyť obdobně jako vy jsou na tom i lidé pracující třeba na dohodu, formou brigády, jsou nezaměstnaní, pobírají sociální dávky, apod. Také oni nemají momentálně jak doložit příjmy z trvalého zaměstnání a přesto si dokážou sjednat dobrou půjčku. Pokud jste tedy zatím ve zkušební době, určitě nemusíte čekat až jak se v novém zaměstnání osvědčíte a dostanete smlouvu na dobu neurčitou. Půjčku si můžete sjednat okamžitě a požadované peněžní prostředky čerpat neprodleně. Chcete vědět, na koho se nejlépe obrátit s žádostí o půjčku, když jste ve zkušební době?

Chci půjčit

Pomůže vám česká banka?

S bankovními půjčkami je to tak trochu vždy sázka do loterie. Banky jsou všeobecně známy svými striktními podmínkami, které jsou dány jejich interními předpisy. Ty kladou na žadatele o půjčku poměrně vysoké nároky a není opravdu snadné jim jen tak vyhovět. Když podáte žádost o úvěr, nejprve ze všeho si vás proklepnou v centrálním registru dlužníků, aby zjistili jak jste na tom se svými případnými závazky. Jakmile zjistí, že jste vedeni jako dlužníci a nemáte za sebou právě vzornou platební morálku, vaši žádost o půjčku z důvodu velkého rizika zamítnou. Pokud se stane, že lustrací v centrálním registru klientských informací v pohodě proplujete, vznese banka požadavek na doložení vašich příjmů. Bez tohoto potvrzení se žádná česká banka neobjede. Problém je v tom, že dokáže akceptovat jen příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru, takže pokud jste momentálně jen ve zkušební době, budou vás v bance považovat za osobu bez příjmu a těm prostě půjčky neposkytují. Bude-li tedy toto váš případ, pořád ještě nejste na konci cesty k vaší půjčce. Na finančním trhu kromě bank působí rovněž nespočet nebankovních subjektů, které jsou připraveny vám pomoci.

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní společnosti jsou v povědomí lidí zakořeněny svým vstřícným přístupem ke klientům, takže u nich nalezne řešení prakticky každý, kdo se nenadále ocitne ve finanční nouzi. Nebankovní společnosti zpravidla nepožadují potvrzení o vašich příjmech a pokud ano, tak se zkrátka takovým poskytovatelům vyhnete. I když v případě nebankovních společností se většinou jedná o dost vysoké půjčky a úvěry v řádu sta tisíc či milionů korun, které jsou určeny převážně na rekonstrukci bydlení, pořízení nemovitosti, koupi auta, apod. Jestliže si vystačíte jen s malou půjčkou v řádu jednotek či desítek tisíc korun, hravě se bez potvrzení o příjmu obejdete. Nebankovní společnosti mají z důvodu lepší orientace své úvěrové produkty rozděleny do jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Mezi nimi naleznete také specifickou sekci půjček bez doložení příjmu, která v situaci, že jste právě ve zkušební době je určena právě pro vás. Podmínky u takové půjčky jsou již předem nastaveny tak, že nevyžadují doložení vašich příjmů a půjčku si sjednáte ve výši, jakou momentálně potřebujete.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní půjčky se vyznačují velkou rychlostí, s jakou se mohou požadované peníze dostat až k vám. Poskytovatelům nebankovních půjček je celkem jasné, že pro jejich zákazníky čas hraje při sjednání půjčky dost podstatnou roli a proto se snaží celý schvalovací proces zkrátit na nezbytné minimum. Z toho důvodu jsou také nebankovní půjčky snadno dostupné na internetu a nemusíte ztrácet čas složitým vyřizováním na pobočce. Navíc, pokud si vystačíte na krátkou dobu jen s malou půjčkou, můžete ji získat i zdarma bez poplatku. Žádost o takovou půjčku podáte přímo na webu dané úvěrové společnosti, kde je už pro vás předem připravený formulář. V něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem na webu si nastavíte výši úvěru a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji ihned vyhodnotí a vás neprodleně informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze okamžitě odchází na bankovní účet nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Celý schvalovací proces se u tak rychlé online půjčky obejde bez jakékoli administrativy, nemusíte skenovat žádné doklady ani dokládat žádná potvrzení, tedy ani potvrzení o příjmu. Půjčka nevyžaduje ani ručitele. Avšak u některých nebankovních společností je riziko poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Je tedy na zvážení, jaká půjčka se vám vyplatí a jakého poskytovatele zvolit. V neposlední řadě je třeba zmínit i to, že každá nebankovní společnost se snaží posuzovat podanou úvěrovou žádost individuálně, tudíž vždy máte velkou šanci, že vám půjčka bude schválena.

Pokud jste ve zkušební době a před tím vám pravidelně každý měsíc chodila výplata ze zaměstnání na účet, může některá finanční společnost akceptovat místo potvrzení o příjmu doložení výpisu z účtu. I za těchto podmínek  je možné u některého poskytovatele získat půjčku.