Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka pro matky na mateřské dovolené

Mateřská dovolená je značně náročné období po všech stránkách. Nejenže si užíváte plno radosti z nového člena rodiny, ale nelze přehlédnout ani finanční starosti, které mateřskou doprovázejí. Nutno říci, že tím, že žena zůstane doma s malým dítětem na mateřské dovolené přichází rodina prakticky o jeden plnohodnotný plat. Výše peněžité podpory v mateřství se totiž ani zdaleka nevyrovná výši alespoň průměrného platu. Nehledě na to, že její výplata připadá jen na několik měsíců a poté jste odkázáni jen na rodičovský příspěvek. A to je i důvod, proč tolik maminek na mateřské, jakmile dítě alespoň trochu odroste rychle utíká zpátky do práce. Není se čemu divit, životní náklady na dítě postupně rostou s jeho věkem a počáteční investice v podobě dětské postýlky, kočárku, oblečení, atd. brzy vezme za své. Z toho důvodu je také rozpočet každé mladé rodiny s malými dětmi velmi npjatý. Pokud rodina navíc splácí hypotéku na byt, případně si pořídí auto na leasing a domácnost dovybaví díky spotřebitelskému úvěru, není se čemu divit, když do rozpočtu zasáhne jakákoli maličkost. V takovém případě už vlastně není ani šetřit z čeho, rezervy žádné nejsou a žijete v podstatě od výplaty k výplatě. Jestliže mladé rodině občas s financemi vypomohou ještě rodiče, lze to považovat za ideální řešení. Ale ne každý má takové štěstí, aby bez problému našel okamžitou pomoc od rodiny. Přeci jen i prarodiče už zpravidla pobírají jen důchod a tak i oni sami mají kolikrát hluboko do kapsy. Jsou tedy nějaké možnosti, jak si sjednat půjčku na mateřské, když nevyjdete s penězi?

Chci půjčku

Půjčka v bance pro ženy na mateřské

Na období, kdy budete doma s dítětem je potřeba se včas připravit po všech stránkách a zejména i z hlediska financí. I když budete pobírat mateřskou a později i rodičovský příspěvek, přeci jen je třeba myslet i na to, že se můžete kdykoli dostat do finanční tísně. Z toho důvodu je určitě dobré banku požádat o vydání kreditní karty a u běžného účtu si sjednat kontokorent. Jestliže si totiž tyto úvěrové produkty sjednáte ještě v době, kdy jste v plném pracovním nasazení, neměl by být s jejich vyřízením sebemenší problém. Když potom ale přijdete do banky s tím, že jste na mateřské, stěží s žádostí o půjčku pochodíte. Díky vašim nízkým příjmům v podobě peněžité pomoci v mateřství jste bankou zařazeni mezi rizikovou klientelu bez doložitelného příjmu. Nehledě na to, že u banky si většinou sjednáte klasickou půjčku v řádu několika desítek či stovek tisíc korun, ale nikdy vám banka nepůjčí jen chybějící pětistovku. Samozřejmě za předpokladu, že nemáte v peněžence kreditní kartu, pak si peníze vyberete v pohodě z bankomatu. Pokud jsou již pro vás všechny tyto možnosti passé a vy se nacházíte na mateřské a potřebujete okamžitou půjčku, můžete banku rovnou obejít obloukem a raději se po půjčce poohlédnout v nebankovním sektoru.

Nebankovní půjčka na mateřské dovolené

Nebankovní sektor je všeobecně znám jako více benevolentní co se týče podmínek sjednávaných půjček a úvěrů. Zde mají větší pochopení pro svízelné finanční situace, v nichž se řada lidí nachází. Z toho důvodu mají také své úvěrové produkty rozděleny do řady kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Jednou z nich jsou rovněž půjčky pro ženy na mateřské dovolené. Když si sjednáte půjčku přímo z této specifické kategorie, je velká pravděpodobnost, že s žádostí uspějete hned na poprvé. Kdybyste si o půjčku požádali kdekoli jinde, mohlo by se stát, že z důvodu nedostatečného příjmu vám žádost zamítne i nebankovní společnost. Ovšem nezapomeňte, že i  neúspěšně podané úvěrové žádosti jsou evidovány v centrálním registru klientských informací, což vás staví do ne příliš pozitivního světla. Půjčky pro ženy na mateřské dovolené mají již předem podmínky u svých úvěrových produktů nastaveny tak, že jim v pohodě dokážete vyhovět i když pobíráte pravidelný příjem v podobě peněžité pomoci v mateřství nebo později rodičovského příspěvku. Vzhledem k tomu, že se ženy na mateřské potýkají spíš s každodenním drobným nedostatkem financí, lépe jim vyhovuje krátkodobá malá půjčka, kdy si mohou půjčit třeba jen pětistovku do další výplaty. Některé nebankovní společnosti dokonce u tak malých půjček poskytují žadatelům první půjčku zdarma bez poplatku. Není tedy problém, abyste si nemohli půjčit třeba tisícovku na 14 dní úplně zdarma. To znamená, splatíte přesně tolik, kolik jste si půjčili ani o korunu víc.

Sjednat půjčku

Online půjčka na účet nebo v hotovosti

Nebankovní půjčky nabízí svým klientům přímo dokonalý komfort. Kvůli půjčce nemusíte hned utíkat nikam na kamennou pobočku, ale celou kompletně si ji sjednáte doma na internetu, což se dá v pohodě skloubit s péčí o dítě. Samotné sjednání půjčky vám zabere jen několik minut času. Žádost podáte přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti, kde je pro tyto účely již pro vás předem připravený formulář. V něm uvedete své identifikační a kontaktní údaje, a posuvníkem na webu si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouho. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který je neustále v provozu, a proto není problém, abyste si půjčku sjednali ve dne v noci. K dispozici je i o víkendu nebo svátek, tudíž se pro vás stává opravdovým pomocníkem v nouzi. Jakmile obdržíte vyrozumění o schválení vámi požadovaného úvěru, následně ihned dostanete SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Pro peníze ale také nemusíte na pobočku, stačí když zajdete do nejbližší trafiky a nebo zajedete na čerpací stanici. Zde vám peníze předá přímo do ruky obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu. Nemusíte se nikomu prokazovat, ani nic vyplňovat. Vše probíhá naprosto diskrétně a v plné anonymitě. K žádosti o rychlou online půjčku není nutno cokoli dokládat, obejde se bez jakékoli administrativy, nemusíte mít ani ručitele. V žádosti uvedete pouze informaci o výši svých příjmů, takže nebankovní společnost dokáže akceptovat absenci potvrzení o příjmu. Vidíte sami, že možností, jak se i na mateřské dostat rychle k penězům je nespočet.

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené nabízí řada kvalitních certifikovaných nebankovních společností. S jejich výběrem vám může pomoci online srovnávač půjček na internetu. Díky němu získáte okamžitý přehled o aktuální situaci na trhu.