Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka pro nezaměstnané do 3 000 Kč, kterou skutečně dostanete

Sháníte menší obnos peněz, konkrétně ve výši několika tisíců korun a svoji finanční injekci potřebujete vyřídit co nejdříve? Dobrou zprávou je, že můžete ukončit hledání, poradíme vám soukromou společnost, která se chová férově a skutečně vám půjčí. Vyřízení úvěru probíhá plně přes internet, nemusíte proto nikam chodit. Po schválení žádosti (což trvá zhruba 30 minut) firma nijak neotálí s odesláním peněz.

Pro nové klienty úplně zdarma

Popisovanou půjčku nabízí firma Perfect Money. Pokud ji neznáte a budete u nich žádat poprvé, budete za projevenou důvěru odměněni přímo královsky – váš úvěr totiž bude zcela zdarma. Půjčit si přitom můžete ne 3 000 Kč, ale rovnou až 5 000 Kč. Dobu vymezenou na splacení si volíte vy, dejme tomu, že si půjčíte 5 000 Kč na 21 dní. Po uplynutí těchto tří týdnů vrátíte na účet společnosti 5 000 Kč, ani o korunu navíc — vidíte, první půjčka je skutečně zdarma.

Snadné vyřízení a odeslání peněz v den obdržení smlouvy

O vaši půjčku požádejte přes internet, konkrétně přímo na webu společnosti. Zvolte si částku, dobu splácení a vyplňte základní údaje (číslo účtu kam dostanete peníze, adresu a email). Ihned po odeslání žádosti vám do emailové schránky dorazí potvrzující zpráva. Tu si přečtěte a potvrďte, že o půjčku máte skutečně zájem. Následně se přibližně do půl hodinky dozvíte, zda-li půjčka byla schválena. Pokud ano, blahopřejme, zbývá poslední krok — podepsat úvěrovou smlouvu. Tu vám společnost opět zašle na email, vytisknout si ji můžete buď na své tiskárně nebo zajděte do nejbližšího copy centra, kde vám ji za pár korun ochotně vytisknou. Pokud se vám ani jedna z variant nelíbí, můžete Perfect Money kontaktovat a smlouva vám bude zaslána poštou.

Přečtěte si pokyny k podpisu smlouvy a jakmile je splníte, vložte ji do obálky, nalepte známku (nemusíte posílat doporučeně) a vhoďte co nejdříve do nejbližší poštovní schránky. V naprosté většině případů firma obdrží smlouvu již na druhý den ráno a okamžitě převádí peníze na váš účet.

S Perfect Money přesně víte, do čeho jdete. Firma jasně deklaruje jak probíhá vyřízení půjčky a oproti jiným společnostem vás nijak nepříjemně nepřekvapí. Pokud vás půjčka zaujala, podejte si žádost o úvěr, a peníze mohou být vaše už zítra.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.