Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka v hotovosti dnes

Máte prázdnou peněženku? Ani bankomat vám už nic nevydá? Pak je nejvyšší čas popřemýšlet o půjčce. I když je vyplacení většiny úvěrových produktů vázáno na bankovní účet, není výjimkou, aby vám vyplatili půjčku rovnou v hotovosti. Existují totiž přímo půjčky bez bankovního účtu, které ke svému sjednání nezbytně nutně žádný účet v bance nepotřebují. Řada nebankovních společností si je totiž plně vědoma toho, v jak obtížných životních situacích se jejich klienti nacházejí. Mnohokrát je problém s penězi natolik akutní, že skutečně vyžaduje okamžité řešení. Jestliže vám doma v obýváku přešlapuje exekutor a nebo vám rovnou v rámci exekučního řízení zablokují celý bankovní účet, kde jste měli svoji finanční rezervu, je dost velký malér na světě. Z toho důvodu jsou mezi lidmi i tací, kteří bankovní účet momentálně využívat nemohou, přestože by chtěli. V takových situacích pak zůstává půjčka vyplacená v hotovosti zpravidla jedinou možností, jak získat alespoň nějaké peněžní prostředky. Také lidé z okruhu starší generace nedisponují bankovním účtem, ale oproti lidem v produktivním věku je důvodem spíš všeobecná nedůvěra k bankovním produktům. Velmi nízká počítačová gramotnost pak vede k obavám z online bankovnictví a obsluhy bankomatu. Peníze na ruku jsou prostě jistota, snadno si je spočítáte a nikdo vám je nevezme. Kde se ale nejlépe poohlédnout po půjčce v hotovosti? V bance vám ji nedají, leda tak peníze opět připíší k účtu a vy musíte opět k bankomatu. Avšak i taková půjčka vyžaduje vlastnictví kreditní karty a nebo mít sjednaný kontokorent u běžného účtu. Pokud nic z toho nemáte, je zcela zbytečné o bankovní půjčce v hotovosti uvažovat. Naštěstí je tu ale ještě nebankovní sféra a ta nabízí zásadně jiné možnosti. Jak je nejlépe využít?

Chci půjčit

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka má oproti klasické půjčce v bance několik předností. Jednak nemá žádné striktní podmínky, nevyžaduje složité vyřizování na pobočce a bez sebemenší administrativy si ji vyřídíte v klidu sami doma na internetu. Nepotřebujete k tomu nic víc,  než připojení k internetové síti a mobilní telefon. Nebankovním společnostem je předem jasné, že u jejich klientů čas hraje zásadní roli, a proto nabízí své úvěrové produkty s extrémní rychlostí. Kdo by taky stál o půjčku, kterou by bylo nutno vyřizovat týden a navíc s nejistým výsledkem. U nebankovní půjčky víte hned na čem jste. Schvalovací proces trvá jen pár minut, takže ihned po odeslání žádosti jste obratem informováni o jeho výsledku. Jak je to možné? Jednoduše, řada nebankovních společností totiž používá ke zpracování žádostí plně automatizovaný systém, který na základě vašich poskytnutých kritérií okamžitě žádost o půjčku vyhodnotí. Vzhledem k tomu, že je neustále v provozu a vše probíhá pouze elektronickou cestou, od podání žádosti jste za několik málo minut informováni o schválení půjčky. Kromě toho obdržíte na svůj mobilní telefon kód, který zadáte zpět do systému a tím dáte pokyn k vyplacení peněz. Tím máte zaručeno, že peněžní prostředky jsou vám vyplaceny ten samý den, kdy o půjčku požádáte.

Okamžitá půjčka v hotovosti

Kromě klasického převodu na bankovní účet je možné u některých poskytovatelů využít způsob vyplacení peněz v hotovosti. Přitom se nemusíte obávat, že byste čekali několik dnů na poštovní složenku. Kdepak, doba pokročila a dnes existují i jiné alternativní způsoby. Pro peníze si můžete zajet třeba na čerpací stanici nebo vyzvednout v nejbližší trafice na rohu, tam co si běžně kupujete noviny. Peníze máte připraveny k vyzvednutí za stejně dlouhou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní účet, nikde není žádná časová prodleva. Nejen celé vyřízení půjčky, ale i poslední fáze v podobě vyplacení peněžních prostředků probíhá online. Hotovost je vám vyplacena obsluhou platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Nemusíte se prokazovat žádnými doklady, nemusíte nic vyplňovat, vše probíhá naprosto anonymně, tudíž stoprocentní diskrétnost je zaručena. Využít takovou formu půjčku je dobré i v případě, kdy potřebujete vaše bankovní konto z nějakého důvodu obejít.

Sjednat půjčku

Půjčka od kurýra

Půjčka od kurýra je další možnou alternativou, jak se dostat ještě dnes k penězům v hotovosti. Jakmile vám schválí žádost o půjčku, kromě informačního emailu a SMSky, můžete očekávat brzký telefonát od pracovníka úvěrové společnosti. S ním se stačí už jen dohodnout na podrobnostech, kdy a jak si přejete, aby vás navštívil kurýr i s penězi. Vzhledem k tomu, že všechny nebankovní společnosti disponují rozsáhlou sítí obchodních zástupců, není nejmenší problém, aby vám během hodiny kurýr zvonil u domovních dveří. V podstatě záleží jen na vás, nakolik jste akční. Někteří lidé dávají takové půjčce přednost před online půjčkou, jelikož se zde nabízí možnost osobního přístupu. Dříve než podepíšete úvěrovou smlouvu, můžete veškeré záležitosti týkající se dané půjčky osobně probrat s kurýrem. Zodpoví vám všechny dotazy a pokud by případně bylo nutno něco doložit, pro SIPO nebo výplatní pásku sáhnete jen do šuplíku. Jakmile smlouvu podepíšete, kurýr vám peníze vysází přímo na stůl. Obdobně může probíhat i forma splátek půjčky, kdy si kurýr v předem stanoveném termínu přijede za vámi pro stanovenou částku v hotovosti. Tím pádem se vyhnete jakémukoli bankovnímu převodu a i splácení půjčky probíhá ke spokojenosti obou stran.

Pokud je vašim prioritním požadavkem vyplacení peněz v hotovosti, můžete této alternativy bez problému využít. Zpravidla se jedná o malé drobné půjčky, které slouží k okamžitému pokrytí nenadálých výdajů. Takové půjčky jsou zpravidla dostupné 24 hodin denně i během víkendu.