Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka v hotovosti na OP

Chybí vám peníze v peněžence a potřebujete je rychle doplnit? Máte po ruce občanský průkaz? Pak není co řešit. V takovém případě můžete totiž požádat o půjčku, která vám poměrně rychlým způsobem dopomůže k chybějícím finančním prostředkům. Půjčka na občanku je malý krátkodobý úvěr, který nabízí jak bankovní, tak i nebankovní sektor. Navzájem se ale liší nejen v podmínkách poskytnutí úvěru, ale i rozdílnou úrokovou sazbou. Přeci jen, bankovní půjčka je poněkud složitější na vyřízení, proto je daleko jednodušší využít nabídky nebankovních společností, kde můžete peníze držet v ruce ještě ten den, kdy o ně požádáte. Ovšem ne každá soukromá nebankovní společnost automaticky poskytuje půjčku na občanku. Sázkou na jistotu jsou vždy velké renomované firmy, které působí na finančním trhu poměrně dlouhou dobu a u nichž máte jistotu kvalitních služeb.

Stačí pouze občanský průkaz

Půjčka na občanku svým charakterem náleží mezi malé půjčky tzv. mikroúvěry, které se mezi ostatními půjčkami vyznačují zejména rychlostí vyřízení. Ta je dána naprostou absencí jakékoli administrativní zátěže. Nikdo vás nezdržuje žádným složitým vyřizováním, nemusíte dokládat různá potvrzení, vyplňovat formuláře a netrpělivě čekat na schválení samotné půjčky. Vše probíhá naprosto rychle a diskrétně. Půjčka je poskytnuta jen na základě vašeho dokladu totožnosti, který je zcela postačující k tomu, aby mohla být uzavřena smlouva o půjčce. V ní je uvedena pouze plná identifikace žadatele – jméno a příjmení, datum narození, adresa trvalého bydliště, číslo občanského průkazu. To je vše. Nic víc od vás nikdo vyžadovat nebude. Nemusíte dokládat svůj příjem ze zaměstnání, výpis z bankovního účtu či bezdlužnost vůči finančnímu úřadu.

Rychlá půjčka na OP

Pokud na peníze skutečně spěcháte, pak půjčka na občanku patří k rychlým řešením každé nenadálé finanční krize. Předložíte pouze svůj doklad totožnosti a necháte si peníze vyplatit v hotovosti. Tyto půjčky nabízejí především nebankovní společnosti, které disponují rozsáhlou sítí kamenných poboček nebo obchodních zástupců. Záleží tedy jen na vás, zda se pro peníze vydáte do města nebo raději vše vyřídíte u vás doma. Každý způsob má své nepopiratelné přednosti a dáváte-li přednost osobnímu jednání před internetem, budete jistě spokojeni. Pracovníci úvěrové společnosti jsou řádně proškoleni a dříve než smlouvu podepíšete, ochotně vám zodpoví veškeré dotazy. Půjčku si tak jednoduše vyřídíte během chvilky.

Chci půjčku

Peníze hotově na ruku

Půjčka na občanku je vhodná také pro osoby, které momentálně nedisponují bankovním účtem, případně jej z nějakého důvodu nemají. Po podpisu smlouvy vám peníze vyplatí přímo na ruku, tudíž není nutné ještě navíc čekat na zdlouhavý bankovní převod. Máte-li například exekuci a potřebujete ji rychle vyplatit, pak je půjčka na občanku optimálním řešením. Získáte potřebné finance a přitom obejdete bankovní účet, který už může být obstavený exekutorem, takže byste se ke svým penězům stejně nedostali. Půjčka na občanku se tak pro mnohé žadatele stává okamžitým zdrojem financí v jakékoli životní situaci, jelikož nemusíte nikde uvádět účel použití finančních prostředků.

Půjčka pro každého

Půjčka na občanku vám rychle vypomůže třeba jen pětistovkou do výplaty nebo i částkou v řádu několika desítek tisíc. Dobu splatnosti si lze přizpůsobit dle svých vlastních potřeb, zpravidla je stanovena na týden, 14 dní až měsíc. Vzhledem k tomu, že se půjčka na občanku nezabývá žádnou administrativou, je snadno dostupná všem žadatelům, kteří by při žádosti o půjčku v bance z nějakého důvodu neuspěli. Třeba proto, že mají nedostatečný nebo nedoložitelný příjem, případně záznam v registru dlužníků.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.