Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčka ve zkušební době bez registru

Máte novou práci a momentálně procházíte obdobím zkušební doby? To obnáší každé solidní zaměstnání. Během zkušební doby máte za úkol osvojit si veškeré pracovní návyky natolik, abyste dokázali plnohodnotně zastat svoji pracovní pozici. Vzhledem k tomu, že se teprve zaučujete a váš pracovní výkon není úplně na sto procent, tomuto faktu odpovídá i vaše pracovní ohodnocení, které je samozřejmě o něco málo nižší než až budete pracovat již nastálo. S tím se celkem i počítá. Je samozřejmé, že prvních pár dnů v novém zaměstnání se potřebujete nejprve seznámit s pracovním prostředím a je jistě rozdíl, zda se teprve v práci zaučujete a nebo již ji vykonáváte řadu let. I když třeba nejste úplně bez praxe a nepřicházíte rovnou ze školy, přeci jen je nutné si nejprve na nové pracovní prostředí navyknout. Zkušební doba v zaměstnání je zpravidla stanovena na dobu dvou měsíců, kdy můžete kdykoli dát výpověď bez udání důvodů, nebude-li splnovat vaše představy. Avšak tato forma výpovědi je dána oboustranně, tedy i zaměstnavatel vám může dát okamžitou výpověď, pokud se neosvědčíte. Jelikož výše platu během zkušební doby neodpovídá plně vykonávané pracovní pozici, má mnoho lidí často hluboko do kapsy. Pokud se znenadání vyskytne nějaký nenadálý výdaj, problémy s financemi na sebe nenechají dlouho čekat. Obzvlášť, jestliže jste předtím byli v evidenci úřadu práce a tudíž váš domácí rozpočet dostal pěkně zabrat. Nezaměstnanost velmi často omezí váš životní standard na který jste zvyklí a často i úspory vezmou za své. Není se tedy čemu divit, že i pak ve zkušební době v novém zaměstnání jste s penězi na štíru a musíte si vypomoci půjčkou. Kam pro ni?

Chci půjčit

Bankovní půjčka s doložením příjmu

Určitě máte radost z nového zaměstnání, avšak po finanční stránce jistě počítáte den za dnem, kdy obdržíte svoji první pořádnou výplatu. Než se tak stane, může nastat nejeden problém, který však dokážete díky rychlé půjčce hravě vyřešit. Vzhledem k tomu, že po skončení zkušební doby očekáváte i vyšší příjmy, jistě dokážete hravě naplnit své závazky a půjčku v pohodě splatit. Zásadní otázka však je, kam se pro půjčku vydáte. Půjdete-li rovnou do banky, možná narazíte na problém v doložení vašich příjmů. Ve zkušební době stále nemáte jednak pracovní smlouvu na dobu neurčitou a také výše vašeho platu neodpovídá představám bankovní půjčky. Z toho důvodu se vám může velmi lehce stát, že banka vaši úvěrovou žádost z hlediska nedoložitelnosti dostatečného příjmu zamítne. A to i v případě, že se dá pedpokládat, že bance doložíte pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Je všeobecně známo, že banky jsou co se týče podmínek pro půjčku velmi nekompromisní a řídí se striktními interními předpisy. Vyhovět jim není snadné ani pro klienty z klasického zaměstnaneckého poměru. A to je i důvod, proč řada klientů bank přechází s žádostí o půjčku do nebankovní sféry, kde jsou k žadatelům více benevolentní a mají pro ně pochopení v každé finanční nouzi.

Nebankovní půjčka pro každého

Chcete-li na úvěrovém poli uspět s žádostí hned napoprvé a jste momentálně ve zkušební době v novém zaměstnání, pak si ušetříte jistě spoustu času, když žádost o půjčku podáte rovnou u nebankovního subjektu. Ty přímo počítají s neúspěšnými žadateli bankovních půjček a mají podmínky pro získání úvěru stanoveny tak, aby jim dokázal vyhovět v podstatě každý. Nejenom klienti s malými příjmy, což se týká zejména období zkušební doby, ale také lidé se záznamem v registru dlužníků, nesplacenými závazky, v exekuci, bez doložitelného příjmu, apod. V nebankovním sektoru jsou jednotlivé úvěrové produkty řazeny tak, abyste  se v nich dokázali hravě zorientovat. K výběru nejvhodnější půjčky je určitě dobré využít online srovnávač půjček, kde do systému zadáte vaše požadavky a okamžitě se vám zobrazí úvěrové produkty aktuálně dostupné na trhu. Pokud výběr přizpůsobíte půjčkám bez kontroly registru dlužníků a doložení příjmu, pak se i během zkušební doby zvyšuje šance na úspěšné schválení úvěrové žádosti. V opačném případě byste museli počkat až získáte pracovní smlouvu nastálo a zvýší vám v práci plat. Otázka je zda-li se vyplatí tak dlouho čekat. Jestliže usilujete o půjčku určenou k dlouhodobé investici, na bydlení, koupi auta, zařízení domácnosti, případně exotickou dovolenou, pak se možná vyplatí pár měsíců vyčkat a úvěrovou žádost podat teprve s obdržením nového platebního výběru. V takovém případě by mohli mít pro vás i v bance pochopení a třeba snadněji dosáhnete na úvěr, jaký požadujete.

Sjednat půjčku

Malá půjčka bez registru

Mnohem častěji než dlouhodobé investice lidé řeší spíš každodenní nedostatek financí, který je zejména v období zkušební doby značně viditelný. Přeci jen je první výplata nic moc, a sotva tak pokryje běžné výdaje domácnosti. Proto je jistě potřeba menší půjčky podstatně pravděpodobnější než snaha o získání několikamilionového úvěru. Pokud si vystačíte jen s několika málo tisíci či desítkami tisíc, pak lze konstatovat, že půjčku máte téměř na dosah. Nebankovní společnosti posuzují totiž každou podanou žádost individuálně a snaží se mít pochopení pro problémovou situaci každého klienta, tedy i pro lidi nacházející se ve zkušební době, kteří nemají možnost poskytovateli půjčky doložit plnohodný plat. Ale i přesto dokážete nebankovnímu subjektu zajistit každoměsíční splátky a půjčku bez problému splatit. Typickým úvěrovým produktem určeným pro náhlý nedostatek financí je tzv. mikropůjčka od nebankovní společnosti, která slouží k tomu, aby vám pomohla v jakékoli nenadálé finanční tísni. K jejímu vyřízení potřebujete jen připojení k internetu a mobilní telefon. Vše ostatní zvládnete už sami online a s minimální počítačovou gramotností. O půjčce je rozhodnuto za pomoci plně automatizovaného systému, který ji dokáže vyhodnotit za pár minut. Je-li výsledek kladný, pak vám peníze ihned odchází na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti za pomoci alternativní metody. Ta vám umožní vyzvednout si přímo hotovost kdekoli v trafice nebo pro ni můžete zajet na čerpací stanici. Zpravidla se jedná o malou drobnou půjčku, jejíž splatnost je rozložena na několik týdnů. U takových malých půjček poskytovatelé ani nenahlíží do registru dlužníků a každou podanou žádost posuzují z individuálního hlediska.

Pokud se nacházíte momentálně ve zkušební době, pak jsou možnosti půjček velmi omezené. To ale neznamená, že byste si nemohli sjednat půjčku. Pořád máte příležitost využít rozsáhlou nabídku renomovaných nebankovních společností, které jsou stálicí úvěrového trhu.