Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Příspěvky se štítkem ‘půjčka do hodiny’

PostHeaderIcon Srozumitelná rychlá půjčka ihned na účet do hodiny bez poplatku

Co se stane, když se skloubí rychlé promptní jednání s transparentním finančním produktem? Vznikne srozumitelná rychlá půjčka ihned na účet do hodiny bez poplatku. I když má tento produkt poměrně krkolomný a těžko zapamatovatelný název, zmíněný úvěr na vás nebude mluvit cizím jazykem. Snadno pochopíte, co vlastně nabízí a jaké jsou jeho hlavní výhody. Ostatně pojďme se na jednotlivé benefity podrobněji podívat.

Rychlá půjčka ihned na účet

Tato část úvěru se zaměřuje na rychlost. Vyřízení takové půjčky probíhá buď přes internet nebo formou SMS. Jinak by to ani nešlo, pakliže by byla vyžadována osobní návštěva pobočky věřitele, je nutno si k době vyřízení přičíst čas stráveny cestou tam, zpět i jednáním s pracovníkem společnosti. Proč vlastně půjčka ve svém názvu uvádí, že je vyplácena na bankovní účet? No, to je velmi důležité, jinak by totiž ani nešlo dosáhnout maximální rychlosti. Bankovní převod v rámci jedné banky totiž bude jeden z těch časově nejkratších způsobů, jak dostat peníze od společnosti k vám jako klientovi. Jenže co když nemáte stejnou banku jako soukromá společnost? To není moc pravděpodobné. V soukromém sektoru se totiž vede přístup spočívající ve zřízení účtů v těch nejoblíbenějších českých bankách. Firmu půjčující peníze takový přístup nic moc nestojí, jen si na počátku své činnosti musí oběhat banky a zřídit si v nich účet. Následně však může provádět hotová kouzla při převodu peněz. Vždy totiž sumu odesílá ze stejné banky, jakou má příjemce peněz. Díky tomu je převod dokončen velmi rychle, obvykle tak do 15 minut (nezapomeňme, že vše probíhá v rámci jedné instituce).

Půjčka do hodiny

Další část názvu finančního produktu slibuje vyřízení do hodiny. Již jsme si na předcházejících řádcíchsrozumitelna-rychla-pujcka-ihned-na-ucet-do-hodiny-bez-poplatku popsali, jak v ideálním případě probíhá převod peněz, takže víme, že kýženou sumu skutečně můžeme mít u sebe na účtě do 15 minut. Pak už nám zbývá jen dojít k nejbližšímu bankomatu. Hodina je úvaděna proto, aby finanční společnost měla určitou rezevru. Chvíli totiž trvá, než vaši žádost o půjčku firma zpracuje. Díky tomu, že vše provádíte přes internet je naštěstí tento krok velmi rychlý. V pracovní den se tak informaci o schválení půjčky dozvíte typicky do 15 minut, snad jen v případě velkého zatížení věřitele (např. v období před výplatami) může vyrozumnění přijít až po půl hodině.

Úvěr bez poplatku

Za poskytnutí půjčky pochopitelně platíte společnosti odměnu ve formě úroku (i když na trhu figurují organizace, které vám napoprvé půjčí úplně zdarma — lákají tím totiž nové klienty), vaše peněženka však bude skákat radostí z toho, že samotné sjednání a poskytnutí půjčky není nijak zpoplatněno. Neplatíte ani za vedení úvěru či jeho samotné vyplacení. Jediné s čím musíte počítat je sjednaná výše úrokové mzdy. Ke konci dohodnutého období buď vrátíte celou sumu navýšenou o úrok, nebo pošlete první splátku.

Příchozí vyhledávání:

  • pujcka ihned na ucet