Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

Příspěvky se štítkem ‘soukromá půjčka’

PostHeaderIcon Soukromá půjčka ihned

Řada lidí v dnešní době řeší svoji finanční situaci půjčkou. Není na tom nic neobvyklého, důležité je, umět si poradit. Možností, kde si půjčit peníze je několik, jak v bankovním tak i nebankovním sektoru. Projděte si nabídky úvěrů jednotlivých společností, bank, poptejte se na reference a spokojenost zákazníků.

Peníze ihned

Nejjednodušší řešení nabízí spousta soukromých investičních společností. Tolerují veškeré zápisy v registrech dlužníků i u bank. Vyřízení půjčky probíhá velice rychle, pouze dojde k sepsání několika formalit a peníze jsou vyplaceny přímo na ruku. Soukromé subjekty nepožadují žádné ručení jinou osobou, movitým ani nemovitým majetkem. Jedinou zárukou splacení je plně dostačující poskytnutí záruky.

Půjčka mezi soukromými osobami

Cenný papír nadále obchodovatelný a jako takový, má jen zákonem stanovené povinné údaje. Je určen pro všechny osoby starší 18-ti let, je jedno jestli jste student, nezaměstnaný, důchodce nebo na mateřské dovolené. Velkou výhodou je proto i to, že nemusíte dokládat od zaměstnavatele výši svých příjmů. Je často používán i při půjčkách mezi občany, neboť nepotřebujete žádný předepsaný formulář. Jen musíte dodržet určené náležitosti. Jako jistina splacení je tak pro poskytovatele půjčky postačující.

Žádost o půjčku

Vyplněním internetového formuláře zahájíte vyřizovací proces půjčky. Následně vás bude zástupce některé soukromé společnosti kontaktovat, sjednáte si schůzku, pomůže vám s nezbytnými formalitami a vyplatí vám ihned peníze.

Vytvořte si svoji poptávku

Pro získání soukromé půjčky je nejlepším řešením, pokud si vytvoříte svoji vlastní poptávku. Zadejte kolik, na jak dlouho, jak chcete splácet… Čas hraje proti vám, jednejte rychle, stejně tak i rychle můžete očekávat jednotlivé nabídky. Z nich si vyberete dle svých potřeb a peníze vám budou vyplaceny ihned na ruku.