Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky do výplaty bez 1 Kč

Máte těsně před výplatou a domácí rozpočet už nevychází? Pomalu ani nevíte, kde se všechny peníze vlastně rozkutálely? A nebo bylo nutno uhradit něco, s čím jste absolutně nepočítali? Někdy se také může stát, že očekáváte výplatu v tradičním termínu a zaměstnavatel má problém s platbami. Případně výplata nemocenské, podpory v nezaměstnanosti nebo sociálních dávek dokáže pěkně rozhodit zaběhnutý rodinný rozpočet. Ať už je to jakkoli, peníze vám prostě chybí a úspory jsou téměř žádné nebo mizivé. V takových případech je nejlepší si krátkodobě vypomoci půjčkou. Na tom nelze spatřovat nic špatného. Pokud máte jasno v tom, kolik peněz potřebujete a jak je chcete splatit, proč ne. Horší by to bylo, kdybyste si z takové půjčky udělali trvalý zdroj příjmů. Když byste půjčku nesplatili včas a postupně by se vám nahromadili dluhy, mohlo by to zajít pěkně daleko až na pokraj dluhové propasti. A to zcela jistě nechcete. Z toho důvodu jednejte vždy zodpovědně a každou půjčku řádně uvažte. Půjčte si jen tolik, abyste opravdu vyšli jen do další výplatu a peníze mohli v pohodě vrátit. Jinak se v tom zamotáte a brzy nebudete vědět kudy kam. Nezapomeňte, že každá nesplacená půjčka díky sankčním poplatkům a úrokům narůstá do astronomických rozměrů, které až v nejzazším případě mohou vyústit v exekuci majetku. Proto také půjčka do výplaty počítá jen s menší sumou a rozhodně se nejedná o úvěr v řádu sta tisíc či milionu.

Chci půjčit

Rychlá půjčka před výplatou

Jestliže počítáte dny do výplaty a v peněžence každou korunu, pak je pro vás rychlá půjčka opravdovým pomocníkem v nouzi. Z toho důvodu je také rychlost vyřízení prioritou. Kdo by taky stál o půjčku, kterou byste museli vyřizovat týden, nehledě na to, že v tak dlouhém časovém horizontu postrádá půjčka už svůj efekt. Vy peníze potřebujete hned teď a je celkem jedno, zda je pátek nebo svátek, víkend, noc či den. Akutní nedostatek financí si žádá akční řešení a to vám může nabídnout nebankovní online půjčka. Pokud byste totiž chtěli zkusit půjčku od banky, věřte, že s klasickou žádostí nepochodíte. Banka je schopna vám do výplaty půjčit pár stovek nebo tisícovek jen tehdy, pokud máte v peněžence kreditní kartu a nebo sjednaný kontokorent k běžnému účtu. Pak si můžete okamžitě bez jakýchkoli průtahů půjčit peníze do předem sjednaného limitu. Pokud se vám podaří je vrátit na účet během bezúročného období, dá se taková bankovní půjčka považovat za velmi efektivní řešení. Pokud se se splátkou zpozdíte, tvrdé sankce vás neminou. Proto než kreditku použijete v bankomatu nebo u obchodníků, nejprve si to řádně rozmyslete. Každá půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán.

Nebankovní půjčka bez 1 Kč

Jak už bylo řečeno, požadavek na rychlé získání peněžních prostředků vám dokáže splnit opravdová online půjčka. Tu si totiž dokážete vyřídit i sami doma na internetu a nemusíte kvůli žádosti nikam chodit na kamennou pobočku společnosti. Takovou půjčku si vyřídíte prakticky kdykoli, i o víkendu, ve dne v noci a to díky plně automatizovanému systému. Jen dejte pozor, jakého poskytovatele pro půjčku zvolíte. Některé nebankovní společnosti poskytují sice okamžitou online půjčku, ale jakmile dojde na samotnou platební transakci, nastává menší zádrhel. Jsou firmy, které peníze z půjčky vyplácí pouze na bankovní účet klienta a zpravidla u takových poskytovatelů není možno volit ani jinou alternativu vyplacení v hotovosti. Aby si tedy společnost ověřila, že majitel účtu je shodný s osobou žádající o úvěr, používá k tomuto účelu ověřovací transakci s jednou korunou. To znamená, že klient odešle ze svého účtu v bance 1 Kč na účet poskytovatele. Aby nedošlo k žádné časové prodlevě, má z tohoto důvodu řada poskytovatelů svá bankovní konta v řadě českých bank a peněžní transakce probíhá vždy v rámci jedné banky. Avšak interní bankovní předpisy jsou rozdílné a proto se může stát, že když peníze odešlete v sobotu nebo ve svátek, připíší se na účet poskytovatele až následující pracovní den. Tím je celý proces sjednání půjčky pozdržen a konečná fáze vyplacení peněžních prostředků z půjčky je odložena také na první pracovní den. Proto když žádáte o rychlou půjčku do výplaty a je před vámi víkend, nejprve si ověřte, zda daný poskytovatel vyžaduje ověřovací transakci s jendou korunou či nikoli. Pokud ano, raději zvolte jinou společnost, jelikož nemáte jistotu, že peníze budete mít k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru a bez příjmu

Rychlé půjčky do výplaty jsou zpravidla malé drobné půjčky, které spadají do typické kategorie nebankovních mikropůjček. Ty se vyznačují svými specifickými podmínkami. V prvé řadě nekladou na klienty tak velké nároky jako klasické bankovní půjčky a dokážete si je sjednat během několika málo minut. I když je zákonnou povinností všech finančních společností předem si ověřit platební schopnost žadatele, každá společnost k tomuto kroku přistupuje zásadně jinak. Někdo nahlíží do registru dlužníků, jiný vyžaduje informaci o příjmech a jiná společnost vám půjčku poskytne jen na základě vyšší úrokové sazby. Rovněž je třeba zmínit, že každá nebankovní společnost posuzuje každou podanou žádost individuálně, a proto šance na úspěšné získání rychlé půjčky se zvyšuje i pro lidi se záznamem v registru dlužníků nebo nedostačujícím příjmem. U tohto typu půjčky můžete také mnohdy narazit na různé akční nabídky, kdy společnosti například nabízí půjčku prvnímu žadateli zdarma bez poplatku. Avšak malé půjčky do výplaty se vyznačují také krátkou dobou splatnosti, která je stanovena na několik dnů až jeden měsíc.

Půjčky do výplaty bez 1 kč slouží k rychlému pokrytí nenadálých výdajů, a proto není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. Zpravidla jsou vyplaceny na bankovní účet, případně v hotovosti na ruku. Existují společnosti, které vám půjčí i bez nutnosti bankovního účtu.