Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky na mateřské dovolené

Období mateřské dovolené je nejen spjato s radostí z narozeného miminka, ale přináší také spoustu starostí. Nejenže vám každodenní náročná péče o dítě zabere spoustu času, ale rodinný rozpočet především zaznamená radikální změny. Náklady na dítě postupně rostou s věkem a výše mateřského příspěvku se zcela nevyrovná ani průměrnému platu. Někdy musíte doslova počítat každou korunu a už si nemůžete dovolit to co v minulosti. Obzvlášť matky samoživitelky na tom nejsou právě nejlépe. Jakmile přijde nějaký nenadálý výdaj, roční vyúčtování za energie či služby spojené s užíváním bytu nebo se pokazí spotřebič v domácnosti, malér je na světě. Rodinný rozpočet je často velmi napjatý a našetřené úspory zpravidla padnou na nezbytnou výbavičku pro miminko. Určitě je ideální obrátit se s žádostí o pomoc na rodinu, kamarádky, případně otce dítěte, ale ne vždy taková prosba nalezne pochopení. Možná se vám ani nechce vysvětlovat, na co peníze právě potřebujete a co je příčinou toho, že jste prostě tento měsíc “nevyšli”. Daleko diskrétní řešení vám nabízí půjčka, která je bezúčelová a tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli, co je právě nezbytné financovat. Jaké mají maminky na mateřské možnosti?

Půjčka na mateřské

Pokud žijete v domnění, že si půjčku kdykoli sjednáte u své banky, kde máte vedený běžný účet, možná narazíte. Matky na mateřské dovolené pro bankovní instituce nespadají mezi důvěryhodné klienty, a tak jsou při schvalování úvěru velmi opatrní. Nepomůže vám ani pravidelná výplata mateřské, která vám na účet chodí. Pro banku to je prostě nedostačující příjem. Určitou šanci na úspěch máte, pokud vlastníte kreditní kartu, ale i o tu je dobré požádat ještě v době, kdy aktivně pracujete, tedy před nástupem na mateřskou. Případně si lze sjednat kontokorent k běžnému účtu. V takových případech vám banka umožní přečerpat konto do minusu. Pokud vám tedy stačí jen nějaká tisícovka navíc, může to být řešením. Jestliže však s půjčkou od banky nemůžete absolutně počítat, neznamená to, že by vám cesta k úvěru byla zcela uzavřena. Můžete využít široké možnosti nebankovních půjček, které jsou matkám na mateřské více příznivě nakloněny.

Nebankovní půjčka

Půjčka na mateřské dovolené je specifickou kategorií nebankovních finančních produktů, která je primárně určena ženám pečujícím o malé dítě a které pobírají peněžitou pomoc v mateřství či následně rodičovský příspěvek. Širokou nabídku půjček naleznete převážně v prostředí internetu, kde si také kompletně celou půjčku sjednáte. Nemusíte nikam na kamennou pobočku investiční společnosti, stačí jen chvilka času v klidu doma. Jednotlivé půjčky však poskytovatelé nabízí s velmi rozdílnými podmínkami, proto je určitě dobré se nejprve seznámit s nabídkou finančního trhu, k čemuž slouží různé online srovnávače půjček. Zde si zadáte vaše požadavky na půjčku a hned se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů, které se navzájem liší nejen úrokovou sazbou, poplatky za půjčku, dobou splatnosti, ale i celkovými podmínkami pro schválení úvěru. Vybírejte velmi pečlivě, do budoucna se vám pár minut času navíc určitě vyplatí.

Chci půjčku

Flexibilní půjčky

Půjčky na mateřské mají jasně dané podmínky a nejčastěji jsou využívány rychlé půjčky před výplatou, které hravě dokážete splatit do druhého měsíce. Každá nebankovní společnost si ale musí dopředu ověřit vaši platební schopnost, která probíhá jak na základě kontroly registru dlužníků, tak i výše vaší mateřské či jiného vedlejšího příjmu. I když máte záznam v registru, nemusí to automaticky znamenat, že by vám byla půjčka zamítnuta. Solidní společnosti často přihlíží k individuálním okolnostem každého žadatele, takže pokud nejste zadluženi až po uši, máte šanci na úspěch. Schválení úvěru se samozřejmě rovněž odvíjí od výše požadované sumy, žádat můžete třeba jen pětistovku nebo i několik desítek tisíc. V případě vyššího úvěru můžete poskytnout společnosti záruky splacení v podobě ručení třetí osoby jako spolužadatele a nebo u půjček v řádu stovek tisíc lze zastavit nemovitost. V každém případě řešení vždy existuje, záleží jen na tom, co potřebujete financovat a jaké jsou vaše možnosti.

Rychlá online půjčka

Matky na mateřské zpravidla žádají o malou půjčku, která má sloužit k pokrytí nezbytných či nenadálých výdajů, které jim doslova vytvořily díru v rozpočtu. K vyřízení takové rychlé půjčky proto stačí mít jen připojení k internetové síti, kde přímo na webových stránkách poskytovatele podáte online žádost o půjčku. Vyplníte jednoduchý formulář, zadáte své identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Následně žádost odešlete a plně automatizovaný systém se postará o její zpracování. Je-li půjčka schválena, peníze ihned odchází na bankovní účet, případně jsou vyplaceny v hotovosti. Ve druhém případě lze využít i různé alternativní způsoby, kdy si peníze můžete vyzvednout v nejbližší trafice a nebo si lze zajet na čerpací stanici. Nikde není žádná časová prodleva a hotovost máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

O půjčku na mateřské dovolené lze požádat kdykoli během 24 hodin včetně víkendu a tudíž se pro matky stává okamžitou finanční výpomocí. Dle svých možností si můžete sami zvolit dobu splatnosti, která je rozložena na několik dnů až jeden měsíc. Avšak nikdy se zbytečně nezadlužujte nad rámec svých možností a půjčte si jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.