Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky na složenku

Chybí vám peníze a uvažujete o tom, že byste půjčkou oživili finanční rozpočet? Pak je to rozhodnutí zcela zásadní, ale vždy dodržujte určitá pravidla a půjčte si jen tolik peněz, kolik opravdu nezbytně nutně potřebujete. Nikdy se nepouštějte do nepřiměřených rizik a pečlivě uvažte své reálné možnosti. Úvahy typu, však ono se to nějak splatí, určitě nejsou na místě. Ono se nikdy nic nesplatí, pokud na splátky jednoduše nemáte. Domácí rozpočet je jasně daný a když splátky přechází do minusu, museli byste jedině najít další zdroj příjmů – brigádu, přivýdělek, atd. Ale v určitých případech je půjčka zcela určitě adekvátním řešením při nedostatku financí, kterými vyřešíte neodkladnou záležitost. Třeba vyplatíte exekuci, zaplatíte složenky po splatnosti, nájem či faktury za dodávku energií, jež by do budoucna mohly nadělat ještě větší problémy, než které máte teď. Proto si musí každý uvážit nakolik je půjčka opravdu nezbytná a co dokáže vyřešit. Jen nezapomeňte, že s každou půjčkou si na sebe berete další závazek a ten je nutno uhradit. Máte-li vše promyšleno, pak můžete požádat o půjčku. Jaká to bude?

Jak získat půjčku?

Pokud spravujete své osobní finance pomocí bankovního účtu, možná vám to připadá, že získat půjčku nemůže být žádný problém. No, jak se to vezme. Pokud máte zcela precizní platební morálku, žádné dluhy, příjmy ze stálého zaměstnání a vaše osoba není evidována v žádném z registrů, můžete bez problému dosáhnout na bankovní půjčku. I když je někdy samotné vyřizování poněkud zdlouhavé, jednoho dne se dočkáte a vaše bankovní konto se navýší o vámi požadovanou sumu. Horší to je v případě, když máte přeci jen někde nějaký vroubek. V minulosti jste se dostali třeba do problémů se splátkami a nebo jste momentálně bez práce, máte jen dočasnou brigádu, případně jste v důchodu na mateřské a nebo začínáte podnikat. To všechno jsou situace, kdy vlastně nejde ani o nijak chronicky zadlužené jedince  a přesto jim banka půjčku neschválí. Co ji k tomu vede? Jednoduše se obává o svoji vynaloženou investici, která je v těchto případech daleko více ohrožena. Ale není nutno zoufat, tím vaše cesta k půjčce nekončí. Bankovním domům zcela silně konkurují nebankovní společnosti a ty jsou připraveny vám pomoci.

Chci půjčit

Půjčka bez bankovního účtu

Řada klasických půjček i u nebankovních společností je jednoduše vyplácena na bankovní účet. Je to nejjednodušší způsob, jak ke klientovi dostat požadovanou sumu co nejdříve. Navíc, spoustu společností má své účty v řadě českých bank a k samotné bankovní transakci pak používá stejný účet jako má klient. Tím vlastně probíhá peněžní transakce v rámci jedné banky a je dosaženo toho, že peníze obdržíte během několika málo minut. někteří lidé ale ani v dnešní době bankovní účet prostě nemají a nebo nemohou využívat jeho služeb, třeba z důvodu obstavení exekutorem. I když by šli se žádostí o půjčku do banky, v prvé řadě by si nejprve museli založit běžný účet, což může být u některých zákazníků problém. Pokud vás napadá , že si tedy necháte peníze převést jednoduše na účet někoho z rodiny či přátel, bohužel nepochodíte. Majitel bankovního konta se musí shodovat s osobou, která žádá o půjčku. Aby si i tuto skutečnost firmy ověřily, používají převodní ověřovací transakci s jednou korunou, kdy ze svého účtu odešlete na účet poskytovatele jednu korunu a pokud se údaje shodují, teprve pak vám vyplatí půjčku. Z toho důvodu je třeba nalézt jiné řešení a to spočívá v půjčce bez bankovního účtu. Existují totiž i společnosti, které nebazírují jen na vyplacení peněz na bankovní účet a dokáží si poradit i jinak. Například tak, že vám peněžní prostředky vyplatí rovnou v hotovosti a nebo formou poštovní poukázky.

Půjčka na složenku

Půjčka na složenkou je specifickou kategorií půjček nebankovních společností a využívají ji zejména ti zákazníci, kteří jednak preferují hotovost a jednak nechtějí nebo nemohou využít svůj bankovní účet. Půjčka na složenku se týká obzvlášť malých půjček, tzv. mikropůjček, které jsou rychlým zdrojem financí. Takové malé půjčky nevyžadují žádného ručitele a obejdou se bez jakékoli obtěžující administrativy. Velkou nevýhodou půjček na složenku je jen čas, tedy doba, po kterou peníze od schválení žádosti putují až k vám. Jakmile vám společnost odešle peněžní prostředky formou poštovní poukázky, vše už záleží na doručovací době české pošty, a ta bývá zpravidla několik dnů. Pokud je mezi tím navíc víkend, doba než se složenka objeví ve vaší schránce se značně protáhne. Z toho důvodu je půjčka na složenku vhodná pro lidi, kteří na peníze až tak moc nespěchají a dokážou delší časovou náročnost akceptovat. Přitom sjednat si půjčku na složenku je tak jednoduché. Na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, v ní uvedete své identifikační údaje, kontakt na vás, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji vyhodnotí a vás informuje o výsledku. Vzápětí obdržíte SMS zprávu s kódem, a ten když přepíšete do systému okamžitě aktivuje proces odeslání peněz na složenku. Při tak malé půjčce většina společností ani nenahlíží do registrů dlužníků a je ochotna akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Tím pádem je půjčka snadno dostupná i pro problémové klienty, v exekuci, atd. Avšak na druhou stranu je třeba počítat s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti.

Půjčky na složenku poskytuje řada certifikovaných společností, kde máte záruku kvalitních a férových služeb. Nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli.

 

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.