Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky na sociální dávky

Pobíráte sociální dávky a potřebujete půjčit peníze? Je samozřejmé, že pokud jste nezaměstnaní, nemáte peněz nazbyt. I když v dnešní době musí s takovou alternativou počítat každý rozpočet domácnosti, přeci jen ani úspory nejsou bezedné a jednoho dne je vyčerpáte. Záleží na tom, jak rychle se opět dokážete uplatnit na pracovním trhu. Někdo se snaží jak může a o stálou práci ne a ne zavadit. A tak zbývají jen občasné brigády, které rozhodně nelze považovat za stabilní zdroj peněžních prostředků. V případě, že pobíráte sociální dávky a tudíž jste bez příjmu, možná se vám stalo, že vám nikde nechtějí půjčit. Některé finanční společnosti se dost zásadně brání tomu, aby jen tak půjčili lidem, u nichž nemají žádnou jistotu v tom, že půjčku dokážou splatit. Jestliže navíc už máte nějaké závazky a kvůli ztrátě zaměstnání jste ve splátkách v prodlení, ani tato skutečnost vás v očích poskytovatele půjčky nestaví do příliš přívětivého světla. Ale na druhou stranu není třeba zoufat, jelikož finanční trh je natolik rozsáhlý, že na své si přijde opravdu každý. Jen musíte vědět koho a jak o půjčku požádat, kdo dokáže bez problému vyhovět vašim potřebám.

Půjčka pro nezaměstnané

Pokud přijdete o práci a nějakou dobu čekáte na další pracovní příležitost, může tato skutečnost pěkně zamávat se zaběhnutým rozpočtem domácnosti. Máte-li v lepším případě alespoň něco málo našetřeno, dokážete celkem úspěšně proplout tímto kritickým obdobím. Jestliže ale jedete s penězi tak zvaně na doraz, vykolejí vás jakýkoli nenadálý výdaj. A k tomu stačí opravdu málo. Přijde vyúčtování energií, faktura za telefon, pokazí se lednička, pračka, kotel na vytápění,… a problém je na světě. V takových situacích často nezbývá nic jiného, než si vypomoci půjčkou. Když půjdete rovnou do banky, třeba tam co máte vedený běžný účet, možná se nebudete stačit divit, jak brzy dostanete zamítavou odpověď. Každá banka si pečlivě prověřuje každého žadatele o půjčku, nejprve vás prolustrují v registru dlužníků a poté přijde řada na vaše příjmy. I když třeba registrem projdete, skutečnost, že nemáte momentálně jak doložit svůj příjem se stane dostatečným důvodem k tomu, aby vám žádost zamítli. V obdobné situaci se nachází rovněž matky na mateřské, důchodci, studenti. Jakmile nemáte jak doložit příjem z klasického zaměstnaneckého poměru, je zcela zbytečné ztrácet v bance čas. Abyste však půjčku získali, musíte svoji pozornost obrátit opačným směrem a zorientovat se na nebankovním poli úvěrového trhu.

Chci půjčku

Půjčka bez příjmu

Nebankovní společnosti nemají na své klienty tak přísné požadavky jako banky. Spíš naopak. Jelikož si plně uvědomují, jak v těžkých životních situacích se lidé usilující o půjčku nacházejí, mají podmínky pro poskytnutí úvěru již předem nastaveny tak, aby na ně snadno dosáhli i klienti pro něž je získání bankovního úvěru naprosto nemožné. To v praxi znamená, že nebankovní společnost poskytne půjčku i lidem, kteří pobírají jen sociální dávky. Jestliže jste v této situaci, pak si můžete půjčku vybrat ze specifické kategorie nebankovních úvěrů, a to půjček bez příjmu. Ty jsou určeny všem lidem, kteří nemají jak doložit svůj příjem. Nejedná se jen o nezaměstnané, studenty, důchodce, matky na mateřské, ale také začínající podnikatele. Avšak některé společnosti vyžadují doložení i tohoto příjmu, k čemuž stačí kopie příslušného dokumentu. Tu můžete zaslat elektronicky, poštou nebo osobně donést na kamennou pobočku společnosti. Záleží na tom, jak moc na půjčku spěcháte. Každá finanční společnost má ale dál za povinnost ověřit si platební schopnost žadatele, a proto z tohoto důvodu některé společnosti nahlíží do registru dlužníků. Pokud nepatříte mezi chronicky zadlužené jedince a nejste obětí dluhové spirály, pak máte naději na úspěch. Zároveň je třeba podotknout, že nebankovní společnosti posuzují každou žádost na základě individuálních kritérií. Takže i když máte další jiné nesplacené závazky, nemusí to hned znamenat, že by vám žádost zamítli.

Rychlá online půjčka

Abyste si půjčku mohli sjednat co nejrychleji a nezdržovali se cestou do zákaznického centra, je velmi snadné sjednat si půjčku na internetu. K tomuto účelu slouží krátký internetový formulář, který naleznete přímo na webu společnosti. V něm vyplníte jen základní údaje, jméno, příjmení, telefonní číslo a email. Žádost odešlete a ta je ihned zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení půjčky. Je-li odpověď kladná, peníze okamžitě odchází na bankovní účet. Samozřejmě je možno zvolit i výplatu v hotovosti. Někdo však vyplácí peníze jen na pobočce nebo poštovní poukázkou, avšak existují i firmy, které používají různé alternativní metody. Peníze si na základě elektronického kódu vyzvednete v nejbližší trafice nebo na čerpací stanici. Přitom nikde není žádná časová prodleva. Peněžní prostředky jsou připraveny k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod.

Půjčky na sociální dávky často spadají do kategorie drobných mikropůjček, které jsou pro klienty okamžitým zdrojem financí. Některé společnosti nabízí první půjčku zdarma bez poplatku, avšak když ji řádně a včas splatíte, může vám být při opakované žádosti úvěr  nakolikanásobně navýšen. Půjčka je bezúčelová a tudíž ji lze využít na cokoli.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.