Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky na vánoční dárky

Přemýšlíte, jak udělat největší radost svým blízkým pod stromečkem? Chcete splnit jejich tajná přání a dopřát si chvíle pohody a odpočinku? Vánoce jsou svátky celé rodiny a každý by měl pod stromečkem nalézt především to, co ho samotného potěší. Obzvlášť děti se těší na svoji vysněnou hračku. Zkrátka, Vánoce z každého rodinného rozpočtu dokážou odkrojit pořádný krajíc. Vždyť to nejsou jen dárky pod stromečkem, ale i vánoční tabule plná laskomin vás vyjde na více peněz než běžná rodinná večeře. Nemluvě o tom, že i vánoční výzdoba a samotný stromeček něco stojí. Existují rodiny, které si na období vánoc odkládají určitou částku po celý rok, ale ne každý se nachází v takové situaci aby měl z čeho šetřit. Řada rodin žije od výplaty k výplatě a nikdy nevíte, co vás zasáhne. Když přijde nějaký nenadálý výdaj a i úspory vezmou za své, pak rozpočet připravený na vánoční dárky najednou zůstane na nule. Avšak není nutné zoufat, naštěstí je možno si velmi rychle poradit. Vzhledem k tomu, že je všeobecně známo, že období vánoc je po finanční stránce velmi náročné, úvěrové společnosti přichází s nabídkou nejrůznějších produktů určených k tomu, aby lidé mohli splnit všechna přání svým blízkým. Nehledě na to, že povánoční vlna slev, přímo vyzývá k tomu, abyste výhodně nakoupili, co jindy po celý rok získáte za mnohonásobně vyšší cenu. Proto se zcela jistě vyplatí vzít si nakonec vánoční půjčku, kterou pak v začátcích nového roku pohodově splatíte. Kdo půjčí peníze na vánoční dárky?

Chci půjčit

Půjčka od banky?

Když půjdete v předvánočním období žádat o bankovní půjčku, pak se zcela jistě setkáte s tradiční nabídkou spotřebitelských půjček a úvěrů, které jsou úročeny svojí standardní úrokovou sazbou. Některé banky sice nabízí přímo půjčky na vánoce, ale tato výsada není dána každé bance. Máte-li však kreditní kartu nebo sjednaný kontokorent u běžného účtu, pak můžete využít této možnosti a rychle si půjčit peníze od banky. Taková půjčka je velmi efektivní, nemusíte složitě nikde nic vyřizovat, jen se musíte vejít do předem nastaveného limitu, a pokud možno peníze splatit v rámci bezúročného období. Pokud byste jej překročili, pak vás jistě neminou poměrně tučné sankční poplatky a to by se vám celá půjčka mohla také pěkně prodražit. Avšak vydání kreditní karty neprobíhá automaticky a podléhá také stabilnímu zůstatku na účtu. Jestliže ji tedy nemáte a teprve o ni budete banku žádat, není zcela zřejmé, zda s žádostí uspějete. Kdybyste chtěli od banky klasickou spotřebitelskou půjčku, ať už účelovou nebo neúčelovou, pak její vyřízení potrvá delší dobu a bude podléhat zdlouhavému administrativnímu procesu. V předvánočním shonu jistě není ta pravá doba na to, abyste se věnovali složitému vyřizování v bance, nehledě na to, že můžete přijít o celou řadu dobrých slevových akcí. Předvánoční období chce půjčku daleko akční než je půjčka v bance a takové možnosti vám nabízí nebankovní sféra.

Rychlá nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je úplně jiná než její kolegyně v bance. Poskytovatelé nebankovních půjček mají pro své klienty daleko větší pochopení a snaží se jim vyjít všemožně vstříc. Proto zejména v předvánočním období najdete v nabídce nebankovních společností speciální úvěrové produkty určené zejména na vánoční dárky. Velkou výsadou nebankovních půjček je zejména to, že si je vyřídíte poměrně rychle jen na internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku. Sjednání nebankovní půjčky vyžaduje pouze připojení k internetové síti a mobilní telefon po ruce. Nebankovní půjčka se také obejde bez jakékoli administrativy, nemusíte skenovat žádné doklady ani dokládat žádná potvrzení. Žádost o nebankovní půjčku podáte jen na webu společnosti, kde si chcete vzít půjčku. Zde je k tomuto účelu již předem připravený formulář, ten vyplníte, zadáte své identifikační a kontaktní údaje a nastavíte si výši požadovaného úvěru a dobu splatnosti. Jakmile kliknete na tlačítko odeslat, okamžitě se plně automatizovaný systém postará o rychlé zpracování úvěrové žádosti a vy jste obratem vyrozuměni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, pak na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté jsou peníze ihned vyplaceny na bankovní účet nebo v hotovosti, k čemuž slouží celá řada alternativních způsobů. Takovou rychlou půjčku si dokážete hravě sjednat i přímo v obchodním centru jen za pomoci svého mobilního telefonu, pakliže jste připojeni k internetové síti.

Sjednat půjčku

Půjčka na vánoční dárky

Specifickou sekcí nebankovních společností jsou půjčky na vánoční dárky, které slouží právě v adventním období k rychlému pokrytí aktuálního nedostatku financí. Zpravidla se jedná o malé půjčky kolem deseti tisíc korun, které spadají do rychlé kategorie mikropůjček, které si snadno vyřídíte kompletně online. U půjčky na vánoční dárky není nutné uvádět na co peníze použijete, jedná se o půjčku neúčelovou, takže můžete nakoupit cokoli, třeba i zahraniční dovolenou. Půjčky na vánoční dárky nabízí celá řada nebankovních poskytovatelů s rozdílnou úrokovou sazbou, proto je určitě dobré se nejprve s nabídkou seznámit a dle toho zvolit pro vás přijatelný produkt. Splatnost půjčky si nastavíte podle sebe  a podle výše samotného úvěru je rozložena na několik dní až týdnů. Některé nebankovní společnosti u tohoto typu půjček nahlíží do registru dlužníků, jiné dokáží tuto skutečnost akceptovat a jinde se zase setkáte s nutností doložení vašich příjmů. I z tohoto hlediska je třeba uvážit, který poskytovatel bude pro vás vhodný, abyste se zbytečně nesetkali se zamítavou odpovědí.

Půjčky na vánoční dárky jsou specifickým nebankovním produktem, avšak dříve než si ji sjednáte, dobře uvažte své možnosti, Nepouštějte se do zbytečných rizik a nikdy nenechte své závazky přerůst v nekonečné dluhy.