Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky nebankovní bez registru a zástavy

Potřebujete nutně půjčku? Zamítli vám žádost? Ať už je důvod jakýkoli, zřejmě jste zvolili nevhodnou společnost. Naštěstí je na trhu tolik úvěrových firem, že si opravdu dokážete poradit. Vždyť není nutné spoléhat se s penězi jen na banku, stejně kvalitní služby vám nabídnou i další renomované nebankovní společnosti, které jsou pro tradiční bankovní domy často velmi silnou konkurencí. Naplnit totiž podmínky bankovního úvěru nedokáže skutečně každý, a proto je zbytečné si s tím lámat v hlavu. Celkem často odchází klienti z banky s nepořízenou a pak právě své naděje na půjčku upínají v nebankovní sféře. Na jednu stranu se také ale není čemu divit. Striktní podmínky bankovních půjček a úvěrů jsou natolik přísné, že i podnikatelé s nimi mají kolikrát velký problém. Jakmile jste vedeni v registru dlužníků nebo nemáte z pohledu banky dostatečné příjmy, je zkrátka konec. Abyste si mohli v bance sjednat půjčku, musíte v prvé řadě vydělávat a mít za sebou bezchybnou finanční minulost. A to v dnešní nelehké době dodržet není jen tak. Navíc, pokud chcete jen malou půjčku v řádu tisícikoruny, banka vám kromě kreditní karty a kontokorentu nic jiného nenabídne. Možná bezúročné období na kartě má své výhody, ale jakmile peníze nevrátíte zpět na účet ve stanovenou dobu, zaplatíte poměrně tučné sankční poplatky. Je tedy na zvážení kdy a jak se vám půjčka vyplatí. Záleží samozřejmě také na okolnostech. Půjčit si pětistovku před výplatou není až tak velký problém jako vyživovat úvěr v řádu stovek tisíc korun.

Chci půjčku

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru naleznete v nabídce nebankovních společností a své využití nalézají zejména u klientů, pro které je z důvodu záznamu v centrálním bankovním i nebankovním registru dlužníků jakákoli bankovní půjčka nemožná. Možná, že jste ani nepočítali s tím, že byste ještě někde v seznamu mohli být vedeni jako dlužník, když už jste veškeré své závazky uhradili. Bohužel, splacení dluhu automaticky nevede k výmazu ze seznamu dlužníků. Tam si každá osoba několik let pobude. Z toho důvodu  je vždy dobré, před podáním úvěrové žádosti požádat o výpis, abyste věděli, jak na tom aktuálně jste. Do centrálního registru se totiž nedostanete jen díky nesplaceným půjčkám a spotřebitelským úvěrům. Vaše jméno se zde ocitne i tehdy, pokud včas nezaplatíte fakturu dodavatelům energií nebo telefonnímu operátorovi. Jistou vstupenkou je opožděná platba déle než tři měsíce a všechny částky nad 500 Kč. O výpis z registru můžete požádat jednoduchou SMS zprávou v příslušném tvaru a stejnou cestou dostanete za několik minut odpověď. Samozřejmě na příslušných webových stránkách můžete požádat o zaslání výpisu v elektronické nebo papírové podobě. Záleží jen na tom, jak moc na tuto informaci spěcháte. Pokud ale zjistíte, že jste v registru vedeni, je dobré pro půjčku zvolit takovou společnost, která dokáže tento fakt akceptovat. A věřte, že takových poskytovatelů není právě málo.

Půjčka bez registru rychle na účet

Rozsáhlou nabídku půjček bez registru od nebankovních společností naleznete převážně na internetu. K tomuto účelu je dobré využít online srovnávač půjček, kde po zadání vašich základních kritérií do systému okamžitě získáte seznam všech bankovních i nebankovních půjček aktuálně dostupných na trhu. Takovou službu je třeba velmi kladně ocenit. Kdybyste totiž měli obcházet jednotlivé pobočky s dotazem na půjčku, ztratili byste spoustu času i peněz. Navíc, byste si museli udělat volno v práci, přizpůsobit se otevírací době pobočky, čekat ve frontě dalších lidí, atd. protože nebankovní společnosti jsou si plně vědomi těchto nepříjemností, které mnoho klientů před složitým vyřizováním půjčky odradí, a proto nabízí kompletní služby v internetovém prostředí. Od podání žádosti až po výplatu peněz. Nemusíte ani vytáhnout paty z domu a peníze máte do několika málo minut na účtu. Obzvlášť, pokud požadujete jen nějakou drobnou částku v řádu jednotek či desítek tisíc korun. Tak malé půjčky totiž ani nevyžadují kontrolu registru dlužníků a riziko poskytnutého úvěru společnosti rovnou vyváží vyšší úrokovou sazbou. Zda se vám v konečném výsledku taková půjčka vyplatí je už na vás. Avšak některé společnosti nabízí v rámci různých akčních nabídek i možnost získání půjčky úplně bez poplatku zdarma.

Sjednat půjčku

Online půjčka bez zástavy

Nejrychlejším způsobem, jak získat peníze na účet je online půjčka. Její sjednání probíhá jen rychlou elektronickou cestou a nezdržuje vás žádným složitým papírováním. Po schválení žádosti, kterou podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, jsou peníze odeslány okamžitě na váš bankovní účet a nebo vyplaceny v hotovosti. Konkrétní podmínky půjčky se samozřejmě odvíjí také od její výše, ale u malých půjček nepotřebujete mít ručitele ani jinou formu ručení. Takové požadavky se týkají snad jen částek v řádu stovek tisíc či milionu korun, kdy je nutno ručit buď nemovitostí nebo případně další osobou jako ručitelem. Avšak nejčastěji jsou u nebankovních produktů využívány právě mikropůjčky a tam žádného ručitele nepotřebujete. Už ze zákona si musí každá finanční společnost předem ověřit platební schopnost žadatele a jak to učiní, je zcela na ni. Někdo k tomu využívá registry dlužníků, jiný na jejich kontrole netrvá a dokáže se spokojit jen s informací o vašich příjmech. Přitom nebankovní společnosti jsou ochotny akceptovat jakékoli pravidelné příjmy, nemusí se tedy jednat jen o příjmy ze stálého zaměstnaneckého poměru. Tím pádem je online půjčka bez registru snadno dostupná pro každého a jejich služby mohou plně využít i nezaměstnaní, lidé na sociálních dávkách, matky na mateřské, důchodci, studenti, začínající podnikatelé, atd. Rychlá půjčka bez registru tak pomůže v každé nenadálé finanční tísni.

Nebankovní půjčka bez kontroly regsitru je zpravidla dostupná 24 hodin denně i během víkendu, takže se na ni můžete kdykoli spolehnout. Nemusíte nikomu sdělovat na co získané peněžní prostředky využijete a jak s nimi naložíte je jen a jen na vás.