Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky pro lidi v Solusu

Potřebujete půjčku a přitom víte, že jste v Solusu? V dnešní tíživé době snad neexistuje člověk, který by si někdy nevzal jednu jedinou půjčku a dá se říci, že počet lidí, kteří si pořizují různé finanční produkty neustále roste. Někteří se pak v důsledku přeplácení půjček či úvěrů dostanou do situace, kdy nezvládají měsíční splátky, opozdí se s úhradou a ta jim zajistí evidenci v registru dlužníků Solus. Přitom v registru dlužníků Solus se můžete ocitnout nejen kvůli nesplacené půjčce, ale také nezaplacené faktuře za telefon, plyn nebo elektřinu. Jako dlužníka vás zde zaevidují neprodleně poté, co se opozdíte u prvních dvou plateb čerstvě sjednané půjčky a nebo když tři měsíce po sobě nezaplatíte složenky dodavatelů energie a  telefonního operátora. Seznam dlužníků eviduje veškeré částky nad 500 Kč. Jenomže, i když svoje závazky jednoho dne splatíte, registr dlužníků ponechává veškeré informace o vás ještě následující tři roky. V případě, že potom žádáte o půjčku, může nastat značný problém. Existuje nějaké řešení?

Banky a registry

Bankovní instituce při všech žádostech o úvěr jako prvotní zdroj informací o žadateli využívají jak bankovní tak i nebankovní registr dlužníků. Pokud jste zde vedeni jako bezproblémoví klienti finančních institucí, kteří řádně a včas hradí všechny svoje závazky, může vám banka nabídnout lepší úrokovou sazbu a jednodušší podmínky splácení celého úvěru. Pokud ale zjistí, že máte záznam v negativním registru, s žádostí o půjčku nepochodíte. Už jen samotný fakt, že jste dlužili vám snižuje bonitu na minimum. Větší šanci na úspěch ale máte v nebankovním sektoru, který se zaměřuje zejména na klienty pro něž je získání bankovního úvěru naprosto nemožné.

Nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní společnosti zpravidla posuzují každou žádost o půjčku na základě individuálních okolností, a tak jsou ochotny nad malým prohřeškem z minulosti zamhouřit oko. Je samozřejmé, že pokud zjistí, že patříte mezi předlužené jedince, kteří mají na svém kontě několik nesplacených závazků a je více než jasné, že další úvěr není ve vašich schopnostech splatit, půjčku vám neschválí. Tím chrání nejen sami sebe před rizikem, ale také chrání abnormální dluhovou zátěž klienta. V takové situaci je jen v jeho zájmu, že se mu dluhy nenavyšují. Někteří lidé se totiž snaží lepit dluh dluhem, půjčují si na splátky půjček, a tak takové jednání společnosti díky registru dlužníků snadno odhalí.

Sjednat půjčku

Jak si půjčit se záznamem v registru

Pokud máte záznam v registru dlužníků Solus a nejste neúměrně předluženi, pak můžete využít jisté možnosti, které nebankovní společnosti nabízí. Podle zákona je povinností každé úvěrové firmy ověřit si platební schopnost klienta, ale je jen na ní, jak to provede. Zda žádost posoudí jen z hlediska záznamu v registru nebo bude požadovat doložení příjmů žadatele anebo navíc přihlédne k individuálním možnostem zákazníka. Pokud nabídnete společnosti dostatečné záruky splacení odpovídající charakteru půjčky, budou na vás pohlížet jako na více důvěryhodného klienta, přestože máte záznam v registru.

Půjčky bez ručení

Záruky splacení se samozřejmě odvíjí od výše vypůjčené částky. Chcete-li si jen půjčit několik tisícovek do výplaty, bude doložení příjmu plně dostačující. Některé společnosti však vyžadují jen potvrzení od stálého zaměstnavatele, takže buď je dodáte sami a nebo si výši příjmů ověří společnost sama na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Jiné nebankovní společnosti jsou zase ochotny akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem, může se jednat o příjmy z brigády, výplatu mateřské, rodičovského příspěvku, důchodu, stipendia, sociálních dávek, podpory v nezaměstnanosti. Určitou šanci mají také začínající podnikatelé, kteří třeba nemají vůbec jak doložit svůj příjem. V případě, že požadujete úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc, lze k tomuto účelu zastavit nemovitost. Ta ani nemusí být ve vašem vlastnictví, stačí, když budete mí písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit pro účely poskytnutí půjčky. Nemáte-li ani nemovitost, může se za splacení půjčky zavázat třetí osoba jako spoluručitel. Možností je nespočet, záleží jen na tom, jakou konkrétní situaci řešíte, ale i se záznamem v registru Solus vám není cesta k půjčce natrvalo uzavřena.

Rychlá půjčka bez registru

Nebankovní společnosti se snaží vyřízení půjčky svým žadatelům co nejvíce usnadnit, a proto netrvají na nezbytné návštěvě kamenné pobočky společnosti. Je jim jasné, že nejblíže jsou svým klientům v prostředí internetu, kde je možné také půjčky bez sebemenší administrativní zátěže kompletně vyřídit, Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, vyplníte jednoduchý online formulář, ten odešlete a vzpětí jste informováni o schválení úvěru. Je-li vám půjčka přiklepnuta, dle okolností jste telefonicky kontaktováni operátorem zákaznického centra, se kterým dohodnete podrobnosti. Dle vašich požadavků je pak půjčka vyplacena na bankovní účet a nebo v hotovosti.

Půjčky pro lidi v Solusu jsou specifickou kategorií půjček bez kontroly registru dlužníků, které jsou doménou nebankovních společností. Záruku kvalitních služeb máte vždy u velkých renomovaných firem, které nepožadují poplatky předem. Půjčka bez registru vám pomůže vyřešit jakýkoli naléhavý finanční výdaj, půjčky jsou bezúčelové. Doba splatnosti se odvíjí od výše sjednaného úvěru a podmínek konkrétní úvěrové společnosti. Pokud si nejste jisti, zda jste evidováni v registru Solus, máte možnost za malý poplatek požádat o výpis.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.