Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky pro mladé

Hledáte možnosti půjček pro mladé rodiny či bezdětné nesezdané páry? Půjčit peníze si můžete v jakémkoli věku, pokud jste tedy starší 18-ti let. Avšak řada půjček je přizpůsobena konkrétní životní situaci a spíš se odvíjí od vašich příjmů než od věku. I jako senior si můžete sjednat půjčku máte-li odpovídající výši důchodu nebo můžete poskytnout jiné adekvátní záruky splacení. Mladí lidé na počátku své životní éry spíš ale řeší dlouhodobé půjčky, kterými chtějí financovat své bydlení a zařídit domácnost. Určitou pomocnou ruku v tomto směru nabízí některé banky, které přichází s úvěrovými produkty určenými zejména na bydlení pro mladé rodiny. Jenomže i taková obyčejná hypotéka vyžaduje alespoň minimální počáteční kapitál. V některých rodinách je tato částka financována rodiči, avšak i tady záleží na tom jak je rodina finančně situována. Pokud po celou dobu žila jen z průměrného platu, jen stěží dokáže utáhnout tak velkou sumu. Vzhledem k tomu, že i mladí lidé mají po absolvování škol jen malé úspory z různých studentských brigád a téměř žádné pracovní zkušenosti je předurčují k ne příliš vysokému platu v zaměstnání, bude ještě dlouho trvat než budou moci disponovat potřebnou sumou. Z toho důvodu jsou tedy i klasické bankovní půjčky pro mladé lidi nedostupné a lidé přemýšlí o jiném způsobu financování. Jisté možnosti nabízí nebankovní sektor, kde mohou i mladí lidé bez problému půjčku získat.

Chci půjčku

Bezúčelová půjčka

Bankovní půjčka je zpravidla vázána účelem poskytnutí peněžních prostředků. Sice tak možná získáte lepší úrokovou sazbu, ale na druhou stranu je nutno splnit i mnoho dalších podmínek. V bance si vás ponejprv proklepnou v bankovním i nebankovním registru dlužníků, takže pokud už máte někde nějaký vroubek, na bankovní půjčku můžete zapomenout. Do registru dlužníků se dostanete i jen díky nezaplacené faktuře telefonnímu operátorovi, nebo nezaplacená pokuta za parkování vás dovede až k exekuci. I když to jsou jen drobnosti, v případě žádosti o půjčku mohou nadělat pěknou paseku. Pokud jste tedy s půjčkou v bance nepochodili, pořád ještě máte šanci na úspěch a využít rozsáhlou nabídku nebankovních společností, které se také prioritně zaměřují na klienty, kterým jsou brány bankovních půjček zapovězeny. Možná u nebankovní půjčky oceníte i to, že většina z nich je bezúčelová, takže když si chcete půjčit třeba na auto, nemusíte si hned brát půjčku na pořízení automobilu. Prostě získanými peněžními prostředky je možno financovat cokoli, co je třeba.

Rychlá malá půjčka

Nebankovní půjčky se od svých bankovních kolegyň v mnoha parametrech značně liší. V prvé řadě nebankovní půjčka neklade na žadatele tak vysoké nároky a ke klientům je poměrně více benevolentní. Půjčit si můžete kolik chcete a kolik právě potřebujete. Půjčené peníze můžete investovat do bydlení, zařízení domácnosti, koupi auta, do dovolené, případně s nimi zaplatit dluhy. I mladých lidí se týkají exekuce, obzvlášť, pokud veškeré své finanční záležitosti neřeší včas a domnívají se, že všechno nějak dopadne. Někdy se také stane, že z důvodu stěhování upomínka přijde na starou adresu a ani o ní nemusíte vědět. Proto si na takové věci dávejte  pozor a snažte se dluhům vyhýbat. Pokud už je máte, může to spravit rychlá malá půjčka, která je především mladým lidem velmi nakloněna. Kvůli nebankovní půjčce nemusíte totiž nikam chodit do banky, vše zvládnete sami doma na internetu, případně máte-li chytrý telefon s připojením k internetové síti, pak můžete být kdekoli, třeba i v parku na lavičce.

Sjednat půjčku

Okamžitá online půjčka

Velkou výhodou nebankovní půjčky je nejen její rychlost a jednoduchost, ale také individuální přístup. Poskytovatelé půjček se  snaží přihlížet ke konkrétním potřebám klienta a vyjít mu všemožně vstříc. Samozřejmě, že také vždy záleží na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Určitě daleko snáz a lépe se vyřizuje malá půjčka, která nevyžaduje žádnou administrativu ani ručitele. Přeci jen u velmi vysokých úvěrů v řádu sta tisíc nebo milionu bude nutno finanční společnosti poskytnout adekvátní záruky splacení. Žádost o nebankovní půjčku podáte jednoduše přímo na webových stránkách společnosti, u níž si chcete půjčit. Zde je k tomuto účelu pro vás již předem připraven krátký formulář. V něm uvedete své základní identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Pokud potřebujete půjčit jen drobnou částku, třeba jen pětistovku do další výplaty, není problém. Stejné to je i v případě velké sumy, proto se neobávejte složitého vyřizování. U nebankovní půjčky vše probíhá naprosto hladce a bez zbytečných průtahů. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a ten vás během několika málo minut informuje o schválení úvěru. Je-li kladný, další kroky se odvíjí dle výše půjčky. U malé částky jsou vám peníze okamžitě vyplaceny na bankovní účet a nebo v hotovosti, naopak u velké půjčky budete kontaktováni pracovníkem úvěrové společnosti, abyste se dohodli na dalším postupu. U milionových částek bude nutno poskytnout záruky splacení a to buď formou ručení nemovitosti nebo další osobou jako spolužadatelem. Záruka splacení obnáší určité formality a i ty je třeba dořešit. Avšak potřebné dokumenty můžete poslat elektronicky nebo poštou, nebo je předáte kurýrovi u vás doma. Na všem se dá dohodnout a nalézt nejjednodušší řešení. Možnosti, co se týká půjček pro mladé, jsou opravdu neomezené, záleží jen na tom, co chcete financovat a kolik si chcete půjčit.

Půjčku si vždy sjednejte u velké certifikované společnosti, která poskytuje půjčky na základě jasné a transparentní smlouvy s férovými podmínkami. V rámci akční nabídky můžete třeba narazit i na lepší podmínky splácení.