Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky pro nezaměstnané na splátky bez doložení příjmu a bez 1 Kč

Přišli jste o práci a jste evidováni na úřadu práce? Takové období je po finanční stránce velmi náročné. Obzvlášť, pokud úspory jsou velmi mizivé a nedostali jste ani odstupné. Podpora v nezaměstnanosti se zdaleka nevyrovná ani výši běžného zaměstnaneckého platu, a tak váš životní standard postupně klesá. V případě, že neustále čekáte na novou pracovní příležitost a jste odkázáni jen na sociální dávky, počítáte doslova už každou korunu. Rozpočet domácnosti je napjatý k prasknutí, a když pak přijde nějaký nečekaný výdaj, nezbývá, než si vypomoci půjčkou. Pokud máte to štěstí a pomůže vám někdo z rodiny či přátel, můžete si vlastně půjčit potřebné finance bezúročně a ještě na půjčce ušetříte. Ale ne vždy najde taková půjčka kladnou odezvu, a tak se nakonec musíte spolehnout jen na vlastní schopnosti. V každém případě si můžete sjednat půjčku, samozřejmě adekvátně svým možnostem. Abyste se zbytečně nezadlužovali, vždy si půjčte jen tolik, kolik nezbytně nutně potřebujete a nepouštějte se do velkých úvěrů. Na druhou stranu, lidé bez práce to nemají při žádosti o půjčku dvakrát jednoduché a jejich možnosti jsou značně omezené. To však neznamená, že na požadované peníze nedosáhnete. Právě naopak. Stačí zvolit vhodnou úvěrovou společnost a chybějící finance jsou během chvilky u vás na účtu.

Chci půjčit

Půjčka pro nezaměstnané

Lidé bez práce jsou na poli půjček a úvěrů považováni za osoby bez doložitelného příjmu, které spadají mezi rizikovou klientelu. V takovém případě se úvěrové společnosti velmi obávají o návratnost svých vynaložených investic a toto riziko nedokáže vyvrátit ani vyšší úroková sazba. Pokud jste bez práce a pobíráte podporu v nezaměstnanosti, případně máte jen nějakou občasnou brigádu, věřte, že v bance s půjčkou neuspějete. Snad jen v případě, že vlastníte kreditní kartu nebo máte povolený kontokorent u běžného účtu, pak můžete své konto přečerpat do předem sjednaného limitu. Taková drobná malá půjčka od banky, kterou navíc splatíte ještě během bezúročného období jistě přinese svůj požadovaný efekt. Ovšem v případě, že podáte žádost o klasickou bankovní půjčku a nebudete moct doložit příjmy z trvalého zaměstnání, narazíte na zamítavý postoj banky. Ovšem tím vaše cesta k úvěru nekončí. Banky nejsou jedinou úvěrovou institucí na trhu, pořád je zde nebankovní sektor, který je připraven právě vám pomoci.

Půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní společnosti se všeobecně zaměřují na klientelu pro níž je půjčka v bance naprosto nedostupná. A lidé bez práce patří mezi ně. Z toho důvodu naleznete u nebankovních společností přímo sekci půjček pro nezaměstnané nebo je možno využít úvěrovou kategorii půjček bez doložení příjmu. U tohoto typu půjček není nutno dokládat potvrzení o vašich příjmech a daná společnost se spokojí jen s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech. To je dáno také tím, že vámi poskytnuté informace v elektronické žádosti o půjčku jsou zpracovány plně automatizovaným systémem a nevyžadují tedy žádné osobní jednání na kamenné pobočce úvěrové společnosti. Ve formuláři uvedete jen své jméno, příjmení a kontaktní údaje,a nastavíte si výši půjčky a dobu splatnosti. Obratem jste informováni o výsledku schvalovacího procesu prostřednictvím krátké SMS zprávy. Je-li odpověď kladná, peníze neprodleně odchází na váš bankovní účet, případně je možno požádat o vyplacení v hotovosti. K tomuto účelu některé nebankovní společnosti využívají různé alternativní metody, takže hotovost držíte v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Sjednat půjčku

Půjčka bez 1 Kč

Při akutním nedostatku financí hraje čas hlavní roli. Pokud vám schází peníze, potřebujete je nejlépe hned. Z toho důvodu nikdo nestojí o to, aby půjčku složitě vyřizoval týden a dokládal různé dokumenty a potvrzení. Všechny tyto administrativní bariéry lze odstranit, pokud využijete rychlé služby online půjčky. Tu si můžete sjednat neomezeně v kteroukoli denní či noční dobu, o víkendu i ve svátek. K jejímu sjednání nepotřebujete nic víc než mobilní telefon a připojení k internetové síti. Online půjčka tak nabízí možnost, jak si půjčit peníze i o víkendu. Jen musíte dát pozor, aby se jednalo o skutečnou online půjčku. Některé nebankovní společnosti sice umožňují sjednání půjčky online a žádosti schvalují i v sobotu a neděli, ale během schvalovacího procesu můžete narazit na požadavek odeslání jedné koruny z vašeho bankovního účtu na účet poskytovatele. Na tom není třeba vidět nic neobvyklého, jen je problém v tom, že celý proces sjednání půjčky se tak pozdrží. Ne všechny banky totiž provádí své peněžní transakce i o víkendu, a tak se může stát, že ze svého účtu sice odešlete jednu korunu, ale na účtu poskytovatele se zůčtují až s první platbou následujícího pracovního dne. To tedy znamená, že na své peníze budete čekat až do pondělí. Tím pádem taková víkendová půjčka již ztrácí svůj efekt. Některé nebankovní společnosti však nepodmiňují vyplacení peněžních prostředků vlastnictvím bankovního účtu a je možno si nechat peníze vyplatit v hotovosti. K vyzvednutí je máte připraveny za stejně dlouhou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní převod.

Pokud na peníze opravdu spěcháte nebo nemáte vlastní bankovní účet, pak využijte půjčku bez 1 Kč. Renomované nebankovní společnosti nabízí řadu úvěrových produktů, které jsou snadno dostupné i během víkendu a vyplatí vám rovnou hotovost.