Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky pro seniory bez nahlížení do registrů

Nedostatek financí si nevybírá a je akutní v každém věku. Peníze můžete potřebovat v sedumdesáti stejně jako ve dvaceti či čtyřiceti. Nikdy nevíte kdy vás může zaskočit nějaký nenadálý výdaj, přijde nečekaná složenka, vyúčtování energií, pokazí se spotřebič v domácnosti či auto vypoví své letité služby a nebo zcela jednoduše chcete odjet na svoji vysněnou exotickou dovolenou, kterou už plánujete po několik let. Vždy se prostě najde něco, co nesnese žádný odklad. Lidé v důchodovém věku už nemají prakticky spořit z čeho, výše starobního důchodu sotva tak pokryje životní měsíční náklady. Takže zbývají jen celoživotní úspory a ani účty nejsou bezedné. Jakmile se dostanou k nule, nezbývá než si vypomoci alespoň krátkodobou půjčkou. Její nízké splátky jistě v pohodě utáhnete. Půjčit si můžete v podstatě kolik chcete, výše úvěru není nijak omezena, avšak výši požadované částky budou také odpovídat podmínky splácení. Je celkem samozřejmé, že úplně jednoduše a snadno si sjednáte malou drobnou půjčku v řádu pětistovky či několika tisíc korun, kterou hravě i během několika málo dní splatíte. U velkých půjček zpravidla úvěrové společnosti vyžadují i nějakou formu ručení v adekvátní hodnotě. Chcete-li si tedy půjčit několik desítek či stovek tisíc korun, není to přímo nemožné, avšak zřejmě bude nutno zastavit nemovitost nebo mít spolužadatele o půjčku jako ručitele. V každém případě, úvěrový trh pamatuje i na seniory a nabízí jim řadu dobrých úvěrových produktů.

Chci půjčku

Půjčka pro důchodce

Pokud nejste v produktivním věku a pobíráte jen  starobní důchod, pak to neznamená, že byste si nemohli sjednat půjčku. Vždyť na druhou stranu, kolik lidí v dnešní době odchází do důchodu s exekucí na krku, protože po celou dobu zaměstnání nebyli schopni své závazky naplnit. Exekuce se týkají i výplaty důchodu a o exekuční srážky je tak důchod ponížen až do té doby než dojde k jejich úplnému splacení včetně tučných sankčních poplatků a celkových nákladů exekučního řízení. Menší zádrhel je možná v tom, že dlužná částka i po dobu splácení se neustále navyšuje o určitá procenta, takže je mnohdy efektivnější sjednat si rychlou půjčku a najednou celou exekuci vyplatit. Tím ušetříte určitě nemálo peněz, které lze využít i jinak. Pokud tedy přemýšlíte nad půjčkou a nedáte dopustit na tradiční prostředí bank, pak se připravte na to, že jako důchodce nemusíte s bankovní půjčkou právě uspět. Bankovní domy považují seniory za rizikovou klientelu u níž se obávají o návratnost svých vynaložených investic. Z toho důvodu půjčky poskytují jen do určité věkové hranice, s doložením příjmů a jen do určité výše. Vzhledem k těmto podmínkám není výjimkou, že jim řada lidí staršího věku kvůli nízkým důchodům nedokáže vyhovět. Řešení však existuje v nebankovní sféře, kde jsou ke klientům více benevolentní a zde se jeví jistá šance na úspěch.

Nebankovní půjčky pro seniory

I když jsou i u nebankovních společností senioři řazení mezi rizikovou klientelu, přeci jen se shledáte s možností prodloužené věkové hranice a to až 85 let. Tím pádem na nebankovní půjčku dokáže dosáhnout širší okruh žadatelů, avšak ve větší míře jsou poskytovány jen malé půjčky s krátkou dobou splatnosti. U nebankovních společností jsou úvěrové produkty rozděleny dle jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Naleznete zde i specifickou sekci půjček pro důchodce, která má již předem podmínky splácení nastaveny tak, aby jim dokázali vyhovět i starší lidé. Kromě toho mohou senioři využít i typické půjčky do výplaty, bez registru, bez doložení příjmu, apod. Všechny tyto nebankovní půjčky je možno si sjednat jen prostředí internetu bez sebemenšího papírování, bez ručitele a nutnosti cokoli dokládat. Právě tyto malé půjčky jsou pro seniory efektivním řešením jejich finanční krize. Výše vypůjčené částky odpovídá jejich možnostem a je zcela evidentní, že jsou schopni ji v dohledné době splatit. Riziko poskytnutého úvěru je však na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou, se kterou je třeba počítat. Ale na finančním trhu je možno nalézt i poskytovatele, u nichž je možno si sjednat první půjčku zdarma bez poplatku.

Sjednat půjčku

Půjčka bez nahlížení do registru

Záznam v registru dlužníků dokáže mnohdy při sjednávání půjčky nadělat pěknou paseku. S tímto problémem se potýkají velmi často nejen lidé v produktivním věku, ale nevyhýbá se ani seniorům. Vzhledem k tomu, že záznamy v registru dlužníků přetrvávají po několik let poté, co jste svůj dluh uhradili, není se vlastně čemu divit. Jestliže tedy jako senior máte evidenci v registru dlužníků, pak je třeba jako poskytovatele půjčky zvolit takovou společnost, která do registru nenahlíží vůbec a nebo je ochotna tento fakt akceptovat. Takové půjčky naleznete zejména u nebankovních společností, jelikož každá banka si všechny žadatele o půjčku důkladně lustruje. K výběru půjčky bez registru existuje přímo stejnojmenná kategorie půjček bez registru, kde si jistě najdete vhodný úvěrový produkt. Samotný výběr vám usnadní nejlépe online srovnávač půjček, kde po zadání vašich kritérií okamžitě vidíte půjčky a úvěry vhodné právě pro vás a to včetně podmínek, za kterých jsou půjčky poskytnuty. Mezi typické půjčky bez registru náleží zpravidla malé drobné online půjčky, které si kompletně sjednáte jen v rychlém prostředí internetu a peníze vám okamžitě vyplatí na bankovní účet. I jako senior se záznamem v registru dlužníků máte možnost sjednat si půjčku adekvátně svým možnostem a potřebám.

Než si na sebe vezmete další závazek, nejprve dobře uvažte, zda jste schopni půjčku pravidelně ze svých příjmů hradit. Sankce za nesplácení jsou poměrně vysoké a zbytečně tak  navyšují celkovou cenu za vypůjčenou částku.