Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky pro studenty

Potřebujete jako student půjčit peníze? Nechcete chodit za rodiči a kamarádi jsou na tom v podstatě úplně stejně jako vy? Nemáte už v okolí nikoho, kdo by vám alespoň krátkodobě vypomohl? V tom případě nemusíte zoufat, jelikož brány úvěrového trhu jsou vám otevřeny dokořán. Můžete čerpat jak půjčku od banky, tak i nebankovní společnosti. Ovšem každá z nich má své pro a proti, a v konečném výsledku záleží především na tom, kolik si chcete půjčit a co máte v úmyslu s poskytnutými peněžními prostředky financovat. Podle toho je třeba zvolit konkrétní finanční produkt. Pokud vám na běžné financování studia nestačí peníze z brigády, případně podpora od rodiny a je nutné uhradit školné, pak je vhodné popřemýšlet a zvolit takovou půjčku, která vás nechá v klidu vystudovat a splatíte ji až ze svých příjmů z trvalého zaměstnání. Avšak ani náhlý nedostatek financí vás nemusí zaskočit. I jako student si můžete půjčit jen pár drobných a využít široké možnosti půjček sjednaných na krátkou dobu. Ta je bezúčelová, takže peníze lze použít na cokoli. Třeba s ní zaplatíte ubytování, knihy, internet, koupíte jízdenku na MHD,… prostě cokoli, co nesnese žádný odklad. V povědomí mnoha lidí je statut studenta spojen s žádným nebo minimálním výdělkem, a proto se na první pohled zdá, že takový člověk nemůže získat půjčku. Avšak opak je pravdou, finanční společnosti mají připraveny i půjčky pro studenty.

Bankovní studentské půjčky

V téměř každé bance naleznete půjčky pro studenty, jelikož studenti vysokých škol jsou pro bankovní instituce velmi zajímavou cílovou skupinou a to především s ohledem do budoucna. V jejich nabídce naleznete různá studentská konta a celou řadu dalších benefitů. Přestože studenti většinou nemívají žádné příjmy, banky mají o ně zájem a přímo jim zřizují speciální nabídky. Můžete si sjednat například půjčku na financování studia a splátky odložit až na dobu, kdy vystudujete. V tomto případě je ale nutno bance doložit všechny doklady o tom, že jste všechny poplatky spojené se studiem uhradili. Některé banky ale také vyžadují ručitele, což bývají zpravidla rodiče studenta. Bankovní studentské půjčky vám poskytnou několik desítek či stovek tisíc korun, a jejich splatnost je rozložena na několik let.

Krátkodobé nebankovní půjčky pro studenty

S nabídkou půjček pro studenty nejsou ale ani nebankovní společnosti nijak pozadu. Ty se zaměřují především na krátkodobé úvěry, jejichž cílem je i studentům okamžitě poskytnout chybějící peněžní prostředky. Kdybyste totiž potřebovali třeba jen tisícovku, v bance s takovou žádostí nepochodíte. Proto i tyto nebankovní půjčky hrají v životě studenta dost podstatnou roli. Sice jsou někde zpoplatněny vyšší úrokovou sazbou, ale doba splatnosti je rozložena na několik dní, případně měsíc až dva. Takové podmínky umožňují studentům rychlý obrat v jejich osobních financích a pomohou rychle naplnit jejich finanční potřeby. K výběru vhodné půjčky můžete využít různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu, kde si jednoduše porovnáte úrokovou sazbu, dobu splatnosti a případně další benefity, které společnosti nabízí. Některé firmy mají také první půjčku zdarma, takže splatíte přesně tolik peněz, kolik jste si půjčili.  

Chci půjčit

Online půjčka na účet nebo v hotovosti

Nebankovní poskytovatelé půjček jsou při sjednání úvěru poměrně akční a snaží se klientům vytvořit takové podmínky, aby požadované peníze získali co nejrychleji. Proto nabízí své půjčky na internetu, kde také celou záležitost vyřídíte doslova za pár minut. Na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, zde uvedete své jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu a žádost odešlete. Ta je následně ihned zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení půjčky. Není nutno nic dokládat, půjčka vás nezatěžuje žádnou zbytečnou administrativou. Jakmile je rozhodnuto o schválení půjčky, obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Tím pádem stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a peníze ihned odchází na váš bankovní účet. A nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti. K tomuto účelu slouží i různé alternativní metody, kdy si stačí pro peníze dojet k nejbližší čerpací stanici, případně zajít do trafiky. Zde vám hotovost předá do ruky na základě elektronického kódu obsluha platebního terminálu. Vše probíhá v naprosté anonymitě a nikdo nemá nejmenší tušení o tom, že vám vyplácí peníze z půjčky. Vzhledem k tomu, že celé vyřízení úvěru probíhá jen rychlou elektronickou cestou, můžete si půjčku sjednat kdykoli po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu. Automatizovaný systém je v neustálém provozu.

Půjčka pro studenty vás zachrání kdykoli a pomůže vám hned uhradit veškeré výdaje spojené se studentským životem doma i v zahraničí. V případě půjčky sjednané krátkodobě si můžete její splatnost také prodloužit. I když má studentská půjčka svá specifika, není problém kdykoli využít jejich služeb. U některých finančních společností stačí podat žádost jen prostřednictvím SMS zprávy nebo přes sociální sítě. S mobilním telefonem a připojením k internetu je i půjčka neustále s vámi.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.