Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Půjčky pro začínající OSVČ

 

Máte v ruce ještě novotou vonící živnostenský list a plni elánu se chcete pustit do práce? Chybí vám ale dostatečně vysoký vstupní kapitál? Marně přemýšlíte, jak podnikání rozjet, abyste konečně mohli začít vydělávat? Chtělo by to “založit”? Takové otázky napadají nejednoho začínajícího podnikatele a prvopočátky většiny osob samostatně výdělečně činných skutečně nejsou jednoduché. Perfektní nápad, který se vám zrodil v hlavě musíte také něčím financovat. Jedině tak se dopracujete k úspěchu. Pro nastartování vašeho podnikatelského záměru můžete využít půjčky pro začínající podnikatele, které naleznete jak v bankovním, tak i nebankovním sektoru. Přiměřeně vysokou půjčkou zajistíte bezproblémový chod firmy, která musí po všech stránkách obstát v silné konkurenci. Bude-li šlapat, půjčku v pohodě splatíte. Úvěry pro začínající podnikatele se dělí na krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé. Charakter úvěru samozřejmě zvolíte dle toho, jaký máte konkrétní plán. Máte-li vše promyšleno a dobře propočítáno, můžete směle podat žádost o půjčku. Řada investičních společností je vám příznivě nakloněna.

Půjčka v bance pro OSVČ

Někteří začínající podnikatelé volí v otázce financí konzervativní přístup a při založení podnikatelského účtu v bance rovnou podají žádost o půjčku. V tomto případě ale musíte počítat s větší časovou náročností a poměrně rozsáhlým administrativním procesem, než vám půjčku schválí. Kromě dokladů potvrzujících vaše podnikání, bývá většinou základem úspěchu perfektně propracovaný podnikatelský záměr. Jestliže banku nápad zaujme, určitě vás podpoří. Další rozhodným kriteriem při schválení úvěru je prokázání bezdlužnosti na sociálním a zdravotním pojištění a vůči finančnímu úřadu. U vyšších úvěrů je rovněž požadována zástava nemovitosti, případně můžete ručit přímo pořizovanými věcmi (stroje, zařízení, atd.). Získat úvěr v bance není pro začínající podnikatele vůbec jednoduché. Úrokové sazby jsou stanoveny na základě individuálního posouzení vaší žádosti. U dlouhodobých úvěrů může být splatnost rozložena až na 20 let.

Snadná nebankovní půjčka pro OSVČ

V nebankovním sektoru mají začínající podnikatele doslova zelenou, jelikož mohou vybírat z celé škály úvěrových produktů. I podnikatelé si mohou totiž sjednat běžně dostupnou spotřebitelskou půjčku bez dokládání účelu použití. Půjčit si můžete kolik peněz právě potřebujete, výše úvěru není nijak omezena. U některých vybraných investičních společností se setkáte s požadavkem ručení ať už nemovitostí či třetí osobou. Tato podmínka se však týká zpravidla jen vysokých částek, to znamená, že získat úvěr v řádu statisíců či milionů není pro podnikatele u nebankovních subjektů nemožné. I jako podnikatel si lze sjednat půjčku v minimální výši, třeba tisícovku, která má dobu splatnosti v krátkodobém horizontu 30 dní. Tyto půjčky jsou ihned dostupné na internetu.

Chci rychlou půjčku

Okamžitá online půjčka

Chcete-li mít okamžitý přístup k penězům na pokrytí nezbytných výdajů, stačí jen sednout k počítači a sjednat si rychlou půjčku. Nemusíte zbytečně ztrácet čas chozením na kamennou pobočku investiční společnosti a složitě nic vyřizovat. I když máte například dluhy a různé nedoplatky, není tento fakt zásadní překážkou ke schválení úvěru. Nebankovní společnost stejně posuzuje každou podanou žádost individuálně, a tak svoji bonitu značně navýšíte, pokud doložíte pravidelný měsíční příjem. Jste-li schopni půjčku splatit, pak máte úvěr na dosah. Žádost o rychlou půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, vyplníte jednoduchý online formulář a jakmile jej odešlete, obratem jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Vše probíhá prostřednictvím plně automatizovaného systému, nikde není žádná časová prodleva. Je-li vám půjčka schválena, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet, případně lze využít alternativní způsoby výběru hotovosti. Online půjčka je dostupná v kteroukoli denní i noční dobu, 7 dní v týdnu. V případě nejasností máte k dispozici neustálou podporu na telefonu nebo online chatu.

Začínající podnikatelé to nikdy nemají v začátcích svého podnikání právě jednoduché, proto je velmi důležité, kromě pracovního nadšení, reálně zvážit  finanční stránku celého projektu. Pamatujte, že každá půjčka je závazek, který musíte jednoho dne splatit.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.