Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlá online půjčka

Potřebujete rychle peníze a banka vám nijak nepomůže? Nevíte, kde si rychle půjčit? Možná to tak na první pohled nevypadá, ale vyhovět standardním podmínkám banky při sjednání půjčky opravdu nedokáže každý. Jste-li momentálně bez práce nebo za sebou máte špatnou finanční minulost v podobě nesplacených dluhů, už jen tento fakt snižuje vaši bonitu na totální minimum. Banky si totiž důkladně prověřují každého klienta a jakmile zjistí, že je vaše osoba evidována v bankovním i nebankovním registru dlužníků, je vidina na rychlou půjčku ta tam. A i kdybyste registrem prošli, musíte doložit své příjmy ze zaměstnání, takže pokud vám schází peníze proto, že momentálně pobíráte podporu v nezaměstnanosti nebo jste na sociálních dávkách, spadáte pro banku do kategorie rizikových klientů a těm prostě banky půjčky neposkytují. Avšak není třeba zoufat. Na úvěrovém trhu působí nespočet dalších finančních společností, které jsou připraveny vám okamžitě pomoci v jakékoli finanční tísni. A dokonce mají podmínky u půjček předem nastaveny tak, aby jimi prošli i klienti, pro které je půjčka v bance naprosto nemožná. Jen jako svého potenciálního věřitele musíte zvolit vhodnou společnost. Konkurence je veliká a boj o zákazníka velmi tvrdý, proto se nejprve porozhlédněte co kdo nabízí a teprve potom vybírejte. Sjednat si hned první půjčku, co vám díky nejrůznějším reklamním sloganům utkví v paměti nemusí být právě pro vás výhodné.

Nebankovní půjčka

Nebankovních společností se nemusíte nijak obávat. Na trhu působí řada velkých certifikovaných firem, které vás jistě přesvědčí kvalitou svých služeb. Půjčky poskytují zásadně na základě jasné transparentní smlouvy, bez poplatku předem a s férovými podmínkami. S jejich výběrem vám jistě pomohou různé online srovnávače a kalkulátory půjček na netu, kde po zadání vámi požadovaných kritérií máte okamžitý přehled o aktuálně dostupných úvěrových produktech. Nebankovní půjčky, co se týče nabídky, se mezi sebou dost zásadně liší, a tak v prvé řadě musíte uvážit k čemu půjčku potřebujete a co chcete jejím prostřednictvím financovat. Je jasné, že když vám chybí pár tisícovek před výplatou, nebudete si kvůli tomu vyřizovat statisícový úvěr na rekonstrukci bydlení nebo pořízení nemovitosti, ale využijete rychlou mikropůjčku. Prostě každá situace v životě má také odpovídající typ půjčky a dle toho jsou rozděleny do jednotlivých kategorií: půjčky před výplatou, bez kontroly registru dlužníků, bez příjmu, se zástavou, na mateřské, pro seniory, podnikatele, atd. Není výjimkou, že můžete také narazit na výhodnou akční nabídku, která dokáže celkovou cenu za půjčku srazit až na totální minimum. Nevyužít ji by určitě byla velká škoda. Proto věnujte samotnému výběru půjčky dostatečnou pozornost a teprve na základě průzkumu trhu zvolte půjčku s nejlepšími podmínky jen a jen pro vás.

Chci půjčku

Rychlá online půjčka

Poskytovatelé nebankovních půjček jsou si plně vědomi toho, že v krizových finančních situacích je rychlost pro klienty prioritou. Z toho důvodu se snaží dobu sjednání zkrátit na co nejkratší dobu. Pokud poskytovatel půjčky vyžaduje návštěvu kamenné pobočky a zdlouhavé administrativní úkony, taková půjčka nikoho neosloví a klient dá přednost jiné rychlejší konkurenční nabídce. Navíc omezená otevírací doba časovou náročnost úvěru jen zbytečně protahuje. A právě proto nebankovní společnosti nabízí své produkty daleko víc efektivním způsobem a umožňují kompletně celé sjednání půjčky jen v prostředí internetu. Vše vyřídíte pohodlně doma a navíc nemusíte ani skenovat žádné doklady a nikde shánět ručitele. Vše proběhne rychlou elektronickou cestou, která umožní sjednat si půjčku kdykoli, kdy ji právě potřebujete. Ve dne v noci, během několika málo minut může být půjčka vaše  a váš problém s penězi okamžitě vyřešen. K úspěšnému schválení půjčky potřebujete pouze mobilní telefon a připojení k internetu, takže máte-li chytrý smartphone, vyřídíte si půjčku kdekoli na cestách všude kde je dostupný internetový signál. Online půjčka funguje i o víkendu nebo ve svátek.

Online půjčka na účet nebo v hotovosti

Žádost o rychlou online půjčku podáte rovnou na webových stránkách společnosti kde je pro vás již předem k tomuto účelu připraven krátký interaktivní formulář. Ten vyplníte, zadáte své identifikační údaje, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si zvolíte částku, kterou chcete půjčit a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, obratem v řádu několika málo minut budete vyrozuměni o schválení půjčky. Bude-li odpověď příznivá, současně na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a peníze ihned odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Nemusíte nic dokládat, vše probíhá rychlou elektronickou cestou. Nebankovní společnosti jsou sice povinny dle zákona si ověřit vaši platební schopnost, ale je zcela na nich, jak to učiní. Někde půjčku schvalují na základě náhledu do registru dlužníků, jinde požadují informaci o vašich příjmech. Avšak ani to nemusí být zásadní překážkou při schválení půjčky. Každá žádost je schvalována individuálně, takže pokud společnost náhledem do registru zjistí, že máte všechny dluhy již uhrazeny a vaše osoba zde přetrvává jen z důvodu několikaleté evidence, dokážou nad vámi přimhouřit oko. Záleží také na tom, o jak vysokou půjčku žádáte. U velmi malých mikropůjček se nikdo registrem nezdržuje a půjčí vám jen za cenu vyššího úroku a kratší doby splatnosti. Samozřejmě, že pouze za předpokladu, že nejste zadluženi až po uši a nepohybujete se na pokraji dluhové pasti. Solidní nebankovní společnosti totiž pečlivě dodržují zásady zodpovědného půjčování a snaží se své klienty ochránit.

Rychlou online půjčku můžete použít na financování jakýchkoli nenadálých výdajů, půjčka je neúčelová. Pokud žádáte o půjčku opakovaně, pak další žádost je možno podat jen prostřednictvím rychlé SMS zprávy v příslušném tvaru. Pokud jste předchozí úvěr splatili řádně a včas, může vám společnost úvěr i navýšit a nabídnout lepší podmínky splácení. Řada nebankovních společností poskytuje také první žadatelům půjčku zdarma bez poplatku.