Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlá půjčka bez ručení

Hledáte rychlou půjčku? Není problém, ale musíte vědět, kam se pro ni vydat. Rovnou si ušetřete zbytečnou cestu do banky, jelikož administrativní náročnost celého procesu sjednání úvěru vás brzy odradí. I kdybyste byli maximálně trpěliví, bankovní instituce vám jen tak půjčku neposkytnou. Pokud na peníze opravdu spěcháte natolik, že nesnesou žádného odkladu, obraťte se na nebankovní společnosti. U nich si půjčku vyřídíte jedna dvě. Samozřejmě, že máme na mysli pouze solidní renomované úvěrové společnosti, které jsou pro vás zárukou kvality poskytovaných služeb. Jejich klienty se často stávají lidé, pro něž je získání úvěru v bance naprosto nemožné. Ať už je důvod jakýkoli, přeci jen soukromé společnosti jsou daleko více benevolentní, a tak bez problému poskytují také půjčku bez ručení.

Nemáte ručitele? Nevadí

Jen málokterá půjčka dnes vyžaduje ručení nemovitostí, movitou věcí nebo třetí osobou. Přitom se nemusí jednat jen o nějaké malé částky, některé finanční společnosti jsou ochotny vám půjčit i v řádech desetitisíců. U takových půjček je většinou ale nutné předložit doklad totožnosti, potvrzení o výši příjmu a nebo daňové přiznání.

Nebankovní půjčka bez ručitele zpravidla spadá do klasické kategorie mikropůjček, které vám vždy pomohou překlenout jakýkoli nečekaný výdaj. Sem spadají různé drobné půjčky před výplatou, půjčky na vánoce, na dovolenou, atd., jež vám zajistí okamžitý přístup k peněžním prostředkům. Malé půjčky jsou snadno dostupné v prostředí internetu, tudíž odpadá jakákoli návštěva kamenné pobočky společnosti.

Chci půjčku bez ručení

Rychlou online půjčku bez ručitele si sjednáte přímo na webových stránkách poskytovatele. Vzhledem k tomu, že celé vyřízení půjčky probíhá pouze elektronickou cestou, není nutno skenovat žádné doklady. Nebankovní společnosti využívají ke zpracování žádosti plně automatizovaný systém a případnému záznamu v registru dlužníků nepřikládají žádný podstatný význam. Peníze z půjčky jsou vyplaceny na bankovní účet a nebo si je můžete vyzvednout v hotovosti. Někde ani nevyžadují číslo bankovního spojení a přesto během chvilky držíte hotovost přímo v ruce.

Nebankovní půjčka bez zástavy

Abyste získali půjčku, nemusíte mít žádného spolužadatele, který by byl pro danou firmu zárukou splacení úvěru. I když žádáte o úvěr v řádu desítek tisíc, není absence ručitele známkou vaší nízké bonity. Pokud jste například u nebankovní společnosti splatili první půjčku řádně a včas, v případě opakované žádosti vám firma sama nabídne daleko vyšší částku, jelikož si vás napoprvé ověřila jako spolehlivého klienta. Není nejmenší důvod k tomu, abyste takové příležitosti nevyužili. Zástava je zpravidla nutná u některých účelových půjček nebo hypotečních úvěrů. Zde můžete ručit samotnou nemovitostí, případně pozemkem. Avšak ani tady nemusí být nemovitost výhradně ve vašem vlastnictví. Stačí jen souhlas vlastníka, že nemovitost použijete k ručení svého úvěru.

Nebankovní půjčku bez ručení může získat každý žadatel starší 18-ti let. Při výběru konkrétní půjčky pečlivě zvažte všechny podmínky za jakých je poskytnuta a dobře posuďte své reálné možnosti. Nepouštějte se do žádných rizik, které by se vám v budoucnu právě nemusely vyplatit. Férové půjčky jsou samozřejmě poskytovány bez poplatku předem.  

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.