Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlá půjčka ihned bez volání

Chtělo by to rychlou půjčku jako sůl, ale marně tápete v tom, kde ji vzít? Máte špatnou zkušenost s voláním na různé předražené telefonní linky? Solidní poskytovatel po vás nikdy nebude chtít žádné informace jen po telefonu a už vůbec ne poplatky předem. Bohužel, i tací se na úvěrovém trhu občas vyskytnou, a proto je třeba se mít před nimi na pozoru. Skutečně férovou půjčku si dokážete hravě sjednat i bez volání. Jak na to? Jednoduše, v prvé řadě se zaměřte na samotnou firmu, která půjčku poskytuje. O půjčku nemusíte žádat jen v bance, existuje spoustu nebankovních společností, které nabízí služby na velmi kvalitní úrovni. Pokud mezi nimi najdete takovou, která má svůj certifikát, má řadu let působnosti již za sebou, dbá na zodpovědné půjčování a předloží vám smlouvu s transparentními podmínkami, pak není co řešit. Využít takových služeb je rozhodně na místě. Nebankovní společnosti totiž nabízí půjčky s daleko jednoduššími podmínkami než banky. Ty si zakládají nejen na zdlouhavé administrativě, ale také si do sebemenšího detailu proklepnou každého klienta. K tomu využívají bankovní i nebankovní registry dlužníků, požadují potvrzení o příjmech z klasického zaměstnání a perfektní platební morálku. Jenomže ne každý dokáže tak náročné podmínky naplnit a už vůbec ne lidé v exekuci nebo insolvenci. Řada žadatelů proto odchází z banky s nepořízenou a neví, kam se pro půjčku mohou ještě vydat.

Rychlá půjčka bez registru

Každá nebankovní společnost se snaží vyjít svým zákazníkům vstříc a má pochopení pro řadu problematických situací, v nichž se jejich klienti nacházejí. Jen samotná evidence v registru dlužníků je pro mnoho lidí velkou překážkou ke sjednání úvěru a dokáže nadělat spoustu problémů. Přitom do registru se dostanete kolikrát ani nevíte jak. Nemusí hned jít o opožděné splátky půjček, ale stačí nezaplatit tři měsíce po sobě faktury dodavatelům energií nebo telefonnímu operátorovi a už evidují každou pohledávku nad 500 Kč. V takových situacích pak zůstává jako jediné řešení půjčka bez registru, kterou poskytují finanční společnosti, jež dokážou tolerovat i záznam v registru. K tomu přispívá i fakt, že máte už všechny dluhy uhrazeny a vaše jméno přetrvává v registru jen z důvodu několikaleté evidence. Nebankovní společnosti totiž oproti bankovním domům posuzují každou žádost individuálně a tím pádem se podstatně zvyšuje vaše šance na získání půjčky. Absence kontroly registru dlužníků dokáže celý proces sjednání půjčky také podstatně zkrátit, takže půjčku si vyřídíte velmi rychle.

Chci půjčku

Online půjčka na účet nebo v hotovosti

Čas hraje u půjčky velmi podstatnou roli, a proto jsou mezi klienty v prvé řadě vyhledávány  půjčky, které si dokážete vyřídit během chvilky. Takové požadavky splňuje zejména online půjčka, kterou si kompletně sjednáte na internetu. Tím je časová náročnost zkrácena na totální minimum. Nemusíte nikam volat a nejste závislí na provozní době zákaznického centra. Navíc k půjčce není třeba cokoli dokládat, obzvlášť malé půjčky v řádu několika málo tisícikorun se obejdou bez jakéhokoli ručení. Avšak na druhou stranu v některých případech je riziko takto poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Je tedy jen a jen na vás, zda na takové podmínky přistoupíte či nikoli. Záleží na konkrétních možnostech a také na tom, co chcete půjčkou financovat. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde k tomuto účelu mají firmy zřízen krátký formulář. Ten vyplníte (jméno, příjmení, kontaktní údaje) a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile kliknete na tlačítko odeslat, okamžitě zahájíte schvalovací proces půjčky. O ten se postará plně automatizovaný systém, proto není problém, abyste byli o výsledku obratem informováni. Jelikož vše probíhá pouhou elektronickou cestou, můžete o půjčku požádat kdykoli, třeba i v sobotu o půlnoci. Jakmile vám půjčku schválí, na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Tím stvrdíte svůj skutečný zájem o půjčku a zároveň dáte pokyn k tomu, aby vám byly vyplaceny peníze. Můžete si zvolit dva způsoby: buď klasickým převodem na bankovní účet a nebo rovnou výplatou v hotovosti. Ani u druhé alternativy však nedochází k žádné časové prodlevě. Peníze máte připraveny k vyzvednutí třeba na čerpací stanici a nebo si pro ně můžete zajít do trafiky. Případně vám některé společnosti vyplatí hotovost přímo u nich na pobočce. To vše bez jakéhokoli volání, kdy ani pomalu nevíte s kým hovoříte.

Půjčka ihned k dispozici

Rychlá půjčka vyplacená ihned je zpravidla malá půjčka, která se může pohybovat od pětistovky nahoru. Konkrétní výši půjčky si určíte sami, to znamená, že vás nikdo nenutí, abyste se zbytečně zadlužovali a zavazovali se tak k něčemu, co ani nevyužijete. Vzhledem k tomu, že je možno takovou půjčku sjednat pouze elektronicky, nikdo vás nezatěžuje žádnou zbytečnou administrativou. Nemusíte nic dokládat ohledně zaměstnání či příjmů a některé firmy ani nenahlíží do registru dlužníků. To je dobré zejména pro klienty, kteří potřebují okamžitou finanční výpomoc a přitom třeba mají ještě nesplacenou exekuci. Na rychlou online půjčku v pohodě dosáhnou i lidé, kteří jsou v bance zařazeni mezi problémové klienty. Jedná se o nezaměstnané, matky na mateřské, lidi na sociálních dávkách, důchodce, studenty, začínající podnikatele, atd. Takoví lidé nemají žádný příjem odpovídající klasickému zaměstnání a z toho důvodu jsou považováni za velmi rizikovou skupinu. Pokud patříte mezi ně, neztrácejte zbytečně čas žádostí o bankovní půjčku a rovnou se obraťte na nebankovní sektor, kde určitě naleznete půjčku dle svých potřeb a požadavků.

Půjčka bez volání je určitou formou půjčky poskytnuté na krátkou dobu. Zpravidla se jedná o několik dnů až jeden měsíc. U některých společností se můžete setkat s možností poskytnutí první půjčky zdarma bez poplatku, což rozhodně stojí za uvážení. Pokud první půjčku řádně a včas splatíte a žádáte o půjčku opakovaně, lze tak učinit již jen odesláním krátké SMS zprávy nebo prostřednictvím sociální sítě. Rychlá půjčka je bezúčelová a vyplacené peněžní prostředky tak můžete použít na cokoli.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.