Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlá půjčka na cokoliv

Neúčelová půjčka neboli také půjčka na cokoliv patří k poměrně oblíbeným finančním produktům na trhu. To je dáno zejména faktem, že nemusíte uvádět, na co peníze z půjčky použijete. Vyplacení úvěru tedy není podmíněno koupí žádného konkrétního spotřebiče do domácnosti, auta nebo financování bydlení. Získané peněžní prostředky lze využít i na každodenní výdaje. A právě na ty vám účelová půjčka nijak nepomůže.  Máte-li právě hluboko do kapsy a potřebujete financovat něco, co nesnese žádný odklad, případně jste jenom nevyšli do další výplaty, máte jedinečnou příležitost využít právě půjčku na cokoliv. Čerpání neúčelové půjčky je daleko jednodušší než půjčky účelové. Půjčit si můžete kolik chcete, hranice půjčky na cokoliv není nijak omezena. Ovšem samozřejmě, že od konkrétní výše sumy se budou odvíjet také podmínky daného úvěru. Pro půjčku můžete do banky a nebo se lze porozhlédnout v nebankovním sektoru. Komu dáte přednost?

Chcete půjčku od banky?

Jestliže pro vás představuje bankovní půjčka symbol tradičního úvěrového produktu, můžete navštívit kamennou pobočku a podat žádost. Dopředu ale počítejte se značnou administrativní zátěží a také s tím, že si vaši osobu řádně prověří. Požádat o půjčku v bance má smysl jedině tehdy, pokud máte bezchybnou platební morálku (a tudíž patříte mezi důvěryhodné klienty), potřebujete půjčit vyšší částku a nechcete uvádět účel, na co peníze využijete. Naopak, jestliže požadujete půjčku v řádu jen několika tisíc, u banky nejspíš ani nepochodíte. V takovém případě máte ale šanci u nebankovních společností, které jsou ke svým žadatelům poměrně benevolentní.

Nebankovní půjčka na cokoliv

Nebankovní půjčka na cokoliv nabízí široké možnosti využití peněžních prostředků. Jako bezúčelovou půjčku si můžete sjednat úvěr třeba na rekonstrukci bydlení, na dovolenou, na pořízení nového spotřebiče do domácnosti a nebo i na pokrytí běžných rodinných výdajů. Půjčka na cokoliv je tak snadno dostupná všem žadatelům, u kterých si úvěrová společnost ověří jejich schopnost půjčku splatit. A to i přesto, že máte záznam v registru dlužníků. Pokud disponujete pravidelným měsíčním příjmem a nebo můžete společnosti poskytnout jiné záruky splacení úvěru (ručení nemovitostí, třetí osobou,…), pak máte pořád šanci na úspěšné vyřízení vaší žádosti.

Sjednat půjčku na cokoliv

Rychlá bezúčelová půjčka

Mezi klienty jsou rychlé bezúčelové půjčky velmi často využívány jako okamžitý zdroj finančních příjmů. Určitou kategorii tvoří krátkodobé úvěry, které mají jako tzv. mikropůjčky své specifické podmínky. Půjčí vám třeba jen pětistovku do výplaty, avšak peníze obdržíte doslova obratem. Takovou půjčku si můžete sjednat přímo na internetu, takže máte-li chytrý telefon s připojením k internetové síti, půjčku vyřídíte kdekoli. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, vyplníte jednoduchý online formulář, který následně ihned projde schvalovacím procesem. Pokud je vám půjčka schválena, peníze okamžitě odchází na bankovní účet a nebo je máte ihned k dispozici v podobě hotovosti. Nebankovní společnosti často u tohoto druhu půjček nabízí i různé benefity navíc, například poskytují první půjčku zdarma nebo vám peníze vyplatí v nejbližší trafice či na čerpací stanici. Celý proces sjednání půjčky se obejde bez jakékoli administrativy.

Doba splatnosti u půjčky na cokoliv v každém případě závisí na výši půjčené částky. Čím víc peněz si půjčíte, tím déle budete svoji půjčku splácet. Při dlouhodobé splatnosti se vám může podařit dosáhnout na zajímavou úrokovou sazbu. U krátkodobých finančních produktů činí doba splatnosti zpravidla 30 dnů, u dlouhodobých úvěrů třeba až 20 let.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.