Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlá půjčka na notářský zápis

Zaměstnavatel nevyplatil výplatu v řádném termínu a vy jste již vyčerpali všechny rezervy? Nebo je nutné financovat opravu spotřebiče v domácnosti? Řešením je rychlá, diskrétní půjčka, se kterou vše lehce zvládnete.

Rychlá a snadná půjčka

Půjčku na notářský zápis může získat každý občan České republiky starší 18-ti let. Řídí se dle občanského zákoníku a poskytují ji jak banky, tak i soukromé společnosti. Jestliže chcete získat úvěr u banky, počítejte dopředu s tím, že vás prověří v registru dlužníků a celá administrativa bude o něco zdlouhavější. Naopak půjčka sjednaná u investiční společnosti je záležitost zpravidla několika minut. Tyto společnosti nezajímají žádné registry, ani potvrzení od zaměstnavatele, pro ně je půjčka zajištěna notářským zápisem.

Půjčka na notářský zápis

Notářský zápis je nejrychlejší prostředek jak zajistit, aby veškeré závazky vyplývající ze smlouvy byly splněny. Proto uzavření úvěrové smlouvy formou notářského zápisu je pro soukromé agentury dostatečnou jistinou splacení půjčené částky. Notářský zápis je listina, jejímž obsahem je závazek dlužníka, že ve stanovené lhůtě splatí uvedenou částku pod pohrůžkou následné exekuce jeho majetku. Je tedy velice efektivním a rychlým řešením tíživé finanční situace.

Nikam nemusíte chodit

Na trhu půjček naleznete spoustu investičních společností, které vám půjčku na notářský zápis poskytnou. Požádáte o ni vyplněním elektronického formuláře, schválení proběhne v řádech několika minut a peníze jsou připsány na bankovní účet. Nespoléhejte jen na agentury a sami půjčku poptávejte. Bude vám tak nabídnuta půjčka přímo dle vašich požadavků – délky splácení, výše úvěru, výše splátek,… Vše ostatní už je na vás co si vyberete. Čas hraje proti vám, proto neváhejte a ještě teď si projděte burzu půjček.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.