Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlé půjčky do výplaty bez 1 Kč

Schází vám do výplaty peníze? Měsíční rozpočet nevychází a vy počítáte den za dnem, kdy se vám výplata připíše na účet? Ať už je důvodem cokoli, nemusíte zoufat. Dnešní doba není právě jednoduchá, a tak když přijdou nějaké nenadálé výdaje a rozpočet je napjatý k prasknutí, malér s penězi je hned na světě. Není také výjimkou, že se zaměstnavatel opozdí s termínem výplaty a vy jste pak nuceni sáhnout na rezervy. Jenomže ani ty nejsou bezedné a jednoho dne dojdou, a tak než se objeví vaše příjmy opět na účtu, je určitě dobré si krátkodobě vypomoci alespoň malou půjčkou. Rozhodně to je lepší, než kdybyste měli dlužit za nájem, dodavatelům energií a nebo telefonnímu operátorovi. S těmi není radno si nijak zahrávat, jelikož nezaplacené faktury za dobu tří měsíců vás mohou dovést až k samotné evidenci v registru dlužníků. A potom žádat o půjčku je daleko obtížnější, protože ne všechny finanční společnosti lidem se záznamem v registru půjčku poskytnou. Obzvlášť v bance jsou na tyto informace velmi citliví a jsou vlastně prvořadým předpokladem k úspěšnému schválení půjčky. Jakmile zjistí, že je žadatel veden v registru, žádost o půjčku zamítnou. Abyste předešli všem těmto problémům, je určitě vhodné řešit veškeré záležitosti včas a pokud čekáte na své pravidelné měsíční příjmy, je uričtě dobré si vypomoci drobnou půjčkou. Ta bude mít rozhodně na rodinné financování větší efekt než narůstající dluhy. Kde si tedy rychle půjčit do výplaty?

Půjčka do výplaty

Pokud počítáte v kalendáři den za dnem a všechny drobné v peněžence, věřte, že nemusíte. Stačí se jen obrátit na některou nebankovní společnost, která má přímo půjčky před výplatou ve své nabídce. Tato specifická kategorie půjček je totiž typickým nebankovním úvěrovým produktem, který má již předem stanoveny své podmínky tak, aby jim dokázal vyhovět široký okruh žadatelů. Mezi vaše příjmy se nemusí počítat jen výplata z klasického zaměstnaneckého poměru, ale i lidé bez práce čekající na podporu v nezaměstnanosti, na sociálních dávkách, mateřské, v důchodu mají možnost požádat o půjčku do výplaty. Ta dokáže akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem. Pokud si ale vystačíte například jen s pětistovkou a nepožadujete běžnou půjčku v řádu několika tisícovek, pak je sjednání půjčky tak jednoduché, že se nebudete ani stačit divit. V takovém případě společnosti zpravdila ani nenahlíží do registru dlužníků a nechtějí informaci o vašich příjmech. Bez ručitele a jakéhokoli papírování vám půjčí jen za cenu vyšší úrokové sazby a kratší doby splatnosti. Pokud jste ochotni na takové podmínky přistoupit a půjčka se vám vyplatí, můžete mít peníze na účtu za pár minut.

Chci půjčku

Půjčka bez 1 Kč

U půjček do výplaty hraje také čas dost podstatnou roli. Jestliže vám akutně chybí peníze, určitě nebudete stát o půjčku, kterou byste si vyřizovali týden za cenu shánění různých potvrzení a vyplňování nekonečných formulářů. V tomto ohledu je právě půjčka do výplaty co nejjednodušší. Nejenže kvůli ní nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku společnosti, ale vyřídíte si ji pěkně v klidu v pohodlí svého domova. K ruce potřebujete jen internet a mobilní telefon, nic víc. Půjčka do výplaty patří totiž mezi nebankovní online půjčky, které jsou k dispozici v kteroukoli denní či noční dobu. To znamená, že si takovou půjčku vyřídíte například i v sobotu o půlnoci. Spolehnout se na ni můžete kdykoli. Jen dejte pozor, aby se jednalo o opravdovou online půjčku do výplaty. Některé nebankovní společnosti sice zprostředkují půjčku online, avšak její vyplacení podmiňují pouze vlastnictvím bankovního účtu. Aby si ověřili, že je žadatel o půjčku totožný s majitelem bankovního konta, používají k tomu transakci s jednou korunou, kdy ze svého účtu v bance odešlete na konto poskytovatele půjčky 1 Kč. Pokud se informace shodují, pak jsou vám peníze na účet vyplaceny. Ono nejde ani tak o tu jednu korunu, ale spíš o samotný převod peněžních prostředků. Jelikož nikdo nemůže zaručit že probíhající peněžní transakce proběhne v rámci jednoho bankovního ústavu, tudíž účet poskytovatele půjčky a žadatele o půjčku je naprosto rozdílný, pak samotná transakce je závislá jen na vnitřních směrnicích každé banky. Jestliže tedy o půjčku žádáte během víkendu nebo narychlo v pátek večer a poskytovatel půjčky važduje tuto ověřovací transakci s jednou korunou, může se vám stát, že se vyplacení půjčky protáhne až do následujícího prvního pracovního dne. To znamená, že taková půjčka ztrácí svůj efekt a vy musíte na peníze čekat až do pondělí. Z toho důvodu je při výběru půjčky vhodné si ověřit, zda se jedná o opravdovou online půjčku, která vyplácí peníze ihned bez jakékoli časové prodlevy nejen na bankovní účet, ale i v hotovosti.

Online půjčka před výplatou

Není nic jednoduššího než online půjčka u nebankovní společnosti. Ta vám okamžitě vyřeší jakoukoli nenadálou finanční krizi. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde má podobu krátkého interaktivního formuláře. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Po odeslání žádosti je neprodleně zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté jsou vám peníze ihned vyplaceny, a to buď na bankovní účet a nebo v hotovosti na ruku. I druhá alternativa není nijak časově náročná. Pro peníze si můžete zajít do nejbližší trafiky a nebo zajet na čerpací stanici. Zde na základě elektronického kódu vám hotovost přímo do ruky předá obsluha platebního terminálu. Nemusíte se ničím prokazovat, vše probíhá naprosto anonymně. Přitom peníze jsou připraveny k vyzvednutí za stejnou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní transakci. Výplata peněz v hotovosti je také vhodná pokud nemáte k dispozici bankovní účet, případně jej chcete z nějakého důvodu obejít. Vzhledem k tomu, že vyřízení online půjčky probíhá výhradně přes internet, máte peníze k dispozici doslova za pár minut. A je úplně jedno, zda je pracovní den, víkend nebo svátek. Pokud žádáte o půjčku opakovaně, stačí už jen podat žádost formou rychlé SMS zprávy. Pokud jste předchozí půjčku splatili řádně a včas, může vám také nebankovní společnost další úvěr navýšit a nabídnout lepší podmínky splácení. Zda ji využijete je jen a jen na vás.

Půjčky před výplatou jsou součástí nabídky řady certifikovaných nebankovních společností, které jsou pro vás zárukou kvalitních služeb. Vždy si ale půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností. Do budoucna by se vám to nemuselo právě vyplatit. Nezapomeňte, že každý nesplacený závazek je dluh, který vás tak jako tak jednoho dne dostihne.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.