Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Rychlý půjčky bez doložení příjmu

Akutní nedostatek financí si žádá akční řešení. Tím může být například rychlá půjčka bez potvrzení o příjmu. Takový úvěr nabízí možnost získat peněžní prostředky v extrémně rychlém čase, bez zdlouhavé administrativy a prokazování výše mzdy. Jak je možné takovou půjčku získat? Mají šanci i žadatelé bez pravidelného příjmu? Určité možnosti existují, ale je všeobecnou pravdou, že ne každá finanční společnost vám půjčku bez doložení příjmu poskytne. V prvé řadě záleží na tom, jak daný subjekt přistupuje k riziku poskytnutého úvěru. Někomu stačí, když si vás proklepne v registru dlužníků a zjistí, že zde nemáte žádný negativní záznam či naopak je vaše platební morálka natolik perfektní, že vám nabídne ještě lepší úvěrové podmínky. Jiný zase dokáže tolerovat, že nemáte momentálně výplatu z klasického zaměstnání a vystačí si jen s pravidelnými měsíčními příjmy. A pak jsou společnosti, které v každém případě vyžadují záruky splacení, takže vám za půjčku musí ručit třetí osoba nebo zastavíte svůj majetek. Je jen na vás, co z nabízených variant vás osloví nejvíce, ale podle svých individuálních možností musíte zvolit právě tu společnost, která je schopna vaše možnosti akceptovat.

Kam pro půjčku bez doložení příjmu

Chcete-li půjčku od banky a nemáte jak doložit potvrzení o výši příjmu, věřte tomu, že s žádostí o úvěr nepochodíte. Zdlouhavý administrativní proces doprovázející každou žádost o bankovní půjčku prověří osobu žadatele nejen v registru dlužníků, ale také z pozice dostatečných příjmů. Z toho důvodu se velmi často stává, že valná většina žadatelů na bankovní půjčku nedosáhne, obzvlášť ti, kdo nemají ani jak doložit svůj příjem ze zaměstnání. Jedná se v prvé řadě o nezaměstnané, matky na mateřské, začínající podnikatele, důchodce nebo studenty. Avšak pokud se obrátíte rovnou na nebankovní sektor, můžete mít půjčku doslova za pár minut.

Nebankovní půjčka bez příjmu

Půjčky bez doložení příjmu jsou u nebankovních společností velmi populární, neboť celý proces sjednání půjčky zjednodušují a zrychlují. Nemusíte dokládat výplatní pásky, daňová přiznání či výpisy z účtu a zdržovat se žádnými formalitami. Avšak poskytovatelé půjček, kteří nevyžadují potvrzení o příjmu pracují s poměrně vysokým rizikem, které se snaží eliminovat vyšší úrokovou sazbou, případně tvrdšími podmínkami při nesplácení. Je samozřejmé, že záleží také na tom, kolik peněz si chcete vlastně půjčit. Pokud vám stačí malá půjčka na nezbytné výdaje a tisícovka pokryje vaše momentální finanční potřeby, nikdo vás nebude zdržovat papírováním a peníze budete mít do 15 minut na účtu. Jestliže požadujete úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc, je jasné, že věřitel bude požadovat větší záruky splacení. Když zastavíte nemovitos nebo budete mít spolužadatele o půjčku, budou na vás pohlížet jako na důvěryhodnější klienta a třeba vám i nabídnou lepší úrokovou sazbu. Z toho důvodu schvalování žádosti probíhá na základě individuálních okolností každého klienta.

Chci půjčku

Rychlá půjčka bez příjmu

Rychlou půjčku bez příjmu si jednoduše a za pár minut sjednáte jen na internetu, nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti a vyplňovat stohy papírů. Jednotliví poskytovatelé ale nabízejí rozdílné podmínky svých úvěrových produktů, a proto je dobré se nejprve s jejich nabídkou seznámit a porovnat si zejména úrokovou sazbu a celkovou cenu půjčky. Jakmile vyberete nejvhodnější půjčku pro sebe, žádost podáte přímo na webovém portále firmy. Zde vyplníte krátký online formulář, zadáte jen jméno, telefonní číslo a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Žádost odešlete a ta je hned zpracována kdykoli po dobu 24 hodin, takže o výsledku schvalovacího procesu jste neprodleně informováni. Je-li případně nutné některé dokumenty doložit, nahrajete je jednoduše do systému přes váš uživatelský účet. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, máte k dispozici neustálou podporu na online chatu nebo na telefonu. Některé společnosti si také výši příjmu ověřují sami telefonicky na mzdové účtárně firmy, kde pracujete. Sice vás v tomto případě zbaví obtěžující administrativní zátěže, ale na druhou stranu není každému příjemné, když si o něm v práci zjišťují informace. Je-li vám půjčka schválena peníze jsou ihned převedeny na váš bankovní účet, případně si je můžete vyzvednout v hotovosti.

Rychlá půjčka bez potvrzení o příjmu zpravidla spadá do kategorie malých úvěrů, jejichž prvořadým cílem je klientovi okamžitě pomoci v naléhavé finanční situaci. Proto nemusíte ani uvádět účel použití peněžních prostředků a peníze můžete využít na cokoli. Avšak vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.