Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon SMS půjčka ihned úplně každému

Potřebujete rychle peníze? Nevíte na koho se nejlépe obrátit? Spoléháte na tradiční bankovní domy? Avšak doba výrazně pokročila a banky nejsou jedinou finanční institucí, kde si můžete půjčit peníze. Na stejně kvalitní úrovni se nachází i řada seriózních nebankovních společností, které jsou připraveny vám okamžitě finančně vypomoci. Zásadní rozdíl u obou subjektů lze spatřovat ve způsobu, jakým probíhá schvalovací proces půjčky. Zjednodušeně se dá říci, že nebankovní společnosti půjčí doslova každému, kdo si o půjčku požádá. Často bývají posledním záchytným bodem pro klienty, pro něž je získání bankovního úvěru naprosto nemožné. Jenomže tak snadné to zase není. I nebankovní společnost si musí dopředu ověřit platební schopnost žadatele a dbá na zodpovědné půjčování. Jestliže je nějaký jedinec již obětí dluhové spirály a zmítá se od půjčky k půjčce, nepůjčí mu jak banky, tak ani soukromé firmy. Nakonec je to i v jeho zájmu. Dostat se z předluženosti není právě jednoduché a jedním z možných řešení se zpravidla stává osobní bankrot. Abyste ale na něj dosáhli, musíte splnit podmínky dané zákonem. Proto je určitě na místě raději dluhům předcházet a půjčit si jen tolik peněz, kolik jste schopni v dohodnutém termínu splatit. Ve finanční nouzi vám může pomoci například rychlá SMS půjčka, která neklade na klienty žádné vysoké nároky.

SMS půjčka – peníze ihned

V dnešní době existuje nespočet nebankovních společností, které vám půjčí spolehlivě a velmi rychle. Zpravidla se jedná o záležitost několika minut. Takové služby vám ale na pobočce banky nenabídnou, tam se musíte připravit na dlouhé jednání a složité papírování. Nebankovní půjčky jsou v tomto směru daleko pružnější. Nemusíte nikam chodit, stačí mít po ruce mobilní telefon a připojení k internetu. Všechno si vyřídíte sami doma, bez jakékoli administrativní zátěže. Takto lze sjednat třeba i rychlou SMS půjčku, kterou si lze nechat vyplatit buď rovnou na bankovní účet a nebo v hotovosti. Přitom není nutno čekat několik dnů na poštovní poukázku. Peníze máte připraveny k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby  se jednalo o klasický bankovní převod. Stačí zajít do nejbližší trafiky nebo zajet na benzinku a zde vám na základě elektronického kódu, jež jste obdrželi SMSkou, peníze vyplatí. Nic víc po vás nikdo nebude požadovat, takže vy zůstáváte v úplné anonymitě. Takový způsob vyplacení hotovosti lze bez problému využít i když třeba nemáte k dispozici bankovní účet.

Chci půjčit

Drobná půjčka přes SMS

Obsáhlou nabídku společností poskytujících rychlé SMS půjčky naleznete převážně v prostředí internetu na různých webových portálech online srovnávačů půjček a kalkulaček. Každá půjčka je dopředu určena RPSN (roční procentní sazba nákladů), což je hlavní indikátor, který je nutno sledovat. Zjednodušeně znamená, kolik procent ročně zaplatíte navíc z částky, kterou jste si půjčili. Kromě úrokové sazby zahrnuje tedy celkové poplatky za půjčku. Již na první pohled je patrné, že právě u SMS půjček je výrazně vyšší než u ostatních úvěrů. SMS půjčky jsou vlastně specifickou kategorií mikropůjček a zpravidla se jedná o drobné částky, které vám zajistí nejen chybějící pětistovku před výplatou, ale i úvěr v řádu několika tisíc korun. Splatnost se pohybuje od několika dnů až po jeden měsíc. Některé společnosti nabízí první půjčku zdarma bez poplatku nebo lze případně využít dalších akčních právě probíhajících nabídek.

Rychlá půjčka pro každého

Vzhledem k tomu, že se u SMS půjčky jedná o malou částku, tomuto faktu odpovídají i podmínky poskytnutí úvěru. Za půjčku není nutno ručit ani další osobou. K ověření platební schopnosti žadatele využívají nebankovní společnosti registry dlužníků. Některé do nich nenahlíží vůbec, jiné i případnému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Pouze za předpokladu, že se nejedná o chronického neplatiče. Jiné společnosti naopak vyžadují doložení vašeho příjmu, ale i to může mít různorodou podobu. Nemusí se hned jednat o příjmy z trvalého zaměstnání, ale v některých případech lze akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem – brigádu, výplatu sociálních dávek, mateřské, důchodu, stipendia. Také podnikatelům, kteří nemají jak doložit svůj příjem nejsou brány rychlé SMS půjčky zcela uzavřeny. Přitom je třeba podotknout, že každá žádost o půjčku je posuzována individuálně, tudíž šanci na úspěch má v podstatě každý.

Žádost o SMS půjčku

V případě SMS půjčky je rychlost a jednoduchost prioritou. Je samozřejmé, že peněžní prostředky chcete mít co nejdříve u sebe. Pokud žádáte o půjčku poprvé, je nutné se nejprve zaregistrovat na příslušných webových stránkách a podat rychlou online žádost o půjčku. Ta má podobu jednoduchého formuláře, kde snadno vyplníte jen své jméno, telefonní číslo, email a zadáte kolik si chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Následně je žádost ihned zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení úvěru. Je-li vám půjčka přiklepnuta, obdržíte na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Tím stvrdíte svůj zájem o půjčku a peníze jsou vám ihned vyplaceny na bankovní účet nebo v hotovosti. Pokud žádáte o půjčku opakovaně, stačí už jen odeslat rychlou SMS zprávu. Jestliže jste předchozí půjčku řádně a včas splatili, může vám firma tentokrát úvěr navýšit a nabídnout lepší úrokovou sazbu. Bez jakéhokoli složitého vyřizování jste schopni si tak jen rychlou elektronickou cestou sjednat půjčku.

SMS půjčka je dostupná v kteroukoli denní či noční dobu, 7 dní v týdnu včetně svátků. Máte-li mobilní telefon neustále po ruce, nemůže vás nedostatek financí nikdy zaskočit. Půjčka je bezúčelová, tudíž ji lze využít na cokoli.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.