Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Studentské půjčky bez dokladové totožnosti

Jste student a potřebujete nutně rychlou půjčku? Nemáte-li ihned k dispozici kreditní kartu, pak nezbývá než se spolehnout na rychlou půjčku. Možností i jako student máte nespočet, i když to možná na první pohled vypadá, že vám jen tak někdo nepůjčí. Některé úvěrové společnosti totiž studenty řadí mezi klienty bez doložitelného příjmu, tudíž se u nich podstatně zvyšuje riziko poskytnutého úvěru. Z toho důvodu jsou ohodnoceni velmi nízkou bonitou, která v konečném výsledku vyústí v zamítnutí úvěrové žádosti. Otázka také je, na co jako student potřebujete peníze. Jestliže chcete půjčkou financovat svoje studia, zaplatit školné a ostatní náklady se studiem spojené, můžete bez problému využít přímo studentskou půjčku. Jejich rozsáhlou nabídku najdete jak u klasických peněžních ústavů, tak i řady nebankovních společností. Každá však půjčku studentům poskytuje za zcela odlišných podmínek. V případě, že vám schází peníze na drobné výdaje, zaplacení nájmu, faktury za telefon či dodávku energií, pak si lze sjednat prakticky jakýkoli neúčelový spotřebitelský úvěr. Jestliže chodíte alespoň občas na brigádu a tudíž máte i nějaký příjem o te bude schválení půjčky snazší. Ani v případě, že spoléháte jen na pravidelnou podporu od rodičů, není stiuace úplně beznadějná. Na koho se tedy v době studií nejlépe obrátit se žádostí o půjčku?

Chci půjčku

Půjčka pro studenty

Máte-li vedeno běžné konto v bance, určitě vás jako první napadne sjednat si půjčku v rámci svého online bankovnictví. Možná narazíte na problém, že tradiční bankovní domy půjčky online neposkytují. Rychlou půjčku od banky získáte snad jen v případě, že máte kreditní kartu či jiný úvěrový produkt, třeba povolený kontokorent k běžnému účtu. Avšak i ten vyžaduje pravidelný obrat na účtu. Pokud vám rodiče posílají pravidelně peníze, určitá šance by tu byla. Kromě toho nezapomeňte, že každá půjčka od banky podléhá standardním interním předpisům. Ty vyžadují prvotní lustraci každého žadatele o půjčku v centrálním registru klientských informací a také dostatečně vysoké příjmy. Ty bývají většinou u studentů hlavním kamenem úrazu. Pokud už jako student příjmy máte, pak jen v podobě stipendia nebo brigády. Oba tyto faktory však nejsou bankou akceptovány, pouze příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru. Takže s bankovní půjčkou jen stěží uspějete. Pokud se rovnou s tímto faktem smíříte a nebudete zbytečně ztrácet čas, můžete si velmi rychle sjednat půjčku u nebankovní společnosti.

Nebankovní studentské půjčky

Nebankovní sektor je studentským půjčkám velmi nakloněn, dokonce zde naleznete přímo sekci půjček pro studenty. Aby byl samotný výběr pro vás co nejjednodušší, je dobré využít online srovnávač půjček. Do systému zadáte své požadavky na půjčku a obratem se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Už jen na první pohled je zřejmé, jak se půjčky mezi sebou navzájem liší. Jednoduše si tak porovnáte výši úrokové sazby, dobu splatnosti, případně další benefity navíc, které vám pomohou pořídit půjčku s co nejnižšími náklady. Vybrat si mezi nimi je už poměrně jednoduché. Kromě klasických studentských půjček můžete ale vybírat ze sekce půjček bez doložení příjmu nebo půjček bez registru. Pokud totiž jste vedeni v registru dlužníků, pak je určitě dobré zvolit půjčku, kde poskytovatel nenahlíží do registru dlužníků. Velkou předností nebankovních půjček je skutečnost, že každého klienta posuzují individuálně, proto vždy máte možnost vyjednat si půjčku přesně dle svých potřeb a požadavků. U neúčelových půjček, kde vyplacené peněžní prostředky můžete využít prakticky na cokoli, ale počítejte s jinou úrokovou sazbou, než kterou byste získali u běžné studentské půjčky. Pokud si to však situace žádá, i takovou možnost lze považovat za adekvátní řešení finanční krize.

Sjednat půjčku

Půjčka bez dokladů

Nebankovní půjčka nevyžaduje žádné složité vyřizování jako půjčka v bance. Jen v prostředí internetu a za pomoci mobilního telefonu si ji sjednáte jedna dvě. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte v předem připraveném formuláři jen své identifikační a kontaktní údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouho. Jakmile žádost odešlete, o její zpracování se postará plně automatizovaný systém, který vás obratem informuje o schválení půjčky. Je-li výsledek kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte krákou SMSku s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté jsou peníze vyplaceny ihned na účet nebo v hotovosti. Takto rychlou půjčku si sjednáte jen online  bez nutnosti skenování dokladů a bez ručitele. Dokonce ani výplata v hotovosti nevyžaduje osobní bankovní účet nebo prokazování totožnosti. Pro peníze si zajdete do nejbližší trafiky nebo zajedete na benzinku, kde vám je vyplatí obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického poukazu. Nikomu nemusíte ani uvádět, na co peníze použijete, půjčka je bezúčelová. Online půjčka je svým klientům k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu, tudíž slouží k okamžitému řešení jakékoli nenadálé finanční krize.

Vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik opravdu potřebujete. Nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností a nezapomínejte na fakt, že každá půjčka je dluhem, který musíte jednoho dne splatit.