Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Malé půjčky před výplatou

Počítáte v kalendáři dny do výplaty? A stejně tak v peněžence každou desetikorunu? Období těsně před výplatou bývá pro domácí rozpočet značně kritické. Obzvlášť, pokud jste měli nějaký větší výdaj a teď řešíte, jak pokrýt alespoň základní životní potřeby. Malá půjčka by se šikla jako sůl. Ale kam pro ni? Půjčí vám někdo třeba jen pětistovku? Někomu možná pomůže někdo z rodiny či okruhu přátel, ale ne každý má takové možnosti. A někdo ani nechce si půjčovat od druhých a raději by celou situaci zvládl sám. Vyhnete se tak nepříjemným dotazům na co peníze vlastně potřebujete a jak to, že jste tento měsíc nevyšli, atd. Výplata prostě není nafukovací a i když se snažíte ze všech sil a dáváte si něco stranou, prostě to život občas zařídí tak, že s penězi nevyjdete. Přijde nějaká nečekaná složenka, je třeba dokoupit něco do domácnosti, pokazí se dlouholetý spotřebič, auto vypoví službu a nebo třeba jen z důvodu nemoci či ztráty zaměstnání se najednou výplata smrskne na velmi malou sumu peněz, která prostě životní náklady nepokryje i kdybyste se snažili sebevíc. Mít finanční rezervu pro takové případy je sice krásná věc, ale ani ta není bezedná a pokud ji pravidelně neoživujete, jednoho krásného dne také dojde. Co pak? Rychlým řešením může být půjčka, která vám ihned poskytne chybějící finanční prostředky.

Pomůže vám banka s malou půjčkou?

Máte-li vedený běžný účet v bance, pak asi při akutním nedostatku finančních prostředků nejprve nahlédnete do svého online bankovnictví, abyste zjistili, zda je vám banka schopna nabídnout alespoň nějakou malou půjčku. Většinou je to jen ztráta času. Klasický bankovní úvěr je zpravidla půjčka v řádu několika desítek či stovek tisíc korun a bankovní domy nejsou připraveny na to, aby svým klientům jen tak půjčily chybějící tisícovku. Snad jen v případě, kdy disponujete takovými úvěrovými produkty jako je kreditní karta a nebo máte sjednaný kontokorent u běžného účtu. Pak můžete svůj účet přečerpat nanejvýš do předem stanoveného limitu a peníze musíte vrátit zpět na účet nejlépe v krátkém bezúročném období. Pokud se s platbou opozdíte, naskakují vám hned poměrně vysoké sankce a úroky z prodlení. Jestliže ale kreditní kartu nemáte v peněžence a chcete o ni teprve požádat, počítejte s tím, že její vyřízení bude chvíli trvat. To znamená, že váš současný akutní problém s penězi stejně neřeší. Navíc, pro vydání platební karty musíte také splnit bankou stanovené podmínky a ne každému v žádosti banka vyhoví. Pokud máte spoustu dalších nesplacených závazků, jen stěží uspějete. Každá banka totiž od svých klientů vyžaduje v prvé řadě perfektní platební morálku a chronickým dlužníkům peníze nepůjčuje. Naštěstí se ale nemusíte spoléhat jen na bankovní služby, na trhu je spoustu jiných solidních finančních společností, které se pro banky staly velmi silnou konkurencí.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka je rychlovka

Už dávno neplatí, že pro půjčku musíte jen na pobočku do banky, vzít si kvůli tomu volno z práce, zajistit různá potvrzení a pak samotným vyřízením strávit hodiny času. Dnešní půjčky jsou úplně jiné. Snadné, jednoduché a pro každého. Ať jste v jakékoli životní situaci, vždy si najdete způsob, jak si půjčit co nejlevněji a za co nejlepších podmínek. K tomu potřebujete mít alespoň minimální přehled o situaci na trhu a musíte se umět mezi půjčkami správně zorientovat. Poskytovatelé půjček investují nemalé peníze do různých reklamních sloganů, které se vás snaží všemožně zaujmout. Kolikrát, když pak nakonec dojde na půjčku, si na ně vzpomenete. Jenomže, je to půjčka přesně pro vás? Nejsou ještě někde jiné možnosti? Požádat hned o první půjčku co vám utkví v paměti není právě dobrým řešením, často pak zjistíte, že hned vedle u konkurence vám nabízí půjčku třeba úplně zadarmo. Ano, některé nebankovní společnosti jsou schopny vám jako prvnímu žadateli půjčit peníze úplně bez poplatku a úroku. Prostě vrátíte přesně tolik peněz, kolik jste si půjčili. Navíc nezaplatíte ani korunu. A to se v případě, že vám chybí jen pár drobných do výplaty určitě vyplatí. Rozsáhlou nabídku nebankovních půjček naleznete převážně na internetu, kde si můžete zároveň i rovnou porovnat výhodnost jednotlivých úvěrových produktů. K tomuto účelu slouží různé online srovnávače půjček, které vám během chvilky najdou půjčku přesně pro vás.

Online půjčka před výplatou

Pokud čekáte na to, až vám výplata naběhne na bankovní účet a počítáte už doslova hodinu za hodinou, pak věřte, že už nemusíte. Můžete si sjednat rychlou nebankovní půjčku, třeba jen na několik dnů nebo týdnů a váš domácí rozpočet se opět dostane do normálu. Pro tyto případy mají nebankovní společnosti přímo speciální sekci půjček do výplaty, které se vyznačují svými specifickými podmínkami. Jednak na žadatele nekladou téměř žádné nároky a peníze máte na účtu doslova za pár minut. Ještě rychleji než celou výplatu. Nemusíte mít žádného ručitele a vše vyřídíte kompletně na internetu. Není nutno chodit nikam na pobočku kamenné společnosti a vyplňovat stohy zbytečných papírů, rychlá online půjčka se obejde bez jakékoli administrativy. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde je pro vás připraven krátký formulář. V něm uvedete jen své identifikační údaje, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě projde schvalovacím procesem, o který se postará plně automatizovaný systém. Jelikož je neustále v provozu a vše probíhá online, můžete si půjčku sjednat třeba i v sobotu o půlnoci. Nejste omezeni žádným časem, půjčka je k dispozici kdykoli. Jakmile vám úvěr schválí, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo chcete-li, jsou vám ihned připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Ani druhá alternativa není nijak časově náročná. Pro peníze si skočíte do nejbližší trafiky nebo zajedete na čerpací stanici, kde vám je vyplatí jen na základě elektronického kódu. Vidíte sami, že ani před výplatou nemusíte zůstat úplně bez peněz. Možností, jak se dostat opět k penězům je nespočet.

Malá půjčka před výplatou je bezúčelový úvěrový produkt, tudíž nikomu nemusíte sdělovat, na co peníze použijete. Půjčku si vždy sjednejte u certifikované finanční společnosti, která je schopna vám poskytnout kvalitní služby na základě jasné a transparentní smlouvy.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.