Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky na splátky

Hledáte půjčku na splátky? Připadá vám, že postupné splácení je  přímo ideální forma, jak dostát svým závazkům? Proč ne, půjčku na splátky nabízí řada investiční společností, stačí si jen vybrat. Když se porozhlédnete po trhu s půjčkami, lehce zjistíte, jak rozdílné podmínky splácení firmy nabízí. Jedna konkurenční nabídka předhání druhou a je jen na vašem rozhodnutí, kdo vás zaujme natolik, že si jej zvolíte jako potenciálního věřitele. Půjčku na splátky si můžete sjednat jak u tradičních bankovních domů, tak i u řady nebankovních společností. Všeobecně však platí, že pro mnoho klientů je daleko schůdnější cesta k půjčce právě u nebankovní společnosti. Banky si totiž pečlivě prověřují každého žadatele a jejich náročným podmínkám nedokáže vyhovět opravdu každý. Stačí mít jenom záznam v registru dlužníků a u už máte podstatně sníženou bonitu. Navíc informace se v  registrech uchovávají ještě další roky poté, co veškeré své závazky uhradíte. A tak i malý prohřešek v podobě nezaplacené faktury telefonnímu operátorovi nebo dodavateli energií může být překážkou k poskytnutí úvěru. Naštěstí je tu ještě nebankovní sektor, kde je větší šance na úspěch. Pokud nepatříte mezi chronicky předlužené jedince, kteří se staly obětí dluhové spirály, vždy máte možnost půjčku získat. Jak na to?

Nebankovní půjčka

Půjčka od kvalitní renomované nebankovní společnosti je pro vás zárukou kvality poskytnutých služeb, a tak není nejmenší důvod k tomu, proč se jí obávat. Jejím prvořadým cílem je pomoci klientům v nouzi a podle toho má i nastavené podmínky. Někdo potřebuje prodloužit dobu splatnosti, jiný vhodně upravit měsíční splátky a někdo třeba odložit první dvě splátky na pozdější dobu. Nic není nemožné, jen musíte pro sebe najít vhodnou společnost. Ne každá finanční instituce automaticky splní veškeré vaše požadavky. Musíte hledat a porovnávat a pokud vám nevyhoví, vždy máte možnost jít jinam. Celou práci si můžete podstatně usnadnit, když k výběru vhodné půjčky využijete různé online srovnávače nebo kalkulačky na internetu. Zde si jednoduše porovnáte výhodnost jednotlivých nabídek a snadněji se zorientujete na trhu. Tato služba je zdarma a navíc, vše si můžete v klidu doma promyslet. Kdybyste měli jít pokaždé na kamennou pobočku společnosti a vyjednávat podmínky půjčky, možná byste měli za sebou řadu dalších netrpělivých klientů. Mohli byste se v rozhodování zbytečně unáhlit, což by bylo škoda, jelikož v další ulici byste možná získali mnohem příznivější podmínky při splácení půjčky.

Chci půjčit

Online půjčka na splátky

Nebankovní půjčka na splátky nemá limitovanou žádnou minimální ani maximální hranici. Půjčit si můžete kolik chcete. Samozřejmě ale, že od výše úvěru se potom odvíjí i podmínky splácení. U malých drobných půjček v řádu tisícikorun je splatnost několik dnů až jeden měsíc, zatímco u úvěrů v řádu statisíců jsou splátky rozloženy na několik let. Výši půjčky také odpovídá administrativní náročnost sjednávaného úvěru. Všeobecně ale platí, že nebankovní půjčku si dokážete hravě vyřídit jen v prostředí internetu. Na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, vyplníte své identifikační údaje  a vaše požadavky na půjčku. Ta je následně ihned zpracována a vy jste neprodleně informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet anebo jsou vyplaceny v hotovosti.

Půjčka bez papírování

U malých půjček na splátky se obejdete bez jakéhokoli papírování. Některé společnosti se rozhodují jen na základě informací z registrů dlužníků, jiné ještě navíc vyžadují doložení příjmu. Buď si společnost ověří vaše příjmy telefonicky sama u firmy kde pracujete a nebo může akceptovat i jakýkoli jiné pravidelné příjmy z brigád, výplatu důchodu, stipendia, mateřské, podpory v nezaměstnanosti, atd. V tomto směru se půjčkové společnosti značně liší, a tak musíte vybírat takový úvěrový produkt, který bude odpovídat vašim možnostem. U vysokých úvěrů, které navíc vyžadují ručení formou zástavy majetku nebo ručitele, jsou vyžadovány dokumenty týkající se zastavované nemovitosti (list vlastnictví, znalecký odhad). Ale i tak můžete vše poslat elektronicky, případně poštou. Každá nebankovní společnost při posuzování žádosti o půjčku přihlíží k individuálním možnostem klienta, proto vždy máte možnost vyjednávat. Nikdy není co ztratit, můžete jen získat a v nejhorším případě se obrátit na konkurenci.

Splátky je možno upravit

V případě, že se nejedná jen o vypůjčenou pětistovku před výplatou, je běžnou praxí, že půjčku splácíte po několik dalších měsíců i let. Avšak nikdo neumí předvídat dopředu natolik, že by se nemohlo stát, že se dostanete do obtíží se splátkami. Přijdete o práci, onemocníte nebo se rozejdete s partnerem a současný nastavený rodinný rozpočet získá vážné trhliny. I takovou situaci lehce zvládnete, když požádáte o refinancování půjčky. Ta vám umožní snížit si splátky na takovou hranici, abyste je aktuálně zvládali. Ale refinancováním půjčky se nabízí i další možnosti. Jednak nemusíte zůstávát u současného poskytovatele půjčky, ale můžete si úvěr převést kamkoli jinam, kde vám nabídnou celkově lepší podmínky splácení. Tím pádem výrazně ušetříte na poplatcích a v konečném výsledku vás vyjde poskytnutá půjčka levněji.

Nebankovní půjčky na splátky jsou půjčky neúčelové, tudíž získané peněžní prostředky můžete využít na cokoli. Třeba s jejich pomocí odvrátíte hrozbu exekuce, uhradíte složenky nebo financujete rekonstrukci bydlení či pojedete na dovolenou. Avšak vždy si sjednejte půjčku jen v takové výši, kolik nezbytně nutně potřebujete. Myslete na to, že každá půjčka je závazek, který je nutno jednou splatit.

Co si o tom myslíte?

You must be logged in to post a comment.