Vyzkoušejte
Půjčky pro lidi

Pěkné půjčky s rozumnými a férovými podmínkami, které Vás nepodrazí!

PostHeaderIcon Nebankovní půjčky pro každého

Máte problém s půjčkou? Nechtějí vám nikde půjčit peníze? Všude vás odmítají jako méně bonitního klienta? Pak je otázka v čem je vlastně kámen úrazu. Buďto jste pro půjčku zvolili nevhodnou společnost a nebo jste považováni díky dalším závazkům za rizikovou osobu. Pokud jste byli o půjčku žádat v bance, přestože již předem víte, že na tom s financemi nejste právě nejlépe, není se čemu divit. Projít striktními bankovními předpisy opravdu nedokáže jen tak někdo, a tak si s bankovním úvěrem nemusíte ani lámat hlavu. Aby vám banka skutečně půjčila, museli byste mít za sebou precizní platební morálku, stálé zaměstnání s dostatečně vysokým příjmem a být bez sebemenší chybičky. Ale zkuste to v dnešní nelehké době jen tak lehce dodržet. Vždyť do problémů s financemi se dostanete jedna dvě. Stačí aby zaměstnavatel nedodržel termín výplaty a už se vezete. Sami nevíte, kterou složenku uhradit dřív, nájem, splátku půjčky, telefon, musí vám zůstávat na provoz domácnosti , auta, atd. Z toho důvodu je tolik lidí, kteří na klasickou bankovní půjčku nemají šanci dosáhnout. Pokud neprojdete důkladnou lustrací v registrech dlužníků, případně máte na krku exekuci nebo insolvenci, s bankovní půjčkou nemůžete počítat ani náhodou. V takových situacích je daleko lepší rovnou se poohlédnout po nebankovní půjčce, kde máte podstatně větší šanci na úspěch.

Chci půjčku

Půjčka od nebankovní společnosti

Někteří lidé neustále přistupují k financím konzervativně a banky jsou pro ně synonymem pro půjčku. Nebankovní společnosti v nich už předem vzbuzují nedůvěru, aniž by se o nich jakkoli informovali. Opatrnost je sice vždycky na místě, ale jistotu, že nešlápnete vedle vám nedá ani žádná investice. Pokud si půjčku sjednáte u renomované nebankovní společnosti, která je stálicí na rhu, nemůžete nijak pochybit. Takové velké společnosti jsou co se týče kvality poskytovaných služeb na stejné úrovni jako banky a současně jsou pro ně velkou konkurencí. Kolikrát i banky se musí hodně snažit aby zaujali své potenciální zákazníky a neutíkali jim jinam. Avšak oproti bankám nemají nebankovní společnosti tak přísné podmínky a dokážou mít pro své zákazníky větší pochopení. Nabídku svých produktů přizpůsobují různým životním situacím, ve kterých se lidé mohou nacházet. Proto jsou nebankovní půjčky členěny dle kategorií, což vám umožní snadnější orientaci mezi nimi. Najdete zde půjčky před výplatou, půjčky bez příjmu, bez kontroly registru dlužníků, pro nezaměstnané, pro matky na mateřské, důchodce, začínající podnikatele, atd. Prostě každá situace v životě má svoji půjčku a tomuto faktu jsou přizpůsobeny i podmínky za kterých je poskytnuta. Například rychlá půjčka do výplaty vám půjčí okamžitě třeba jen pětistovku, bez kontroly registru dlužníků, dokládání příjmů a dalšího papírování. Nebo matky na mateřské také mají možnost si rychle půjčit  a přitom je výplata mateřského nebo rodičovského příspěvku považována za dostatečný příjem. V bance byste třeba na mateřské s půjčkou vůbec neuspěli. Z toho důvodu jsou nebankovní půjčky mezi lidmi velmi oblíbené a žádané.

Půjčka bez příjmu a bez registru

Nebankovní půjčka se snaží celý proces sjednání půjčky co nejvíce usnadnit. Z toho důvodu netrvá na tom, abyste kvůli vyřizování chodili někam na kamennou pobočku a ještě v rámci předem stanovené otevírací doby. Už jen tento fakt spoustu zákazníků od složitého vyřizování odrazuje  a proto se ho snaží nebankovní společnosti odstranit. Právě naopak jejich trendem je, se co nejvíce přiblížit k zákazníkovi a k tomuto účelu velmi dobře slouží prostředí internetu. Zde můžete být online neustále, ve dne v noci, o víkendu, ve svátek, a proto i půjčku si můžete sjednat třeba v sobotu o půlnoci. Nebankovní půjčky se oproti svým bankovním kolegyním vyznačují především jakoukoli absencí administrativy a tím jsou mezi klienty ve značné oblibě. Stačí udělat pár kliků na internetu a peníze rázem odchází na váš bankovní účet. Zdá se vám to nemožné? Tak to ještě určitě nevíte o tom, že když nemáte k dispozici bankovní účet a nebo ho chcete z nějakého důvodu obejít, můžete si rovnou sjednat půjčku v hotovosti a pro peníze si zajít do nejblžší trafiky na rohu co si běžně kupujete noviny a nebo zajet na čerpací stanici. Zde vám je hotovost vyplacena jen na základě elektronického kódu, který sdělíte obsluze platebního terminálu. Nemusíte se ničím prokazovat, nic vyplňovat to je vše. Naprosto diskrétně a bez jakýchkoli zbytečných průtahů získáte potřebnou finanční hotovost.

Sjednat půjčku

Půjčka bez registru a bez příjmu

Doménou nebankovních společností jsou zejména malé mikropůjčky, které jsou velmi snadné  na vyřízení. Jedná se v podstatě o malé drobné částky v řádu jednotek či desítek tisíc korun, jejichž úkolem je okamžitě pomoci v jakékoli nenadálé finanční tísni. Z toho důvodu nemusíte nikde uvádět účel poskytnutí peněžních prostředků a mít ručitele. Půjčku si sjednáte bez jakékoli administrativy a dokonce nemusíte ani dokládat potvrzení o svých příjmech. Extrémně krátká doba vyřízení celé půjčky je dána rovněž absencí kontroly registru dlužníků. U tohoto typu úvěrů stačí zpravidla uvést informaci o vašich pravidelných měsíčních příjmech, přičemž jsou akceptovány jakékoli příjmy. Může se jednat například o příjmy z brigády, výplatu podpory v nezaměstnanosti, sociálních dávek, nemocenské, důchodu, mateřské, stipendia, atd. Určitou šanci mají také začínající podnikatelé, kteří jsou bez příjmu. Avšak dopředu počítejte s tím, že riziko takto poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Sankce při nesplácení jsou poměrně vysoké. Avšak současně u tohoto typu půjček můžete velmi často narazit na výhodnou akční nabídku, která dokáže půjčku slevnit až na totální minimum.

Na nebankovní poskytovatele půjček se zpravidla obracejí lidé, pro které je z jakéhokoli důvodu bankovní půjčka naprosto nedostupná. Nebankovní společnosti jsou k žadatelům více benevolentní a přihlíží k individuálním potřebám každého klienta.